Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Edena @ 2014 10 23, 09:45)
Nica minusuok 14 dienu is 93, nes pirmos dvi savaites jau skaitosi kaip nestumo ( nuo paskutiniu mm) nors buni dar nenescia biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu jau kad prajuokinai, tai negaliu lotuliukas.gif "Būni nėščia, bet nenėščia"..nu Negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 10 23, 08:23)
O iki kada idomu ta Folbiol reikia gerti?
Nestukes, ir mamukes, Kitty, Williux, iki kada gerete?  4u.gif
Nes as turiu dar nemazai , kokia dezute galeciau ir dovanoti manau jei tik iki 12 sav reikia juos gert ax.gif



QUOTE(Nica79 @ 2014 10 23, 08:27)
Magute - jei niekas neatsilieps iš PNV-KLP, tai aš turiu daugiau pasiėmus. Bet aš Kaune, tai nelab patogu atsiimti  g.gif Turiu atliekamą tik vieną dėžutę, bet joje 50 vnt.
Papildyta:
Man,žinok, irgi kilo ta mintis  g.gif O Jūs ten ir crinone ir leidžiamo progesteron prisipikot ateičiai? Kažkaip, iš Afrodite69 supratau, kad TR, jau po visko, tai nepakankamas kiekis pasakomas, jo reikia ilgesniam laikui, to crinone? Ar kaip ten yra?  g.gif Skaičiau Jūsų "pasisektukių" skyrelyje kažkas ten buvo su tais vaistais unsure.gif



QUOTE(Atisa @ 2014 10 23, 08:29)
O kiek tau reikia, Magute? As is PNV, tik irgi nezinau, kiek man liks, bet jei tau dega, galiu kazkiek duoti 4u.gif


man nedega, bet pagalvojau kad reiktu pradeti koki lapkriti ar gruodi gerti. pirkau, nu bet niekur nerandu ar pratyriojau, ar palikau kazkur doh.gif beje pries IVF kiek laiko ji reiktu pradeti vartoti?
beje as turiu likusia pilna crinone pakuote +1 tubele is kitos pakuotes. jei kazkam reikia, galiu perleisti, nes tr vis tiek nusipirksiu.
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2014 10 23, 11:07)
man nedega, bet pagalvojau kad reiktu pradeti koki lapkriti ar gruodi gerti.

As geriau 3 men.iki IVF 4u.gif
Atsakyti
Aš suoliuką jau susikaliau, todėl jau nuo šiandien pradedu laukti 4u.gif Laaaaabai tikiuosi gerų žinių wub.gif Legaliai galėsiu pažliumbti blush2.gif lotuliukas.gif

Greisiuke, cestrella gathering.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 23 spalio 2014 - 10:38
Afrodite69 Po kiek tableciu i diena geret AKTOVEGYN?
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 23, 12:37)
Greisiuke, cestrella gathering.gif

gathering.gif
taigi tikrai gadinot testukus blush2.gif kada naujienos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 23, 10:34)
gathering.gif
taigi tikrai gadinot testukus  blush2.gif kada naujienos?  ax.gif

Manau drąsiai galiu pasakyti - dar ilgai nebus tokių kometų-raketų kaip Edena ir Atisa mirksiukas.gif Va kai jos dar buvo neišaugusios šitos temos, tai pokalbiai temoje virė thumbup.gif O dabar viskas liko anapus asmeninių durų verysad.gif Žinoma, jų teisė rinktis. Jokios prievartos. Bet ir mums jų rezultatai tikrai labai svarbūs ir net ne mažiau nei joms pačioms wub.gif

P.S. RositaK vėl rašys kaip tai Commiška tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 23, 13:38)
Manau drąsiai galiu pasakyti - dar ilgai nebus tokių kometų-raketų kaip Edena ir Atisa mirksiukas.gif Va kai jos dar buvo neišaugusios šitos temos, tai pokalbiai temoje virė thumbup.gif O dabar viskas liko anapus asmeninių durų verysad.gif Žinoma, jų teisė rinktis. Jokios prievartos. Bet ir mums jų rezultatai tikrai labai svarbūs ir net ne mažiau nei joms pačioms wub.gif

P.S. RositaK vėl rašys kaip tai Commiška tongue.gif

eij, jau tik nereikia beee.gif as sita temute skaitau lygiai taip pat, kaip ir ana mirksiukas.gif Tiesiog jau kazkada seniau buvo uzvirusi diskusija apie nestukiu pokalbius planuojanciu skyrelyje. As nedristu kazkaip rasyti, nes juk daugelis mergyciu cia planuojanciu dar tik, ir kitoms gal tiesiog gali buti skaudu skaityti apie visokius pojucius ir pan.. ypac toms, kurioms nepasiseke verysad.gif tai ir gaunas taip, kad viena puse nenori skaityti, o kita bijo klausti blush2.gif as kazkaip manau, kad cia vieta iki teigiamo HCG, na, iki pakartotinio .. o veliau gi nerasysi, kaip tave pykina, kaip maziukas auga, kiek jau savaiciu, koki maista megsti, koki ne ir pan ax.gif Tiesiog labai norisi gerbti kitus blush2.gif

O pas mus visada prasom ateiti ir pliurpti, jei tik noras yra 4u.gif juk jau visai netoli ir jus sitos stoteles, tad mes mielai priimam visas visas, ne tik nestuke.gif 4u.gif comma, matau niekaip tau cia nelimpa, nori i musu skyreli biggrin.gif taigi mes laukiam laukiam, paskubek, vieta jau tau uzkalta gathering.gif:

Jo, mes raketos su Edeniuku buvom, ir traukt uz liezuvio nereikejo, viska ispliurpem lotuliukas.gif ir testus gadinom anksciausiai lotuliukas.gif ir paskelbem laiku, negadinom nervu visam forumui lotuliukas.gif
Bet man atrodo comma su Nica79 - jus busit antra panasi pora lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 23 spalio 2014 - 12:07
QUOTE(Comma @ 2014 10 23, 12:38)
Manau drąsiai galiu pasakyti - dar ilgai nebus tokių kometų-raketų kaip Edena ir Atisa mirksiukas.gif Va kai jos dar buvo neišaugusios šitos temos, tai pokalbiai temoje virė thumbup.gif


Jo jo drinks_cheers.gif Tai vat dabar tenka lįsti pas jas į "pasisektukių temutę" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nica79: 23 spalio 2014 - 12:20
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 23, 14:11)
Jo jo  drinks_cheers.gif Tai vat dabar tenka lšsti pas jas į "pasisektukių temutę"  lotuliukas.gif

Taigi prasom, laukiam visu bigsmile.gif visoms vietos rezervuotos nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 23, 11:05)
Jo, mes raketos su Edeniuku buvom, ir traukt uz liezuvio nereikejo, viska ispliurpem  lotuliukas.gif  ir testus gadinom anksciausiai  lotuliukas.gif   ir paskelbem laiku, negadinom nervu visam forumui  lotuliukas.gif
Bet man atrodo comma su Nica79 - jus busit antra panasi pora  lotuliukas.gif

Va būtent tai ir turėjau omenyje drinks_cheers.gif Nereikėjo tempti info... Buvom plati šeima, na beveik haremas lotuliukas.gif
Aš turėjau omenyje Greisiukės ir Cestrellos pasirinkimą tylėti... Bet manau jos tyli save saugodamos g.gif Nenori skaityti mūsų tryzniojimų, nors tryzniojame už jas ax.gif

Kas del kito raketų dueto, tai bus matyt. Aš sparnus jau išskleidžiu 11.10 blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 23 spalio 2014 - 12:17
QUOTE(Comma @ 2014 10 23, 14:14)
Kas ten kito raketų dueto, tai bus matyt. Aš sparnus jau išskleidžiu 11.10 blush2.gif

jeeee assa.gif
Atsakyti