Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(linosiuke @ 2014 10 22, 21:49)
as ir vis pirkdavau is eurocore, bet dabar siusiuos per tarpininkus, nes man reikia ir vyrui.

Ne, pas turkus tikrai ju nera, klausiau 4u.gif

Beje, kas vaziuojat pirmai konsultacijai ir kam israsys Climara pleistrus - nepirkit, turiu 2 vnt (tiek ir tereikia), padovanosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 10 22, 21:49)
neiseina.. nebent kreditine kortele kita, ir tai norejau vyro panaudot tai pavarde musu ta pati beveik ir vistiek nedave nuolaidos  doh.gif  turbut nebent viska nauja- kortele,adresa ir account'a

taip, naujas acountas, naujas vardas, kita kortele, tik tuomet suveikia, nes jie labai grieztai ziuri.

gal kurios mergaites yra TR ir galetu folbiol nupirkti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2014 10 23, 08:21)
gal kurios mergaites yra TR ir galetu folbiol nupirkti?  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O iki kada idomu ta Folbiol reikia gerti?
Nestukes, ir mamukes, Kitty, Williux, iki kada gerete? 4u.gif
Nes as turiu dar nemazai , kokia dezute galeciau ir dovanoti manau jei tik iki 12 sav reikia juos gert ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2014 10 23, 09:21)

gal kurios mergaites yra TR ir galetu folbiol nupirkti?  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Magute - jei niekas neatsilieps iš PNV-KLP, tai aš turiu daugiau pasiėmus. Bet aš Kaune, tai nelab patogu atsiimti g.gif Turiu atliekamą tik vieną dėžutę, bet joje 50 vnt.
Papildyta:
QUOTE(Edena @ 2014 10 23, 09:23)
O iki kada idomu ta Folbiol reikia gerti?


Man,žinok, irgi kilo ta mintis g.gif O Jūs ten ir crinone ir leidžiamo progesteron prisipikot ateičiai? Kažkaip, iš Afrodite69 supratau, kad TR, jau po visko, tai nepakankamas kiekis pasakomas, jo reikia ilgesniam laikui, to crinone? Ar kaip ten yra? g.gif Skaičiau Jūsų "pasisektukių" skyrelyje kažkas ten buvo su tais vaistais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2014 10 23, 10:21)
gal kurios mergaites yra TR ir galetu folbiol nupirkti?  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O kiek tau reikia, Magute? As is PNV, tik irgi nezinau, kiek man liks, bet jei tau dega, galiu kazkiek duoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 23, 08:27)
Man,žinok, irgi kilo ta mintis  g.gif O Jūs ten ir crinone ir leidžiamo progesteron prisipikot ateičiai? Kažkaip, iš Afrodite69 supratau, kad TR, jau po visko, tai nepakankamas kiekis pasakomas, jo reikia ilgesniam laikui, to crinone? Ar kaip ten yra?  g.gif Skaičiau Jūsų "pasisektukių" skyrelyje kažkas ten buvo su tais vaistais unsure.gif

Viskas pakankamai, tik sake kad crinone 2 vnt/d naudoti iki 12 sav, o paskui 6 sav parase kad uztenka jau 1 vnt naudot, nors PROG neaukstas, tai mes kadangi atsargios tai sitos rekomendacijos neklausom ir laikomes pradines nustatytos normos 2 vnt dienoj biggrin.gif Tai reikia bunant ten apsisskaiciuot kiek dezuciu crinone reikia o progestan pasiimt tik del visa ko kelias dezutes, jei butu zemas prog tai pakeisti crinone gali tekti 4u.gif Tai reikia prisipirkt sito gerio daug biggrin.gif As tik bijojau oro uoste kad jei prasys atidaryt lagaminus tai sakys kontrobanda vezu doh.gif Bet prasprudau begte su lagaminu pro muitine o vyra purte biggrin.gif bet jis buvo be lagamino tai ramu
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 23, 10:27)
Magute - jei niekas neatsilieps iš PNV-KLP, tai aš turiu daugiau pasiėmus. Bet aš Kaune, tai nelab patogu atsiimti  g.gif Turiu atliekamą tik vieną dėžutę, bet joje 50 vnt.
Papildyta:
Man,žinok, irgi kilo ta mintis  g.gif O Jūs ten ir crinone ir leidžiamo progesteron prisipikot ateičiai? Kažkaip, iš Afrodite69 supratau, kad TR, jau po visko, tai nepakankamas kiekis pasakomas, jo reikia ilgesniam laikui, to crinone? Ar kaip ten yra?  g.gif Skaičiau Jūsų "pasisektukių" skyrelyje kažkas ten buvo su tais vaistais unsure.gif

Man tai nepasake, tad nusipirkau dezute ir viskas, o tada kai pasiseke, parase toliau ka naudot. Uztai kai pati "savo nuoziura" pasiskaiciavau, kiek man ko reikia, tai ir gavos, kad atsiveziau dvigubai visko biggrin.gif

O Folbiol kol kas man liepe iki 12 sav.naudot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 23 spalio 2014 - 08:35
QUOTE(Edena @ 2014 10 23, 09:31)
Viskas pakankamai, tik sake kad crinone 2 vnt/d naudoti iki 12 sav, o paskui 6 sav parase kad uztenka jau 1 vnt naudot, nors PROG neaukstas, tai mes kadangi atsargios tai sitos rekomendacijos neklausom ir laikomes pradines nustatytos normos 2 vnt dienoj  biggrin.gif  Tai reikia bunant ten apsisskaiciuot kiek dezuciu crinone reikia o progestan pasiimt tik del visa ko kelias dezutes, jei butu zemas prog tai pakeisti crinone gali tekti  4u.gif Tai reikia prisipirkt sito gerio daug  biggrin.gif  As tik bijojau oro uoste kad jei prasys atidaryt lagaminus tai sakys kontrobanda vezu  doh.gif  Bet prasprudau begte su lagaminu pro muitine o vyra purte  biggrin.gif bet jis buvo be lagamino tai ramu



Aaa, aišku.Tai pasiimsiu Progestan kokias 5 dežutes; o Crinone tai gaunasi, jei 3ims mėnesiams, tai kažkur 93 dienos*2 vnt/d, tai maždaug 186 vnt? g.gif Nžn, po kiek jie ten būna supakuoti.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2014 10 23, 09:33)
Uztai kai pati "savo nuoziura" pasiskaiciavau, kiek man ko reikia, tai ir gavos, kad atsiveziau dvigubai visko  biggrin.gif


lotuliukas.gif Aij, geriau turbūt turėti "daugiau", nei visai neturėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 23, 10:40)
Nžn, po kiek jie ten būna supakuoti.. g.gif

Po 50 tableciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 23, 09:40)
Po 50 tableciu  4u.gif


Čia Crinone po 50 tablečių būna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 23, 10:42)
Čia Crinone po 50 tablečių būna?  g.gif

Ne, Folbiol lotuliukas.gif susisnekejom lotuliukas.gif Nors ir rasei Crinone, as kazkodel perskaiciau Folbiol doh.gif
Crinone po 15 vnt.dezutej 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 23 spalio 2014 - 08:43
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 23, 08:40)
Aaa, aišku.Tai pasiimsiu Progestan kokias 5 dežutes; o Crinone tai gaunasi, jei 3ims mėnesiams, tai kažkur 93 dienos*2 vnt/d, tai maždaug 186 vnt?  g.gif Nžn, po kiek jie ten būna supakuoti.. g.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif Aij, geriau turbūt turėti "daugiau", nei visai neturėti  drinks_cheers.gif

Nica minusuok 14 dienu is 93, nes pirmos dvi savaites jau skaitosi kaip nestumo ( nuo paskutiniu mm) nors buni dar nenescia biggrin.gif Tai gaunasi 79 d. visai kaip Tavo nicke biggrin.gif 79 x 2 = 158 vnt / 15 aplikatoriu dezuteje = apie 10 dezuciu reikia ( 10 su puse bet manau uzteks 10 nes paskutinem dienom reikes mazint pradeti 4u.gif po 72 liras tas crinone, tai dar nuolaida issiprasyt ir va visa matematika 4u.gif
Atsakyti