Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(šifonyte @ 2014 10 22, 19:11)
Merginos, as dabar kazkaip pagalvojau - o kazin pas turkus nera pirkt Ovaboost  g.gif  Gal pas juos pigiau ir nereiktu siustis  ax.gif  beje sitam psl  http://eurocore.eu/v...rims-372-detail galima nuspirkt LT, tik kad brangokas. Tik nezinau kokia jo kaina gaunas kai siuntiesi, nes niekad nepirkau  ax.gif

Nezinau gal ir yra pas turkus smile.gif reiketu "googlinti" smile.gif
as ir vis pirkdavau is eurocore, bet dabar siusiuos per tarpininkus, nes man reikia ir vyrui.
Pvz.:
http://www.iherb.com...-Capsules/47496
28,95 padaugini is 3,3 Lt (Rosita vakar rase, kad ji taip daugina ir cia jau ieina viskas), tai galutine suma apie 95 Lt gaunasi, o pas mus 139 Lt. Susitaupo nemazai.
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 22, 20:49)
Nezinau gal ir yra pas turkus smile.gif reiketu "googlinti" smile.gif
as ir vis pirkdavau is eurocore, bet dabar siusiuos per tarpininkus, nes man reikia ir vyrui.
Pvz.:
http://www.iherb.com...-Capsules/47496
28,95 padaugini is 3,3 Lt (Rosita vakar rase, kad ji taip daugina ir cia jau ieina viskas), tai galutine suma apie 95 Lt gaunasi, o pas mus 139 Lt. Susitaupo nemazai.

nu jo, jeigu 95lt, tai tikrai pigiau, o jei dar keliem menesiam pirkt, tai jau daug susitaupo g.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2014 10 22, 20:27)
nu jo, jeigu 95lt, tai tikrai pigiau, o jei dar keliem menesiam pirkt, tai jau daug susitaupo g.gif


Labas 4u.gif
Praeitoj TR temutej MYG buvo rasiusi apie tarpininke, is kurios uzsakius 3 vnt apie 245 lt gavosi thumbup.gif nuolaida buvo portale (ne iherb) :-)
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 22, 20:49)

ech doh.gif doh.gif jei būtų 1,2 USD pigesnis, galėtum siųstis, už siuntimą prisipliusuotų 4USD ir būtų viskas thumbup.gif gal kokią nuolaidą kada jam duoda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tino: 22 spalio 2014 - 20:42
QUOTE(Persikute123 @ 2014 10 22, 21:33)
Labas 4u.gif
Praeitoj TR temutej MYG buvo rasiusi apie tarpininke, is kurios uzsakius 3 vnt apie 245 lt gavosi  thumbup.gif nuolaida buvo portale (ne iherb) :-)

Gal netycia pameni pavadinima portalo smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 22, 20:55)
Gal netycia pameni pavadinima portalo smile.gif?


Fairhavenhealth.com 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 20:41)
ech  doh.gif  doh.gif jei būtų 1,2 USD pigesnis, galėtum siųstis, už siuntimą prisipliusuotų 4USD ir būtų viskas  thumbup.gif gal kokią nuolaidą kada jam duoda  g.gif


Turbut puse metu laukiu tos minimalios nuolaidos, o bet taciau - kaip ner, taip ner doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 22, 18:09)
negerai,jei jis aukstas, tai Tau kaip ir negalioja; dar skaiciau, kad natur pastojimui TSH turetu buti mazesnis uz 1.5 ar kazkiek, bet nzn, ar tai svarbu IUI / IVF. Pastebejau, kad pas ka mazas TESTo (pas mane jis arti 0 ), tai buna AMH zemas (bet jo Tu dar nesidarei, kaip suprantu). Tai tiek.

nu va bet merginos prisiminiau del TSH, kaip cia visi sako kad negerai virs 2, pamenat pas mane 2,5 pries pat sodinima buvo ( pries tai dar aukstesnis) ir viskas gerai (thu thu thu ) bigsmile.gif tai kaip ir ne taisykle, cia kaip visada turbut - gali tas padet , o gali anas, bet kad nekenkia tai tikrai. ir Tino pamenu nebuvo mazas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 22 spalio 2014 - 21:12
QUOTE(Persikute123 @ 2014 10 22, 22:06)
Turbut puse metu laukiu tos minimalios nuolaidos, o bet taciau - kaip ner, taip ner  doh.gif

aišku... biggrin.gif

QUOTE(Edena @ 2014 10 22, 22:11)
nu va bet merginos prisiminiau del TSH, kaip cia visi sako kad negerai virs 2, pamenat pas mane 2,5 pries pat sodinima buvo ( pries tai dar aukstesnis) ir viskas gerai (thu thu thu )  bigsmile.gif  tai kaip ir ne taisykle, cia kaip visada turbut - gali tas padet , o gali anas, bet kad nekenkia tai tikrai. ir Tino pamenu nebuvo mazas  4u.gif

jė. tikrai, neužsiciklinkim ties šiais nurodymais

Greisiuke, cestrella, gal ryt NT gadinsit? kur dingę? kokie pojūčiai aplanko?
mes čia jau penktadieniui suoliukus dėliojam, darbus mažinam, kad galėtume naujienų ramiai laukt mirksiukas.gif bigsmile.gif gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 20:41)
ech  doh.gif  doh.gif jei būtų 1,2 USD pigesnis, galėtum siųstis, už siuntimą prisipliusuotų 4USD ir būtų viskas  thumbup.gif gal kokią nuolaidą kada jam duoda  g.gif

pirma karta perkant duoda 5 dol nuolaida
Atsakyti
QUOTE(l_satyra @ 2014 10 22, 12:58)
Tai turbūt pačiai dabar neapsimoka darytis E2... o gal reiktų pasitikrint?  unsure.gif
gero tau vakarėlio ir kai galėsi brūkštelėk, lauksiu  4u.gif

šiaip E2 visada darydavau kartu su LH, FSH. čia komplektas. taigi bendram vaizdui nepamaišys.

QUOTE(RositaK @ 2014 10 22, 13:02)

Valio, "atgijo" liniuotės drinks_cheers.gif

aha, "atgijo", bet be lietuviškų raidžių... verysad.gif

QUOTE(Krown @ 2014 10 22, 14:26)
biggrin.gif nu va, pas mane irgi bus tokie visciukai biggrin.gif man nepatinka tas grupavimas, kad mergyte tai jau rozine, o berniukas melyna, na melyna man dar grazi spalva, bet jau ruzavaaaa  schmoll.gif

man irgi kaip nepatinka ištisai ružavos mergytės... negi nėr kitų spalvų blink.gif
Papildyta:
QUOTE(magute @ 2014 10 22, 22:22)
pirma karta perkant duoda 5 dol nuolaida

nu va, super thumbup.gif užsiregistruoji nauju vardu ir nusiperki, jei jau labai reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 21:17)
aišku...  biggrin.gif
jė. tikrai, neužsiciklinkim ties šiais nurodymais

Greisiuke, cestrella, gal ryt NT gadinsit? kur dingę? kokie pojūčiai aplanko?


aha tikrai drinks_cheers.gif jau penktadieni abieju hcg bigsmile.gif ?

O NT vaiduokliu kokiu kaip noretusi.... ax.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 21:30)


nu va, super  thumbup.gif užsiregistruoji nauju vardu ir nusiperki, jei jau labai reikia  biggrin.gif

neiseina.. nebent kreditine kortele kita, ir tai norejau vyro panaudot tai pavarde musu ta pati beveik ir vistiek nedave nuolaidos doh.gif turbut nebent viska nauja- kortele,adresa ir account'a
Atsakyti
QUOTE(Persikute123 @ 2014 10 22, 22:06)
Turbut puse metu laukiu tos minimalios nuolaidos, o bet taciau - kaip ner, taip ner  doh.gif

Ieskokit kas su 5%vip nuolaidele papirktu bigsmile.gif
Atsakyti