Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 11:50)
E2 estradiolis irgi svarbus. turkai jį daro kiekvieną dieną ir mato folių kokybę. jei labai mažas, tai irgi blogai, irgi rezervus rodo...
FSH siūlau nusimušti. aš labai daug ką gėriau  doh.gif jeigu neužpyksi, vėliau parašysiu. dabar lekiu puoštis baliui  blush2.gif  galėsiu į az.  mirksiukas.gif

Tai turbūt pačiai dabar neapsimoka darytis E2... o gal reiktų pasitikrint? unsure.gif
gero tau vakarėlio ir kai galėsi brūkštelėk, lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 22, 12:55)
Ne tik tavo verysad.gif Perduok vyrui, kad labai neatsakingai pasielgė lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kaip COMMiška thumbup.gif lotuliukas.gif
Šiaip tai taip, labai įdomu kokia lytis bus ax.gif wub.gif

Aive, 4u.gif nu bet dabar žiūriu kur Kaune galėčiau pasidaryti tą folio r. ir plazmoje, ir eritrocituose? g.gif

Valio, "atgijo" liniuotės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 22 spalio 2014 - 12:07
QUOTE(RositaK @ 2014 10 22, 13:02)
Kaip COMMiška  thumbup.gif  lotuliukas.gif
Šiaip tai taip, labai įdomu kokia lytis bus ax.gif  wub.gif

Aive,  4u.gif nu bet dabar žiūriu kur Kaune galėčiau pasidaryti tą folio r. ir plazmoje, ir eritrocituose? g.gif

Valio, "atgijo" liniuotės drinks_cheers.gif

Rositele,kiek zinau is mergaiciu tai folio r. erotrocituose daro tik Santariskese 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos bigsmile.gif na kaip kas gyvena? kaip musu PUPO? ax.gif

O aš žinokit kol dar hormonai smegenų nespaudžia sakiau sau, kad vaiko/ų lyties nenorėsiu žinoti iki kol gims tongue.gif man tiesiog visas stebuklas ir yra tai, kad gimsta laukiamas vaikas, o kokios spalvos tas sliauztinukas bus man asmeniskai tikrai nerupi blush2.gif ir visą nėštumą nešioji intrigą biggrin.gif gal ir pasikeis požiūri pastojus 4u.gif bet kol kas man atrodo koks stebuklas gimdykloj sužinoti kas pas tave ten augo wub.gif va, jau kai antras vaikas pakeliui tai suprantu, gal reikia pirma vaika paruosti ko cia laukti ir pan., na visai kitokie niuansai prasideda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 22, 14:12)
O aš žinokit kol dar hormonai smegenų nespaudžia sakiau sau, kad vaiko/ų lyties nenorėsiu žinoti iki kol gims  tongue.gif man tiesiog visas stebuklas ir yra tai, kad gimsta laukiamas vaikas, o kokios spalvos tas sliauztinukas bus man asmeniskai tikrai nerupi  blush2.gif


Nu žirūėsim žiūrėsim, kiek ištversi lotuliukas.gif 4u.gif Mano draugė tai norėjo :siurprizo", nežiūrėjo, kas gims irgi; pripirko geltonos spalvos šliaužtinukų - "neutralių" tipo. Tai gimė nerealiai gražus sūnelis pas ją..tai su tais geltonais šliaužtinukais visis galvojo, kad mergaitė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 22, 12:12)
Sveikos merginos  bigsmile.gif  na kaip kas gyvena? kaip musu PUPO?  ax.gif

O aš žinokit kol dar hormonai smegenų nespaudžia sakiau sau, kad vaiko/ų lyties nenorėsiu žinoti iki kol gims  tongue.gif man tiesiog visas stebuklas ir yra tai, kad gimsta laukiamas vaikas, o kokios spalvos tas sliauztinukas bus man asmeniskai tikrai nerupi  blush2.gif ir visą nėštumą nešioji intrigą  biggrin.gif gal ir pasikeis požiūri pastojus  4u.gif bet kol kas man atrodo koks stebuklas gimdykloj sužinoti kas pas tave ten augo  wub.gif va, jau kai antras vaikas pakeliui tai suprantu, gal reikia pirma vaika paruosti ko cia laukti ir pan., na visai kitokie niuansai prasideda  mirksiukas.gif

Šliaužtų, vežimukų spalvos... viskas dzin prieš patį mažiuką wub.gif Bet bobiškas smalsumas gi nugali bet kokias kliutis doh.gif O iš kitos pusės, tai ko labiausiai stengiesi atsiriboti, tą tau D ir pasiunčia lotuliukas.gif Gal jam taip smagiau? lotuliukas.gif
Žinau vieną atvejį. Gimdė 7 mėnesį. Kaip tik prieš dvi savaites iki gimdymo pasakė, kad bus mergaitė. Nusiminė motera, antra mergaitė verysad.gif Nu bet svarbiausia gi kad sveika thumbup.gif Darė jai neplaninį cezarį (smulkmenų nežinau kodėl). Gydytoja jai sako - sveikinu, pas jus berniukas!!!! O motera visa apkvaitus jai atsako - nemeluokit!!!!!! lotuliukas.gif

Aha, pupienės kaip tai tyliai sėdi pogrindyje blush2.gif Galvoja, kad mes jas pamiršim... A vot nifiga tongue.gif Mes dabar kalamės stipresnius palaikymo suolelius, kad ne taip greitai lūžtų nuo šokinėjimo po gerų žinių wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 22, 14:23)
Nu žirūėsim žiūrėsim, kiek ištversi  lotuliukas.gif  4u.gif Mano draugė tai norėjo :siurprizo", nežiūrėjo, kas gims irgi; pripirko geltonos spalvos šliaužtinukų - "neutralių" tipo. Tai gimė nerealiai gražus sūnelis pas ją..tai su tais geltonais šliaužtinukais visis galvojo, kad mergaitė  lotuliukas.gif

biggrin.gif nu va, pas mane irgi bus tokie visciukai biggrin.gif man nepatinka tas grupavimas, kad mergyte tai jau rozine, o berniukas melyna, na melyna man dar grazi spalva, bet jau ruzavaaaa schmoll.gif tai as vistiek rengciau geltonai, zaliai ir visaip kaip tik ne ruzavai biggrin.gif tinka man tas variantas irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 22, 11:02)
Kaip COMMiška  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Gėdini mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 22, 14:25)
Aha, pupienės kaip tai tyliai sėdi pogrindyje blush2.gif Galvoja, kad mes jas pamiršim... A vot nifiga tongue.gif Mes dabar kalamės stipresnius palaikymo suolelius, kad ne taip greitai lūžtų nuo šokinėjimo po gerų žinių wub.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 10 21, 12:44)
Taigi taigi.... kaip vienai garsiai Lietuvos daktarei mergina skambino po nepavykusio IVFo pasišnekėti, girdi, kaip seselė daktarę kviečia, o ta atsako - Apie ką aš su ja šnekėsiu?! Kai darys kitą kartą, tada ir šnekėsim!


O siaube! Čia rimtai? blink.gif blink.gif Mano gyd. man pati skambinosi, kai aš jai neatskambinau sutartu metu...
Atsakyti
pajurio kaimas, žiūriu, kad planuojate lapkritį kažką konkretaus nuveikti - į kurią kliniką važiuojate? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 22, 13:02)
Aive,  4u.gif nu bet dabar žiūriu kur Kaune galėčiau pasidaryti tą folio r. ir plazmoje, ir eritrocituose? g.gif


Nezinau, Rosita, ar verta taip vargt. Gal tiesiog gerk ta foliata vietoj folio r. ir tiek, jei manai kad tau aktualu. Juk cia ne vaistai. Jei nori galiu po savaites, kai vel busiu pas genetike, paklaust kokiais atvejais reikia gert Folio r., o kada reikia to Foliato. Kaip ir rasiau, turkai nekreipe demesio i mano tokius tyrimus cool.gif
Atsakyti