Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 10:07)

jei FSH didensis už 10, tada šakės.... nes net turkai rašo, kad IVF nedaro, jei jis didesnis už 20. reikia jį nusimušti, nors daktarai sako, kad tas neįmanoma. padidėjęs FSH rodo senkantį kiaušidžių rezervą, žinoma, reikia žiūrėti kartu su AMH. FSH vistik puikiai muša visokios žolytės. nepergyvenk, nes aš birželio pradžioj FSH turėjau 40. buvau visai kliamksinė, o štai dabar  nestuke.gif


Oje, širdis į kulnus nusirito. Bet kaip suprantu prie didelio FSH neauga foliai, per IUI stimuliacijas 2 ir 4 užaugo. Ir šiaip auga foliai normaliai be stimuliacijos. Įdomu g.gif
O kokias žolytes gėrei Tino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Legendary @ 2014 10 22, 08:36)
Labas rytas, aš su tokiu klausimu, ar tik FSH tyrimas iš visų bendrų privalomų IVF procedūrai tyrimų turi būti daromas tam tikrą ciklo dieną (man parašė, kad antrą po mmm), ar dar kažkas. Yelena man pirmame laiške nenurodė, tik antrame laiške tarp kitko paminėjo, tai gal dar kažkas yra ką turėčiau žinoti. Ačiū 4u.gif
Vakar buvau pas šeimos gydytoją, kad GN siuntimą išrašytų, tai likau nieko nepešus, sakė ne jos kompetencija, reikia gauti kažkokią pažymą iš TR klinikų ir dar visokių debesų pripasakojo, ir išvis sakė, kad nėra tokios procedūros kaip gimdos nuotrauka doh.gif . Tai eisiu tiesiai į Grybo gatvę, kartu ir AMH pasidarysiu. Dabar skaitinėjuosi AMH temelę, ir žiūriu, kad FSH 14 p/mol (FSH norma 11,5 - 22,7 p/mol), laikomas jau aukštu rodikliu, dėl kurio laaabai sudėtinga pastoti, o pas mane toks visąlaik, bent pastaruosius 2 metus. Gal kuri nors ir susidurusi su tokiais rezultatais. Lankiausi pas endokrinologe, bet ji sakė, kad mano FSH neturi įtakos nevaisingumui, jau pardedu pergyventi, nors turbūt visų pirmiausia reikia sulaukti naujų tyrimų.  unsure.gif

Sveikutė 4u.gif aš čia kažko nesuprantu, labai keistas FSH matavimas, visad būna mIU/ml, o cia p/mol. Be to jei pas tave normos (FSH norma 11,5 - 22,7 p/mol), tai tas 14 p/mol patenka į normas unsure.gif Tada, išeitų viskas ok blush2.gif
Ar aš čia pievas jau mąstau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Legendary @ 2014 10 22, 11:30)
Oje, širdis į kulnus nusirito. Bet kaip suprantu prie didelio FSH neauga foliai, per IUI stimuliacijas 2 ir 4 užaugo. Ir šiaip auga foliai normaliai be stimuliacijos. Įdomu g.gif
O kokias žolytes gėrei Tino 4u.gif


Legendary - nesijaudink tiktai 4u.gif Žinau, kad visko prisigalvojam, bet, man rodos, stresas labiausiai kenkia foliams lotuliukas.gif Rašo, kad aukštas FSH rodo "senkantį kiaušidžių rezervą", bet, tikriausiai, čia iš viso kažkoks keistas dalykas. Pvz, mano FSH - 5.7 (norma ten max 11.2 ar 10.2), kiti harmonai irgi nuostabūs; Tr prof. Semra apžiūrėjo - sakė, viskas iš vidaus ok; mmm - reguliarūs. Visi visada vadindavo - "ginekologo svajone", nors man jau 36 m. eina. Esu stebėjusi folius per O echokopu - tai Semra jų suskaičiavo 10, kai LT eidavau, tai budavo įvairiai - ir 3, ir 5, ir 4, ir 6 (čia paprastam, ne stimuliuotam cikle). Ta prasme - folių "ten yra". Mano tetos ir močiutės kai kurios gimdė vir 45-53 metų. Kai atėjo AMH iš TR, tai jis pas mane ne visai jau beviltiškas, bet žemas - 0.92 (norma TR 0.5-7.3); ir suprask kaip nori g.gif Jie man parašė tada - kuo skubiau atvykti, nelaukti unsure.gif Na, atseit, tas kiaušidžių rezervas senka :unsure:Norėjau pasakyti, kad FSH - tikrai ne vienintelis rodiklis. Kaip sakoma, svarbiausia - ne kiekybė, o kokybė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nica79: 22 spalio 2014 - 11:06
Sveikos, na dėl tų tyrimų ir ka kam naudoti... kiek ka paskaitai ir paklausai tai vis kitaip... mano tyrimai pagal viena gyd. tai beviltiški, o va TR šiokia tokia probema mano AMH, bet ir tai dar nėr blogai o va FSH mano 17,2 - tai jiems nė neužkiuvo... klausiau Jų ka man reiktų pavartot, tai tik pasiūlė KT ciklui sureguliuot...
Atsakyti
QUOTE(l_satyra @ 2014 10 22, 12:03)
Sveikos, na dėl tų tyrimų ir ka kam naudoti... kiek ka paskaitai ir paklausai tai vis kitaip... mano tyrimai pagal viena gyd. tai beviltiški, o va TR šiokia tokia probema mano AMH, bet ir tai dar nėr blogai o va FSH mano 17,2 - tai jiems nė neužkiuvo... klausiau Jų ka man reiktų pavartot, tai tik pasiūlė KT ciklui sureguliuot...

lotuliukas.gif
FSH matavimo vienetus tikrai išsiaiškinkit - aš komentavau galvodama apie mūsų tradicinius, būtinai pasiverskit ir gal dar bus viskas gerai. o LH koks? E2?

na, bet man atrodo, kad jei FSH bus didesnis pradedant IVF, labai neaugs niekas...
beje, įvertinkit ir tai, kad FSH labai šokinėja kiekvieną ciklą. bent jau man vieną buvo 40, o kitą - 6 blink.gif ir galvok, ką nori... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 22, 11:28)
O čia kaip galima išsitirti kurio reikia: folio ar folato? Kaip vadinasi tyrimas? Tik pas genetikus? g.gif
Tai dabar geri foliatą 800 ar folio r.? 4u.gif

Aš turiu MTHFR tai kaip Afroditė pamenu rašė kažkada, kad irgi reik gert ne folio r., o foliatą g.gif


Matai, man kol kas atliko tik viena MTHFR677 (norma), o Folio kieki, homocisteina, B12 -jau papildomi testai, bet taip, dare genetike. MTHHR1298 atsakyma turesiu tik menesio pabaigoje. O Folio r. tyre plazmoje (norma) ir eritrocituose (per mazai). Man aiskino kad svarbu kad butu visur norma, nes folis dalyvauja svarbiuose procesuose. Labai moksliskai viska paaiskinti negaliu doh.gif Atseit aktyvioji jos rusis geriau pakliuna i kraujo lasteles g.gif
Afrodite man padejo susigaudyti kuria butent pirkti, nes yra be nieko, o yra su B vitaminais. Tai uzsakiau sitokia- Active B12 Lozenge With L-5-MTHF
Tik kada gi as ja gausiu.... doh.gif Per menesi kazin ar suveiks.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 12:12)
lotuliukas.gif
beje, įvertinkit ir tai, kad FSH labai šokinėja kiekvieną ciklą. bent jau man vieną buvo 40, o kitą - 6  blink.gif ir galvok, ką nori... doh.gif


Tino, bet, pvz, praėjusį mėn jei buvo geras, o kitą mėn pradedi 2 c.d. stimulaicijas, tai net nėra kaip pamatuoti g.gif Juk nežinai, koks bus tą mėnesį FSH. PVZ, kelis mėn neseniai iš eilės buvo geras FSH, prieš metus irgi geras, tai spalį net nematavau g.gif Tino, labai noriu paklausti, tikiuosi, mergaitės nesupyks cool.gif Na, žinai, buvau jau "čia", kai Tu parvykai iš Tr su vienu foliu, po to jie pavirto "dvejais foliais". lotuliukas.gif Žodžiu, pas tave berniukas+mergaitė, ar 2 mergaitės, ar ko lauki? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nica79: 22 spalio 2014 - 11:21
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 22, 10:20)
Tino, pas tave berniukas+mergaitė, ar 2 mergaitės, ar ko lauki?  wub.gif

Statau už du berniukus - te nesibaigia siurprizai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 22 spalio 2014 - 11:25
QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 11:12)
lotuliukas.gif
FSH matavimo vienetus tikrai išsiaiškinkit - aš komentavau galvodama apie mūsų tradicinius, būtinai pasiverskit ir gal dar bus viskas gerai. o LH koks? E2?


Tyrimus čia LT dariaus matavimo vienetai FSH -17,2 mIU/ml, LH - 5,86 mIU/ml o va E2 blink.gif tai tokio nesu darius... ką jis parodo? O ką pati naudojai kad taip sumažėjo FSH?
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 22, 12:20)
Tino, bet, pvz, praėjusį mėn jei buvo geras, o kitą mėn pradedi 2 c.d. stimulaicijas, tai net nėra kaip pamatuoti  g.gif Juk nežinai, koks bus tą mėnesį FSH. PVZ,  kelis mėn neseniai iš eilės buvo geras FSH, prieš metus irgi geras, tai spalį net nematavau  g.gif Tino, labai noriu paklausti, tikiuosi, mergaitės nesupyks cool.gif Na, žinai, buvau jau "čia", kai Tu parvykai iš Tr su vienu foliu, po to jie pavirto "dvejais foliais".  lotuliukas.gif Žodžiu, pas tave berniukas+mergaitė, ar 2 mergaitės, ar ko lauki?  wub.gif

Tai jeigu jau visą laiką geras, tai gal toliau bus geras, bet kai pas mane šokinėjo, tai jaučiu užtaikiau, kai užkilo. čia prieš du metus.

QUOTE(Comma @ 2014 10 22, 12:25)
Statau už du berniukus - te nesibaigia siurprizai wub.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu nu, pradedam totalizatorių lotuliukas.gif
kadangi pas mane du pasidlaino iš vieno, tai jie yra identiški, t.y. bus vienodi. gydytoja sakė, kad statistiškai tokio tipo būna 70proc. mergaitės. tai aš ir tikiuosi pataikyti į daugumą blush2.gif o tikslių duomenų teks palaukti 6-7savaites., nes kai genetikė norėjo paburti, vyras pareiškė, kad jam nesvarbu doh.gif tai liko nepatenkintas mano smalsumas... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(l_satyra @ 2014 10 22, 12:29)
Tyrimus čia LT dariaus matavimo vienetai FSH -17,2 mIU/ml, LH - 5,86 mIU/ml o va E2  blink.gif  tai tokio nesu darius... ką jis parodo?  O ką pati naudojai kad taip sumažėjo FSH?

E2 estradiolis irgi svarbus. turkai jį daro kiekvieną dieną ir mato folių kokybę. jei labai mažas, tai irgi blogai, irgi rezervus rodo...
FSH siūlau nusimušti. aš labai daug ką gėriau doh.gif jeigu neužpyksi, vėliau parašysiu. dabar lekiu puoštis baliui blush2.gif galėsiu į az. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 12:44)
kadangi pas mane du pasidlaino iš vieno, tai jie yra identiški, t.y. bus vienodi. gydytoja sakė, kad statistiškai tokio tipo būna 70proc. mergaitės. tai aš ir tikiuosi pataikyti į daugumą  blush2.gif o tikslių duomenų teks palaukti 6-7savaites., nes kai genetikė norėjo paburti, vyras pareiškė, kad jam nesvarbu  doh.gif tai liko nepatenkintas mano smalsumas...  biggrin.gif


Aha, liko "nepatenkintas" ir mūsų smalsumas lotuliukas.gif Nu aišku, tai laukiam..Aš net mamai pasakojau Tavo istoriją - sakau, Tu įsivaizduoji, iš vieno pasidarė du, ir tos mergaitės.. lotuliukas.gif (galvojau, kad ten pasakė jau teisybę, kad mergaitės).. wub.gif Nes pati labai svajoju apie mergaites visą gyvenimąblush2.gif Aišku, gerai ir tie berniukai lotuliukas.gif Svarbu, kad viskas čiki briki būtų..Tik jei pas mus bus berniukas, pvz, tai MV tikrai daugiau nesitrenks taip toli vaikų gaudyti.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 10:50)
genetikė norėjo paburti, vyras pareiškė, kad jam nesvarbu  doh.gif tai liko nepatenkintas mano smalsumas...  biggrin.gif

Ne tik tavo verysad.gif Perduok vyrui, kad labai neatsakingai pasielgė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 22 spalio 2014 - 11:55