Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema


meskute siaurej, pasikartosiu - ar galiu įtraukt į sąrašėlį? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 13 spalio 2014 - 08:20
o tai tas lucrinas ka daro gal kuri zino? Nes jeigu reikia pradeti leistis ji 21 c.d., o mano ciklas 28 d. tai ar taip ar taip per 6-7 dienas neprasideda mmm lotuliukas.gif tai as cia tos esmes ir nelabai pagaunu biggrin.gif mano AMH paimtas penktadieni, tai vistiek jau ryt poryt tureciau zinoti rezultatus - reikia ugdytis kantrybe biggrin.gif
Atsakyti
Patarkit, prašau, jei LT buvo 4 IVF nesekmingi ar verta pries TR kreiptis pas genetikus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Allivo @ 2014 10 13, 09:02)
Patarkit, prašau, jei LT buvo 4 IVF nesekmingi ar verta pries TR kreiptis pas genetikus?  g.gif

as tikriausiai surasyciau jiems savo istorija ir klausciau ka jie patars
Atsakyti
Mergaites,

gal kuri galetu parasyti, kaip veikia tie flexible bilietai, perkami per "Turkish airlines".
Pvz, nusiperku Economy Flexible bilieta i viena puse, jauciu, kad pvz, reikia anksciau nuskristi numatytos datos: tai einu ir kazkaip sistemoje pazymiu, kad nebe 10d., o pvz, 6 d? Ar ten reikia skambinti i Turkish Airlines ofisa ir po to keisti datas? unsure.gif Ar dar reikia primoketi uz kainu skirtuma, nes, juk skrydis gali buti ir brangesnis, nei galvota ir pradziu? unsure.gif Kaip cia tas veikia?
Atsakyti
QUOTE(Allivo @ 2014 10 13, 10:02)
Patarkit, prašau, jei LT buvo 4 IVF nesekmingi ar verta pries TR kreiptis pas genetikus?  g.gif

manau jie per pirmą konsultaciją (jos manau tikrai reikia, ne iškart prie IVF) jus "įvertins" ir pasakys, ar reikia. Manau ten tuos hromosomų tyrimus tikrai reiks pasidaryt jei nesidarėt.
o kaip praėjo tie 4IVF - nesivystė ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Allivo @ 2014 10 13, 10:02)
Patarkit, prašau, jei LT buvo 4 IVF nesekmingi ar verta pries TR kreiptis pas genetikus?  g.gif


Hmz..as tai eiciau; juo labiau, kad iki IVF dar turite laiko; o apsilankymai pas genetikus nemokami. Bent jau zinosite, kad su "genetine puse" viskas gerai. Jei viskas gerai, tai viskas gerai. Jei kazkas negerai, detales galesite ir TR "mokamai" issitirti. Nes ten TR tie genetiniai nemazai kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 13, 09:50)
o tai tas lucrinas ka daro gal kuri zino? Nes jeigu reikia pradeti leistis ji 21 c.d., o mano ciklas 28 d. tai ar taip ar taip per 6-7 dienas  neprasideda mmm  lotuliukas.gif tai as cia tos esmes ir nelabai pagaunu  biggrin.gif mano AMH paimtas penktadieni, tai vistiek jau ryt poryt tureciau zinoti rezultatus - reikia ugdytis kantrybe  biggrin.gif

Tai slopinantys vaistai.
O kada prasides mm labai individualu. Juk gali ir visus vaistukus susileisti ir dar neprasideti. Cia Elis taip sake.

Tarkim susiplanuoji kad prasides uz 8 dienu o ateina uz 12. Anksciau nuvyksti ir prarandi laiko atostogu ir t.t.

Cestrela laukiam jusu ziniu:)

As turiu proceduru kainininka bet nemoku cia ikelti. Tad gal Rosita tau galiu atsiusti ir paprasyti patalpinti smile.gif?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mane irgi neramina 2 klausimai - kaip apskaiciuot kada skrist (po Lucrin neaisku kada mmm ateis) ir kaip pakeisti bilietus, jei prireiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 13, 10:30)
As turiu proceduru kainininka bet nemoku cia ikelti. Tad gal Rosita tau galiu atsiusti ir paprasyti patalpinti smile.gif?

Memorial? kaip ir įkėlus esu pagrindinę info apie procedūrų kainas. jei manot, kad reikia papildyt - tikrai galiu įkelt mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aivė @ 2014 10 13, 10:33)
Sveikos  4u.gif
Mane irgi neramina 2 klausimai - kaip apskaiciuot kada skrist (po Lucrin neaisku kada mmm ateis) ir kaip pakeisti bilietus, jei prireiktu  g.gif

neįsivaizduoju šito, nes kaip ir tikėtina, kad susirgsi ne pagal ciklą g.gif
aš to lucrine nesileidau, tai negaliu pasakyti.
Gal tada reiktų pirkti kai tik susergi pirmą dieną g.gif tada kitą dieną skrydis...Nu bet kiek streso, nes bilietai gal brangūs, gal skrydžio laikas netinkamas, gal savaitgalis, jau nekalbu apie visa ekspromtu palikimą namuose...
aš tai pagal mėnesines buvau apskaičiavus, tai pirkausi iš anksto, prieš mėnesį, bet nesileidau lucrine
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 13, 10:44)
neįsivaizduoju šito, nes kaip ir tikėtina, kad susirgsi ne pagal ciklą  g.gif
aš to lucrine nesileidau, tai negaliu pasakyti.
Gal tada reiktų pirkti kai tik susergi pirmą dieną  g.gif tada kitą dieną skrydis...Nu bet kiek streso, nes bilietai gal brangūs, gal skrydžio laikas netinkamas, gal savaitgalis, jau nekalbu apie visa ekspromtu palikimą namuose...
aš tai pagal mėnesines buvau apskaičiavus, tai pirkausi iš anksto, prieš mėnesį, bet nesileidau lucrine


Reikes losti vabank biggrin.gif Uzsakysiu kol dar nebrangus, o tada jei ne pagal plana-bandysiu skambinti i Turk. airlines ofisa. Berods kazkuri forumiete rase, kad galima keisti net ne flexible bilietus g.gif O jei ne- tai bent gimtadieni atsvesiu Stambule ir kantriai lauksiu savo dienu lotuliukas.gif
Taip laukiu mailo is Elis doh.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar važiuodamos į TR draudėtės? Na pvz. kokiu kelionės draudimu... Visgi TR nėra ES šalis blush2.gif

Cestrella gathering.gif

Dar norėjau paprašyti pasisektukių blush2.gif Na nepalikit mūsų vienų... Mums taip reikia jūsų pavyzdžių, teigiamų emocijų, patarimų, patirčių... blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 13 spalio 2014 - 10:19