Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

Labas rytas, aš su tokiu klausimu, ar tik FSH tyrimas iš visų bendrų privalomų IVF procedūrai tyrimų turi būti daromas tam tikrą ciklo dieną (man parašė, kad antrą po mmm), ar dar kažkas. Yelena man pirmame laiške nenurodė, tik antrame laiške tarp kitko paminėjo, tai gal dar kažkas yra ką turėčiau žinoti. Ačiū 4u.gif
Vakar buvau pas šeimos gydytoją, kad GN siuntimą išrašytų, tai likau nieko nepešus, sakė ne jos kompetencija, reikia gauti kažkokią pažymą iš TR klinikų ir dar visokių debesų pripasakojo, ir išvis sakė, kad nėra tokios procedūros kaip gimdos nuotrauka doh.gif . Tai eisiu tiesiai į Grybo gatvę, kartu ir AMH pasidarysiu. Dabar skaitinėjuosi AMH temelę, ir žiūriu, kad FSH 14 p/mol (FSH norma 11,5 - 22,7 p/mol), laikomas jau aukštu rodikliu, dėl kurio laaabai sudėtinga pastoti, o pas mane toks visąlaik, bent pastaruosius 2 metus. Gal kuri nors ir susidurusi su tokiais rezultatais. Lankiausi pas endokrinologe, bet ji sakė, kad mano FSH neturi įtakos nevaisingumui, jau pardedu pergyventi, nors turbūt visų pirmiausia reikia sulaukti naujų tyrimų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 08:59)
lotuliukas.gif bet kartu ir  verysad.gif susimokėsi dabar ... PVM nuo prekių vertės + 30LT už išmuitinimą. ir dar reikės važiuot pasiimt siuntinio į centrinį pasta, nors gal jau ir nebe...


Tino gal zinai kiek procentu jie nuskaiciuoja PVM nuo pirkinio vertes? Parupo man siaip idomumo delei sis klausimas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aivė @ 2014 10 22, 08:48)
Na va, o as kaip  doh.gif  uzsisakiau is JAV ir sedziu laukiu vitaminu  biggrin.gif  Vakar gavau laiska kad reikia deklaruoti prekes - uzpildziau forma internete. Kazin kiek dar reikes primoketi  g.gif  Niekad neskaitau taisykliu  lotuliukas.gif

Labai idomu kiek PVM jums priskaiciuos.
Is kur uzsisakinejot papildus? Per kiek laiko atejo iki muitines?
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 22, 08:42)
Tino gal zinai kiek procentu jie nuskaiciuoja PVM nuo pirkinio vertes? Parupo man siaip idomumo delei sis klausimas smile.gif


Iš savo patirties, užsisakinėjant iš JAV, galiu pasakyti kaip maždaug apskaičiuoti PVM. Visa prekės suma + shippingas, kiek gaunasi doleriais (pvz 75 USD), tai panašiai tokią sumą tik litais (šiuo atveju 75 Lt) paskaičiuoja mokesčius. Žinau, kad yra formulė, bet ji sudėtinga ir man taip lengviau oreantuotis. 4u.gif
Kaip ir minėjo anksčiau, geriausia, kad prekių suma ir siuntimo išlaidos neviršytų 75 Lt.
Atsakyti
Labas rytas merginos 4u.gif as su klausimu, ar svarbu kuria ciklo diena daryti prolaktina, zinaut tik, kad nevalgius reik ji daryt iki 9.30 val
Atsakyti
QUOTE(Yendy @ 2014 10 21, 22:32)

Mergaites, kas TEN buvote, saket kad matet "žilagalviu pacienciu", o su nemazu virssvoriu kaip, gal irgi matet? Ir siaip, ka turkai del svorio sako? Ar sako kad nepradesim protokolo, kol nenumesi tiek ir tiek??? doh.gif

Nepergyvenk, tikrai mačiau su virsvoriu ir nemazu ir net kelias pacientės 4u.gif

QUOTE(angelas sargas @ 2014 10 22, 09:47)
Labas rytas merginos 4u.gif  as su klausimu, ar svarbu kuria ciklo diena daryti prolaktina, zinaut tik, kad nevalgius reik ji daryt iki 9.30 val

Man TR kartojo prolaktina, tai sakė jokios įtakos ciklo diena neturi, galiu daryt bet kada, tai dare 5 ciklo diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 21, 23:14)
Nu tik jau del kg nepradek nervintis. Jei kg trukdytu, tai nei vienai britei ivf gyvenime nesviestu unsure.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aij, Yendy, žinai - tiems daktarams niekad negerai, tai per stambi, tai per liesa.. :lotuliukas:Man LT visada "profilaktiškai liepia priaugti svorio", nors pas mus broblemėlės pas MV unsure.gif Šiaip, kai aš buvau rugsėjo mėnesį, tai tikrai, žinok, buvo "žilagalvėlės". Tas svoris tai subjektyvus dalykas. Na, jos buvo visos stambesnės bent dvigubai už mane, tai tikrai. Nors visur rašo dėl to svorio, aš kažkaip tuo netikiu. Mano dvidraugės - sesės, ūgio maždaug po pusantro metro, svoris virš 120 kg, turi PKS, tai, būdamos jau keli metai virš 30 m., pastojo per pirmą ketvirtį bandymų, nors pas jas mmm ateina karta per tris mėn unsure.gif tai net nžn, man rodos, svoris ne problema dėl nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 22, 08:59)
lotuliukas.gif bet kartu ir  verysad.gif susimokėsi dabar ... PVM nuo prekių vertės + 30LT už išmuitinimą. ir dar reikės važiuot pasiimt siuntinio į centrinį pasta, nors gal jau ir nebe...


Neblogai cia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 22, 09:42)
Tino gal zinai kiek procentu jie nuskaiciuoja PVM nuo pirkinio vertes? Parupo man siaip idomumo delei sis klausimas smile.gif
Papildyta:

Labai idomu kiek PVM jums priskaiciuos.
Is kur uzsisakinejot papildus? Per kiek laiko atejo iki muitines?


Uzsakiau is http://www.seekinghealth.com/
Man genetike tyre Folio r. kieki eritrocituose, kur jos labai mazai kazkodel, o kraujyje norma g.gif Ji pasiule uzsakyt, nes LT tokios rusies folio r. (foliato) nera pirkti. Paskubomis uzsakiau. Turkams nusiuntus paskutinius genetinius ir sita tyrima, gavau atsakyma - kad galiu atvaziuot IVF biggrin.gif T.y. jie visiskai i tai neatkreipe demesio g.gif
Tai vat ir gerk tos papildus biggrin.gif Sorry, tik nekreipkit demesio, as esu biskuti skeptiska viskam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2014 10 22, 10:26)
Neblogai cia  biggrin.gif
Papildyta:
Uzsakiau is http://www.seekinghealth.com/
Man genetike tyre Folio r. kieki eritrocituose, kur jos labai mazai kazkodel, o kraujyje norma  g.gif Ji pasiule uzsakyt, nes LT tokios rusies folio r. (foliato) nera pirkti. Paskubomis uzsakiau. Turkams nusiuntus paskutinius genetinius ir sita tyrima, gavau atsakyma - kad galiu atvaziuot IVF  biggrin.gif  T.y. jie visiskai i tai neatkreipe demesio  g.gif
Tai vat ir gerk tos papildus  biggrin.gif Sorry, tik nekreipkit demesio, as esu biskuti skeptiska viskam  mirksiukas.gif


O Folbiol pries IVF negeriat?
Kazkaip ji turkai skiria visoms merginoms pavartoti.
Jei neturit galiu paskolinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 22, 10:33)
O Folbiol pries IVF negeriat?
Kazkaip ji turkai skiria visoms merginoms pavartoti.
Jei neturit galiu paskolinti smile.gif

Aciu, Linosiuke wub.gif Bet man genetike isaiskino kad Folio r.buna ivairiu rusiu, ir atseit mano atveju reikia L-methylfolate 800mg/d. Tai yra aktyvi jos forma. O dar geriau, cia jau mergaites is forumo paaiskino, kad ji pasisavina geriau su vit B12 ir B6 ax.gif
Tai vat labai laukiu, nes visai mazai laiko liko. O kol kas geriu Foli kartu su visu kompleksu vistaminu....
Atsakyti
QUOTE(Yendy @ 2014 10 21, 21:32)
Rosita, endokrinologas skire man metformina ne pagal tyrimus. Sake, kad jis gerina kiausides kai yra PKS,  padeda sumazinti svori ir dar pasake, kad turi kelias PKS pacientes, kurios pastojo po metformino vartojimo. As jam tikiu ax.gif




As prisidesiu prie komentaru. As taip pat geriu metformina paskirta del PKS (diabeto neturiu), nes kazkaip pks yra susijes su atsparumu insulinui.. nebeatsimenu, senai gilinausi i tai. Is principo tai leidzia pagerinti tiek kiausialasciu kokybe, tiek palengvina implantacija pasak mano gydytojos. Tik man pastojus po teigiamo testo liepe nutraukti, o vat pas jus skaitau, kad turkai palieka..
Kiek skaiciau uzsienyj taip pat daznai prie pks skiria.

Tik vat to teigiamo testo senai nera, tai geriau sita zaraza jau 1.5 metu ir pradedu jaustis kaip tikra ligone su vaistu ir vitaminu dezutemis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 22, 09:42)
Tino gal zinai kiek procentu jie nuskaiciuoja PVM nuo pirkinio vertes? Parupo man siaip idomumo delei sis klausimas smile.gif

na juk standartinis PVM Lietuvoj 21 proc. tai prekių vertę daugini iš 0.21 ir gauni PVM. sakau, kad tai nėra daug, bet mane užmušė tas 30Lt už išmuitinimą....

2-4cd reikia darytis būtinai LH, FSH ir E2, PRL bet kada, bet rekomenduojama antroj ciklo pusėj 18-22cd.
jei FSH didensis už 10, tada šakės.... nes net turkai rašo, kad IVF nedaro, jei jis didesnis už 20. reikia jį nusimušti, nors daktarai sako, kad tas neįmanoma. padidėjęs FSH rodo senkantį kiaušidžių rezervą, žinoma, reikia žiūrėti kartu su AMH. FSH vistik puikiai muša visokios žolytės. nepergyvenk, nes aš birželio pradžioj FSH turėjau 40. buvau visai kliamksinė, o štai dabar nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2014 10 22, 10:43)
mano atveju reikia L-methylfolate 800mg/d. Tai yra aktyvi jos forma. O dar geriau,

O čia kaip galima išsitirti kurio reikia: folio ar folato? Kaip vadinasi tyrimas? Tik pas genetikus? g.gif
Tai dabar geri foliatą 800 ar folio r.? 4u.gif

Aš turiu MTHFR tai kaip Afroditė pamenu rašė kažkada, kad irgi reik gert ne folio r., o foliatą g.gif

FSH gražiai pareguliuoja natūrali žolytė agnus castum 4u.gif
Atsakyti