Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Comma @ 2014 10 21, 16:54)
Bliamba aš paplaukus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Aš gi savo nusiskaudusia galva supratau, kad HCG kraujo

lotuliukas.gif

QUOTE(Comma @ 2014 10 21, 17:23)
P.S. Nerodo schmoll.gif

Ir mano nerodo verysad.gif

QUOTE(linosiuke @ 2014 10 21, 19:50)
Is kur siunciates papildus, kad nereiketu i tarpininkus kreiptis?

Ar bandete kuri is iHerb.com?

Aš iš iherb.com jau antri metai siunčiuosi tiesiogiai. Apiperku visą šeimyną tik reikua žiūrėt kad siuntinio vertė neviršytų 75lt. O tai pvm reiks mokėt
Papildyta:
QUOTE(RositaK @ 2014 10 21, 20:52)
Aš ir šituos vartojau visus  doh.gif  toks vaizdas, kad bet ką vartočiau-nieks nieko nepagerino doh.gif  doh.gif

O Colostrum gėrei? Man kažkaip įtariu jis tiko kokybei. Nors neaišku irgi kas padėjo kai tiek visko gėriau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 21, 20:56)

Aš iš iherb.com jau antri metai siunčiuosi tiesiogiai. Apiperku visą šeimyną tik reikua žiūrėt kad siuntinio vertė neviršytų 75lt. O tai pvm reiks mokėt



Dekui uz informacija smile.gif
Man tas PVM neduoda ramybes. Kada ji reikia sumoketi? Nes 75 Lt labai mazai. Neiseis man nieko gero uz tokia suma biggrin.gif

Rosita, o tu cia is supermamu merginu prasai patarpininkauti?
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 21, 20:52)
Aš ir šituos vartojau visus  doh.gif  toks vaizdas, kad bet ką vartočiau-nieks nieko nepagerino doh.gif  doh.gif



Rositele, pasakysiu, kaip Niutonas ar kas ten pasake lotuliukas.gif : Niekas niekur nedingsta ir is niekur neatsiranda. Ta prasme, labai tikiu, kad ka vartoji - ne veltui. Matyt, kazkaip taip yra, kad vienoms tie papildai padeda per trumpesni laika, o pvz, Tau gal reikejo visu tu metu, kad organizmas jais prisipildytu..ir nuvaziuosi sekanciam IVF, organizmas jau bus prisipildes visko..ir bus nestuke.gif

Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 21, 21:18)
Rosita, o tu cia is supermamu merginu prasai patarpininkauti?

Iš SM temos "internetinės svetainės" čia , Kate25 temutėje, ji iš JAV siunčia be taxų (kainuoja tarpininkavimas ir parsiuntimas į LT. Aš prekės kainą $ dauginu iš 3.3lt ir gaunu kainą su viskuo)

QUOTE(Nica79 @ 2014 10 21, 21:23)
Rositele, pasakysiu, kaip Niutonas ar kas ten pasake lotuliukas.gif : Niekas niekur nedingsta ir is niekur neatsiranda. Ta prasme, labai tikiu, kad ka vartoji - ne veltui. Matyt, kazkaip taip yra, kad vienoms tie papildai padeda per trumpesni laika, o pvz, Tau gal reikejo visu tu metu, kad organizmas jais prisipildytu..ir nuvaziuosi sekanciam IVF, organizmas jau bus prisipildes visko..ir bus  nestuke.gif

Ai, bala žino ar nežino, kaip čia viskas vyksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 21, 21:40)
Iš SM temos "internetinės svetainės" čia , Kate25 temutėje, ji iš JAV siunčia be taxų (kainuoja tarpininkavimas ir parsiuntimas į LT. Aš prekės kainą $ dauginu iš 3.3lt ir gaunu kainą su viskuo)
Ai, bala žino ar nežino, kaip čia viskas vyksta doh.gif


Aciu Rosita smile.gif Esu su ja bendravusi, bet galvoju pasiteirausiu gal turi koki kita ne is SM varianta.Reiks nerizikuot paciai ir kreiptis i tarpininkes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 21, 21:18)
Dekui uz informacija smile.gif
Man tas PVM neduoda ramybes. Kada ji reikia sumoketi? Nes 75 Lt labai mazai. Neiseis man nieko gero uz tokia suma  biggrin.gif

kai ateina siuntinys ir viršija nustatytą sumą, užstringa muitinėj. tada reikia išsimuitinti ir sumokėti mokesčius. man tas PVM būtų nieko tokio - neperdaugiausiai gaunasi, bet plius 30lt už išmuitinimo procedūrą. doh.gif va tas tai pribaigia. buvau vieną kartą viršijus blush2.gif ai, aš tai kažkaip prisišudeliauju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 21, 21:59)
kai ateina siuntinys ir viršija nustatytą sumą, užstringa muitinėj. tada reikia išsimuitinti ir sumokėti mokesčius. man tas PVM būtų nieko tokio - neperdaugiausiai gaunasi, bet plius 30lt už išmuitinimo procedūrą.  doh.gif va tas tai pribaigia. buvau vieną kartą viršijus  blush2.gif ai, aš tai kažkaip prisišudeliauju blush2.gif

Bet kai pagalvoji kad reik uz ismuitinima moketi plius PVM tai tas pats iseina kas per tarpininkus siustis. Ir dar per juos laiko susitaupo nes nereikia su muitine reikalu tureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 21, 22:12)
Bet kai pagalvoji kad reik uz ismuitinima moketi plius PVM tai tas pats iseina kas per tarpininkus siustis. Ir dar per juos laiko susitaupo nes nereikia su muitine reikalu tureti smile.gif

man siuntiniai ateina per 7-10dienų. o muitinė ten tik vieną dieną pridėjo gal g.gif nebepamenu, nes kai vieną kartą susimokėjau, tai dabar labai žiūriu. jeigu ruošies pirkti brangesnius dalykus, tai turbūt apsimoka per tarpininkus. nežinau - nebandžiau. tik pasidalinu patirtim mirksiukas.gif
Atsakyti
Rosita, endokrinologas skire man metformina ne pagal tyrimus. Sake, kad jis gerina kiausides kai yra PKS, padeda sumazinti svori ir dar pasake, kad turi kelias PKS pacientes, kurios pastojo po metformino vartojimo. As jam tikiu ax.gif

Mergaites, kas TEN buvote, saket kad matet "žilagalviu pacienciu", o su nemazu virssvoriu kaip, gal irgi matet? Ir siaip, ka turkai del svorio sako? Ar sako kad nepradesim protokolo, kol nenumesi tiek ir tiek??? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yendy: 21 spalio 2014 - 21:37
QUOTE(Yendy @ 2014 10 21, 20:32)
Mergaites, kas TEN buvote, saket kad matet "žilagalviu pacienciu", o su nemazu virssvoriu kaip, gal irgi matet? Ir siaip, ka turkai del svorio sako? Ar sako kad nepradesim protokolo, kol nenumesi tiek ir tiek??? doh.gif

Nu tik jau del kg nepradek nervintis. Jei kg trukdytu, tai nei vienai britei ivf gyvenime nesviestu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 21, 22:12)
Bet kai pagalvoji kad reik uz ismuitinima moketi plius PVM tai tas pats iseina kas per tarpininkus siustis. Ir dar per juos laiko susitaupo nes nereikia su muitine reikalu tureti smile.gif


Na va, o as kaip doh.gif uzsisakiau is JAV ir sedziu laukiu vitaminu biggrin.gif Vakar gavau laiska kad reikia deklaruoti prekes - uzpildziau forma internete. Kazin kiek dar reikes primoketi g.gif Niekad neskaitau taisykliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2014 10 22, 08:48)
Na va, o as kaip  doh.gif  uzsisakiau is JAV ir sedziu laukiu vitaminu  biggrin.gif  Vakar gavau laiska kad reikia deklaruoti prekes - uzpildziau forma internete. Kazin kiek dar reikes primoketi  g.gif  Niekad neskaitau taisykliu  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif bet kartu ir verysad.gif susimokėsi dabar ... PVM nuo prekių vertės + 30LT už išmuitinimą. ir dar reikės važiuot pasiimt siuntinio į centrinį pasta, nors gal jau ir nebe...
Atsakyti