Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(šifonyte @ 2014 10 21, 13:55)
už HSG mokejom  apie 280eur

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(_Toffifee_ @ 2014 10 21, 14:24)
sveikos merginos,

mes i turkija vyksim vasari, gal galit man padet biski?
kas yra tie antioksidantai? daug kurios pacios gere ir vyrus girde, kur juos pirkt/? as nelabai gaudaus,,,
dar norejau paklaust, merginos, kaip gerinot kiausialasciu kokybe? kaip supratau KityKity kazka dare, bet retai buna forume, gal Kity jei skaitytum galetum surasyt kaip ka gerei? suprantu, leliai laiko daug atima, bet gal pagelbetum?  ax.gif  4u.gif Afrodite, o Jus ka naudojot? kitos merginos? nelabai lt forume randu kokios tikslios info, kaip gerinama, o va anglu kalba man sunkiai sekas....
uz visas nestukes labai dziaugiuos wink.gif


Sveikutė,
Kaip tik užmačiau 4u.gif

Antioksidantus siunčiausi iš JAV, neseniai dar buvau įkėlusi skelbimą, kad parduodu likučius, ten visas sąrašas yra,ką siunčiausi, pabandysiu atkapstyt.
Pati stengiausi laikytis 90 dienų kiaušialąsčių gerinimo programos, kaip suprantu, angliškai neskaitai, tuoj sukonspektuosiu trumpai

Bičių pienelis
Maca
Sėklos, omega3,
vengti alkoholio, kavos,cukraus, apdorotų gaminių, konservantų

Greens (papildai, arba galima valgyt labai daug žalių daržovių ir t.t., bet su sezonu klausimas)
Multivitaminai, antioksidantai, kiti papildai (daug jų, argininas, karnitinas, dong quai ir daug kitų)
Inositolis,
Baltymų kokteiliai,
Braziliški riešutai,
Probiotikai

Dar metforminą gėriau virš mėnesio,
Dar turbūt kažką pamiršau,
Aš visą parą ką nors pagal planą valgydavau arba gerdavau arba ko nors tikslingai nevalgydavau ir negerdavau, kai pagalvoju daar..ir taip metų metais, ypač prieš ivfus doh.gif

Sorry, padrikai, mažiai ant rankų, jei dar turėsi klausimų, parašyk man až, gal ne iš karto, bet tikrai atsakysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2014 10 21, 15:55)
Nu jo, pas juos su kainom kaip išplaukia. Pvz mes už konsultaciją mokejom 150 Eurų, už HSG mokejom  apie 280eur, nors sakė reiks moket 376eur, tai kaip suprantu padarė nulaida, ačiū jiems  4u.gif
Jums tik 1050 eurų prisideda, o mum tai apie 3000euru, nes Lp ir H prisideda.


Šifonyte - nesupranti mano liūdesio. Man px kiek kainuoja. Apie kainą parašiau ne tam, kad pasakyčiau: "mes daugiau mokėsime". Tavo vyras turi spermatozoidų, tai jau yra labai daug 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 21, 16:01)

Taip taip, beveik 90 eurų nuolaida padarė gimdos nuotraukai. Aišku irgi galėjau pasidaryti LT, bet man su darbu sunku būtų suderint, nes reiktų vaziuot i didmiestį, beto reikėjo siuntimo, vėl problema buvo pas gine patekt, nes musu mieste eilės virš mėnesio, o ir kai patys tr padarė, tai man ramu, kad nrreik aiskint nieko jiems, nereik nieko verst ir jokių nesusipratimu dėl kokybės ar dar kažkokių neaiškumų ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 21, 16:38)
Šifonyte - nesupranti mano liūdesio. Man px kiek kainuoja. Apie kainą parašiau ne tam, kad pasakyčiau: "mes daugiau mokėsime". Tavo vyras turi spermatozoidų, tai jau yra labai daug 4u.gif

Taip turi, bet normalių formų tik 1%, irgi nekazkas, irgi dėl to bijau. Nes manau, kad cia lt į tai nekreipė dėmesio, sakė viskas gerai, bet kažkodėl per du IVF ir vieną FET - nieko. Aišku pas mane irgi yra problemų, nenurasau visko vyrui. Užtat tikiu TR, jie padarys viską ką galės. Jums irgi linkiu daug tikėjimo ir pasitikėjimo TR ir kad iškart nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(šifonyte @ 2014 10 21, 14:44)
Taip taip, beveik 90 eurų nuolaida padarė  gimdos nuotraukai. Aišku irgi galėjau pasidaryti LT, bet man su darbu sunku būtų suderint, nes reiktų vaziuot i didmiestį, beto reikėjo siuntimo, vėl problema buvo pas gine patekt, nes musu mieste eilės virš mėnesio, o ir kai patys tr padarė, tai man ramu, kad nrreik aiskint nieko jiems, nereik nieko verst ir jokių nesusipratimu dėl kokybės ar dar kažkokių neaiškumų  ax.gif

Bliamba aš paplaukus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš gi savo nusiskaudusia galva supratau, kad HCG kraujo tyrimas kainuoja 280 EUR doh.gif doh.gif doh.gif

Vajetau kokia gėda blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2014 10 21, 16:25)

vengti alkoholio, kavos,cukraus, apdorotų gaminių, konservantų



Ech, blyn, kava - "vienintelė mano nuodėmė"..kaži, ar ir jos taip labai reikia atsisakyti verysad.gif Nu visi pakaitalai, pvz, žalia arbata ir t.t., taip neskanu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 21, 14:55)
Ech, blyn, kava - "vienintelė mano nuodėmė"..kaži, ar ir jos taip labai reikia atsisakyti  verysad.gif Nu visi pakaitalai, pvz, žalia arbata ir t.t., taip neskanu sad.gif

Vaistų skanių nebūna tongue.gif lotuliukas.gif

Čia žinai kaip ta kulinarijos knyga iš dviejų skyrių - I skyrius "Skanus maistas", II skyrius "Sveikas maistas" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 21 spalio 2014 - 15:58
QUOTE(Comma @ 2014 10 21, 16:54)
Vajetau kokia gėda blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Gerai, kad prisipažinai lotuliukas.gif va tau už atvirumą 4u.gif

Man irgi reik stalčius perverst, nemažai parsiūstų minėtų Kity papildų dar ten turi būti likę nuo paskutinio IVF g.gif

Man ir su kava problema, nors tik kelis mažuliukus puodelius išgeriu, ir ne espreso blush2.gif tai šito gėrio planuoju vėl atsisakyti tik per stimuliacinį ciklą, nes jau visai save galima nusiskriausti iki nupušimo wacko.gif

P.s.ar ir pas kitas nerodo vestuvinės SM liniuotės?
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 21, 15:06)
Gerai, kad prisipažinai lotuliukas.gif va tau už atvirumą 4u.gif
P.s.ar ir pas kitas nerodo vestuvinės SM liniuotės?

Nu ką čia nepasislėpsi kai yla iš maišo lenda lotuliukas.gif


P.S. Nerodo schmoll.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Su klausimu vienu atejau pas jus smile.gif

Is kur siunciates papildus, kad nereiketu i tarpininkus kreiptis?

Ar bandete kuri is iHerb.com?
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2014 10 21, 16:25)

Bičių pienelis
Maca
Sėklos, omega3,
vengti alkoholio, kavos,cukraus, apdorotų gaminių, konservantų

Greens (papildai, arba galima valgyt labai daug žalių daržovių ir t.t., bet su sezonu klausimas)
Multivitaminai, antioksidantai, kiti papildai (daug jų, argininas, karnitinas, dong quai ir daug kitų)
Inositolis,
Baltymų kokteiliai,
Braziliški riešutai,
Probiotikai

As irgi visa tai geriau, plius selenas, cinkas, vit.D ir t.t. Bet va ka kitaip sikart dariau.Stengiaus valgyt ka noriu, geriau kava kad nesikankint ir neziurejau kad jos negalima ir pan,net Coca geriau nes norejau,valgiau tai ko noriu o ne tai kas geriau.ir geriau kazkur 2 menesius,iki pat antros dienos pu punkcijos uzteko rusiska papidla,bet labai brangu vadinasi AKTOVEGYN. Tai va vartojau ji ir dar vartojau Q10 bei viena is wobenzymu tai bromelaina.
Ar tai padejo,manau vienas dievas atsakyti gali,nes skirtingai nuo visu kitu kartu as sikart geriau papildomai aktovegyn ir leidau sau truputi atsipalaiduoti del maisto ir gerimu,net isgerdavau kad savaite granatu vyno arba siaip raudono vyno su suriu. 4u.gif
Sekmes ir tikejimo.
Kantrybes musu PUPO ir puikiu ziniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2014 10 21, 19:52)
vadinasi AKTOVEGYN. Tai va vartojau ji ir dar vartojau Q10 bei viena is wobenzymu tai bromelaina.

Aš ir šituos vartojau visus doh.gif toks vaizdas, kad bet ką vartočiau-nieks nieko nepagerino doh.gif doh.gif

linosiuke, aš beveik viską siunčiuos iš vitacost.com per tarpininkę 4u.gif
Atsakyti