Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(angelas sargas @ 2014 10 21, 08:38)
Labas rytas visoms 4u.gif  Norejau pasiteirauti kaunieciu, kur jus daretes visus tyrimus ziv, raudoniuke, hepatita b ir c, per kiek laiko juos padaro? blush2.gif

Labas rytas 4u.gif Endemik padaro per 1 sav, ir pigiau gavosi nei SORPO ar BMP, dar pigiau turbut gal kokioj klinikoj padarytu g.gif
Papildyta:
QUOTE(magute @ 2014 10 21, 08:49)
as dariausi Anteja, bendroj sumoj kazkiek litu gavosi pigiau nei sorpo ar kitur, vienus padaro greiciau, kitus ilgiau, tai visus kartu pasiiemiau lygiai po savaites. beje jei pas juos darai tyrimus uz 200lt duoda 10 proc nuolaidu kortele.

O kur Anteja Kaune? As ju psl. duotu tel skambinausi tai sake kad pataikiau i laboratorija bet tyrimus reikia uzsisakyti per BMP tada juos jie daro… O jus ne per BMP daret tiesiogiai pas juos??
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 10 21, 09:51)
O kur Anteja Kaune? As ju psl. duotu tel skambinausi tai sake kad pataikiau i laboratorija bet tyrimus reikia uzsisakyti per BMP tada juos jie daro… O jus ne per BMP daret tiesiogiai pas juos??

Antėjos daug kraujo paėmimo punktų yra. man labiausiai patinka Lukšio g.3 - ta nauja Aušros klinika.
pigiau galima ir bet kokioj didesnėj poliklinikoj: kalniečių, man Šilainių smagu (kaip banke talonėlį išsimuši, kraują priduodi, rezultatus atsiunčia emailu, jei paprašai).tai čia turbūt pigiausi variantai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tino: 21 spalio 2014 - 09:07
QUOTE(Edena @ 2014 10 21, 08:51)
Labas rytas  4u.gif Endemik padaro per 1 sav, ir pigiau gavosi nei SORPO ar BMP, dar pigiau turbut gal kokioj klinikoj padarytu  g.gif
Papildyta:

O kur Anteja Kaune? As ju psl. duotu tel skambinausi tai sake kad pataikiau i laboratorija bet tyrimus reikia uzsisakyti per BMP tada juos jie daro… O jus ne per BMP daret tiesiogiai pas juos??

as dariausi klaipedoje, paskui pamaciau, kad mergaite klause del Kauno.
realiai apsimoka pirma vyrui pasidaryti ir gauti ta kortele, o paskui moteriskei, man gavosi didesne suma nei MB

beje bendra kraujo tyrima viena karta metuose nemokamai daro poliklinikoje, kur registruoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magute: 21 spalio 2014 - 09:08
QUOTE(Tino @ 2014 10 21, 08:58)
Antėjos daug kraujo paėmimo punktų yra. man labiausiai patinka Lukčio g.3 - ta nauja Aušros klinika.
pigiau galima ir bet kokioj didesnėj poliklinikoj: kalniečių, man Šilainių smagu (kaip banke talonėlį išsimuši, kraują priduodi, rezultatus atsiunčia emailu, jei paprašai).tai čia turbūt pigiausi variantai.

O geras thumbup.gif nezinojau. Nes man reikia sia sav Toksiplazmoze pasidaryt ir aisku prog prie to paties, ir bendra kraujo tyrima , tai ziurejau kur cia pigiau susisukus, nes Sorpo tai kosmosas
Atsakyti
Gal kuri bandet darytis visuomenes sveikatos centre tyrimus, skambunausi tai sake daro, tik reik laukt apie 2savaites ir kainos visai padorios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 20, 11:05)
vau  bigsmile.gif ne iš piršto laužia jie savo sėkmingumo reitingus  thumbup.gif juolab, kad įdomūs jūs net tada, kai neturit snaigučių, kai rodos su klinika jau nebėra ryšių

Taigi taigi.... kaip vienai garsiai Lietuvos daktarei mergina skambino po nepavykusio IVFo pasišnekėti, girdi, kaip seselė daktarę kviečia, o ta atsako - Apie ką aš su ja šnekėsiu?! Kai darys kitą kartą, tada ir šnekėsim!
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 10 21, 12:44)
Taigi taigi.... kaip vienai garsiai Lietuvos daktarei mergina skambino po nepavykusio IVFo pasišnekėti, girdi, kaip seselė daktarę kviečia, o ta atsako - Apie ką aš su ja šnekėsiu?! Kai darys kitą kartą, tada ir šnekėsim!

blink.gif slykstu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 10 21, 13:44)
Taigi taigi.... kaip vienai garsiai Lietuvos daktarei mergina skambino po nepavykusio IVFo pasišnekėti, girdi, kaip seselė daktarę kviečia, o ta atsako - Apie ką aš su ja šnekėsiu?! Kai darys kitą kartą, tada ir šnekėsim!

blink.gif blink.gif cia jau jauciu kokia B blink.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

QUOTE(RositaK @ 2014 10 14, 17:48)
Yendi, GLIFOR gėrė KityKity, Atisa ir aš tebegeriu 4u.gif taip, kaina 13.08TRY už 100vnt tablečių
Turi PKS?


Taip, Rosita, turu PKS, bet ciklas reguliarus, 26-28 d. Ir per IVF LT turejau hypera, bet vistiek sodino. Po IVF gyd liepe ji nebevartoti. O si ketvirtadieni buvau pas endokrinologa, tai vel paskyre vartoti metformina po 500 3k. per diena. Butinai!!!

Mergaites-raketos-turkaites, ypac klaipedietes, ar galit kas nupirkti man Folbiol Turkijoje, pinigelius is anksto persiusciau i saskaita. blush2.gif arba atsiimant grynais atiduociau wub.gif

Dar turiu toki klausima, Ar pavalgius reikia eiti i pirma konsultacija? Ir stimuliacijos metu galima is ryto valgyti pries kraujo paemima? Cia as ziuriu koki viesbucio kambari uzsakyneti su pusryciais , ar be g.gif

Comma, as labai suprantu tavo jausmus, tu aprasei mano savijauta drinks_cheers.gif doh.gif Tik as pagalvojau, kad o jeigu pasiduoti sioms emocijoms ir nevaziuoti? Juk bus po to dar sunkiau, nes dabar mes gyvenam viltimi, kad ten mums pades, o jei nieko nedaryti vilties ir nebebus..... angel_sadangel.gif

Ir dar mergytes, kas vaziavo gal atsakysit. Tarkim, jeigu mes ciklo pradzioj vaziuojam pirmaj konsultacijai ir mums sako kad "Valio, pas jus viskas ok, galim pradeti protokola" ir mes pasiliekam, ar reikia moketi pirmos konsultacijos mokesti 150 Euro ar sis mokestis jau ieis i IVF kaina 2310? 150+2310, ar tik 2310? Bandau apskaiciuoti kiek pinigeliu dar reikes sutaupyti wub.gif blush2.gif


Atsakyti
Yendi,
pusrycius galima valgyti visada, isskyrus punkcijos diena 4u.gif
O del mokescio uz konsultacija, jei tai butu LT, sakyciau, kad reikia, juk logiska, bet kadangi ten TR, tai jau kaip jiems susisvies man atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yendy @ 2014 10 21, 11:05)
Comma, as labai suprantu tavo jausmus, tu aprasei mano savijauta  drinks_cheers.gif  doh.gif  Tik as pagalvojau, kad o jeigu pasiduoti sioms emocijoms ir nevaziuoti? Juk bus po to dar sunkiau, nes dabar mes gyvenam viltimi, kad ten mums pades, o jei nieko nedaryti vilties ir nebebus.....  angel_sadangel.gif

Aha, matyt nusirašinėji mano mintis blush2.gif Buvo ir pas mane tokia užklydus - aj bala nematė, kam save kankinti... O paskui kita mintis užklydo - o tai kaip grauši alkūnes, kad nepamėginai? Joooo, dvikovos viduje dabar vyksta tokios, kad net vikingai pavydėtų lotuliukas.gif

Bliamba kaip skauda galvą ir pykina - matyt nuo KT blink.gif Va ką reiškia pirmas kartas... Visko gyvenime tenka išmėginti ax.gif Nu dar kokios anašos taip parūkius gydymo tikslais - išgaruotų visos baimės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yendy @ 2014 10 21, 13:05)
Mergaites-raketos-turkaites, ypac klaipedietes, ar galit kas nupirkti man Folbiol Turkijoje, pinigelius is anksto persiusciau i saskaita. blush2.gif  arba atsiimant grynais atiduociau  :wub


Yendy - aš turiu Folbiol. Man TR neskyrė, bet kad jau visos gėrė, tai ir aš nusipirkau ir geriu bigsmile.gif ir dar kelis paėmiau papildomai, man rodos (grįžus namo pažiūrėsiu). Bet aš Kaune, tai jei niekas neatsiras iš KLP, kažkaip Tau jį reikės pasiimti; nes siuntimas daugiau kainuoja už patį Folbiol - jie tik 3 TL pakuotė. Pakuotėje 50 vnt.
Atsakyti