Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

Įtraukite mane į sąrašą, tiksliai nesusitarusi kada, bet labai gerai būtų sausio pabaigoje, tai tada ir tikiuosi:4u:
Bus pirmas IVF (prieš tai turėjau 2 IUI, 6 metai neaiškios kilmės nevaisingumo).
Dar vienas dalykas, gavau antrą laišką iš Yelenos, rašo, kad reikia HSG. Kaip supratau cia gimdos nuotrauka? Jei kartojuosi, nepykite - kur Vilniuje tą dalyką daro? Taip pat ir AMH siunčia darytis (2 ciklo dieną). Tai tiek žinių. Laikom frontą visos drinks_cheers.gif

Ir dar klausimas apie blastutes, o turkai iškart deda šaldytas ane?
Atsakyti
Dėl HSG jau pasigooglinau, tik kaip supratau gali laiko užimti...
Atsakyti
QUOTE(Legendary @ 2014 10 20, 18:16)
reikia HSG. Kaip supratau cia gimdos nuotrauka? Jei kartojuosi, nepykite - kur Vilniuje tą dalyką daro? Taip pat ir AMH siunčia darytis (2 ciklo dieną). Tai tiek žinių. Laikom frontą visos drinks_cheers.gif

Ir dar klausimas apie blastutes, o turkai iškart deda šaldytas ane?

taip, HSG yra histerosalpingsograma arba GN 4u.gif negaliu atsakyti kur daro VLN
dėl AMH net nežinau, nu gali darytis LT, o jei nepatiks turkams kažkas tai pasikartos jei reiks. Kaip įdomiai, paskyrė jį darytis 2c.d. g.gif niekad to neakcentavo nei vienai kiek pamenu

nesuprantu tavo klausimo dėl šaldytų blastocistų įsodinimo (vadinas FET- fertilized embryo transfer 4u.gif ). Pirma, tai jei jų turi po šviežio IVF tada tik užšaldo likusias. Tada jei nepavyksta procedūra su žviežiais, atšildo ir įkelia natūraliam cikle 4u.gif Žo, pirma reik atlikt stimuliaciją su punkcija ir įsodinimu (ne visais atvejais įsodina), ir tada jei lieka blastučių tai valio thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Legendary @ 2014 10 20, 18:36)
Dėl HSG jau pasigooglinau, tik kaip supratau gali laiko užimti...

kuria prasme laiko? tai ten greitai, suleidžia kontrastą, nufotkina ir namo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 20 spalio 2014 - 17:52
Dėl Amh galbūt aš ne taip Yeleną supratau, nes rašė kokius tyrimus pasidaryti, po to sekė...,AMH and FSH(on the 2nd day of your period), tai gal tik FSH čia turima omeny.

Dėl blastučių, tai iš tikro aš nesuprantu iki galo procedūros, jas įkelia jau užšaldytas? Ar bando su neužšaldytom, jei nesigauna tada tame pačiame cikle iškart kelia užšaldytas? Ar per daug čia prisigalvojau? ax.gif

Ir aš jau esu vaikų gaudytojų klube, ačiū Rosita 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Legendary: 20 spalio 2014 - 17:53
QUOTE(Legendary @ 2014 10 20, 18:51)
Dėl Amh galbūt aš ne taip Yeleną supratau, nes rašė kokius tyrimus pasidaryti, po to sekė...,AMH and FSH(on the 2nd day of your period), tai gal tik FSH čia turima omeny.

Dėl blastučių, tai iš tikro aš nesuprantu iki galo procedūros, jas įkelia jau užšaldytas? Ar bando su neužšaldytom, jei nesigauna tada tame pačiame cikle iškart kelia užšaldytas? Ar per daug čia prisigalvojau? ax.gif

ne, tik FSH 2c.d.
ne, užšaldytas blastocistas (jei tokių lieka po stimuliuoto IVF) atšildo ir įkelia jau kitą ar dar kitą ciklą po nepavykusio IVF, t.y. kai sužinai neigiamą HCG. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Legendary @ 2014 10 20, 18:16)
Įtraukite mane į sąrašą, tiksliai nesusitarusi kada, bet labai gerai būtų sausio pabaigoje, tai tada ir tikiuosi:4u:
Bus pirmas IVF (prieš tai turėjau 2 IUI, 6 metai neaiškios kilmės nevaisingumo).
Dar vienas dalykas, gavau antrą laišką iš Yelenos, rašo, kad reikia HSG. Kaip supratau cia gimdos nuotrauka? Jei kartojuosi, nepykite - kur Vilniuje tą dalyką daro? Taip pat ir AMH siunčia darytis (2 ciklo dieną). Tai tiek žinių. Laikom frontą visos drinks_cheers.gif

Ir dar klausimas apie blastutes, o turkai iškart deda šaldytas ane?


Legendary, gimdos nuotrauka galite pasidaryti Grybo g. As pati is Kauno ten vaziavau ir turkams foto siunciau. Kokybiskai padare tad viskas kuo puikiausiai matesi. Tik mokamas sis reikalas. O kur nemokamai gal kitos merginos patars smile.gif
Atsakyti
aš GN dariau vilniuje Northway, darė gyd. Klimas, gavau dvi foto, viskas kainavo 475lt , daro berods tik trečiadieniais, tai kadangi man artimiausias trečiadienis netiko, tai dariau dar sekantį, per tą laiką pasidariau paprastą makšties išskyrų tepinėlį ir tyrimą dėl chlamidijų, chlamidijas padaro per 3-5d.d tai nereikia pasilikti paskutinei dienai, o pati procedūra su visais popieriukų pildymais, žvakutės susidėjimu, išrašo gavimu ir apmokėjimu, neužtruko net valandos
AMH dariau Lietuvoje, jeigu netiks, persidarysim TR, bet daug maž aišku, nespas mane policistinės, tai bus ir TR prie aukštesnio, manau nebekartos
Papildyta:
QUOTE(RositaK @ 2014 10 20, 18:55)
ne, užšaldytas blastocistas (jei tokių lieka po stimuliuoto IVF) atšildo ir įkelia jau kitą ar dar kitą ciklą po nepavykusio IVF, t.y. kai sužinai neigiamą HCG.  4u.gif

o jeigu pasiseka IVF, likusias snaigutes galima pasiimti norint susilaukti antro leliaus
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2014 10 20, 18:44)
aš GN dariau vilniuje Northway, darė gyd. Klimas, gavau dvi

o jeigu pasiseka IVF, likusias snaigutes galima pasiimti norint susilaukti antro leliaus

drinks_cheers.gif taip taip drinks_cheers.gif aisku per 5 metus reik susisukt...
Atsakyti
Atleiskite uz isibrovima, skubiai pirkciau leidziama progesterona. i az. aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2014 10 20, 19:44)
o jeigu pasiseka IVF, likusias snaigutes galima pasiimti norint susilaukti antro leliaus

Šita galimybė man kaip iki kosmoso platybių, tai ir pamiršau apie tokį variantą biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif Norejau pasiteirauti kaunieciu, kur jus daretes visus tyrimus ziv, raudoniuke, hepatita b ir c, per kiek laiko juos padaro? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angelas sargas @ 2014 10 21, 08:38)
Labas rytas visoms 4u.gif  Norejau pasiteirauti kaunieciu, kur jus daretes visus tyrimus ziv, raudoniuke, hepatita b ir c, per kiek laiko juos padaro? blush2.gif

as dariausi Anteja, bendroj sumoj kazkiek litu gavosi pigiau nei sorpo ar kitur, vienus padaro greiciau, kitus ilgiau, tai visus kartu pasiiemiau lygiai po savaites. beje jei pas juos darai tyrimus uz 200lt duoda 10 proc nuolaidu kortele.

ups, klausei apie Kauna, bet paziurejau yra jie ir kaune ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magute: 21 spalio 2014 - 08:50