Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(RositaK @ 2014 10 20, 15:07)
jei tu Memorial, tai patarčiau labai www.cozyistanbul.com Ten pasiderėti stipriai galima, nes rašo pvz apartamentai 50eur, o nusiderėt gali iki 35eur ar daugiau tokiam ilgesniam laikui 4u.gif tas nuomotojas EREN turi ne vieną butuką, netoli Taksimo, o ir lankstus bendravime  mirksiukas.gif Pas jį gyveno Kity, dabar mes nuomosimės butuką 4naktims (naktis buvo 50eur, nuiderėjom už 4naktis už 150eur bigsmile.gif ), Kity berods už 600eur trims savaitėm nuomavosi pas jį  4u.gif klinika apie 30min pėsčiomis

As jau issinuomavau Atisos pasiulyta butuka uz 40 eur thumbup.gif viskas ok 4u.gif aciu uz rupesti wub.gif Dauguma ju labai tikisi uzdirbt per naujuosius, tad kainu nebuvo linke nuleist blush2.gif tad kol dar buvo vietoj, griebiau pigiausia varianta ir nesigailiu, Atisiukas man bus virtualus gidas priedo - geriau turbut ir but negali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 20, 14:08)
lotuliukas.gif pacioj pradzioj tegu vezioja  tongue.gif mes pvz kai pirmai konsultacijai buvom tai is aerouosto veze turkiukas, kuris nu ne bum bum angliskai, tai kazkaip butu liudna  lotuliukas.gif

aha svarbiausia kad ne Y oro uosta lotuliukas.gif lotuliukas.gif o pradziai ekskursija tikrai dar smagesne butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 20, 15:01)
Taip, tik butas iki sausio men. jau uzimtas  4u.gif (tas su foteliuku) nebent kita bandyti  4u.gif
Krown, tikrai viskas bus gerai  4u.gif  Is pat oro uosto pasiims Memorial vairuotojas ir nuves iki pat buto, kaip i klinika nukakti, surasysim viska nuo a..iki z.... ir viskas bus gerai  4u.gif  Gal tik pirma diena kazkiek nedrasu, kai nieko nezinai, o veliau  pamatysi, semkes  4u.gif  bigsmile.gif

Turiu toki klausimeli, galima prasyti, kad is orouosto pasiimtu Memorial vairuotojas ir nuveztu iki butuku? blush2.gif

Aciu mergaites visoms uz palaikyma tikrai tik jus suprantat, kas per baimes gali but, as irgi meldziuosi devuliui, kad mums si kart pasisektu ir kad visoms mergaitems pasisektu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 10 20, 15:30)
Turiu toki klausimeli, galima prasyti, kad is orouosto pasiimtu Memorial vairuotojas ir nuveztu iki butuku? blush2.gif

Galima bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, oi, kad prišnekėjot biggrin.gif žiūriu, pavėlavau į paguodos klubą, bet pasisakysiu ir aš.
QUOTE(KittyKitty @ 2014 10 20, 12:03)
Panos, įsivaizduojat, vyrui Elis paskambino, išsiklausinėjo apie vaikus, dabar dar mailą gavau, prašo patikslinti gydymo įstaigą,kur gimdžiau, gydytojo pavardę ir vaikų svorį, renka statistiką.

thumbup.gif thumbup.gif nu šaunuoliai turkai. man irgi koordinatorė pastoviai sako, kad lauks žinių, vis pranešu naujienas po reikšmingesnio skano. po genetinių tyrimų ir gydytojui parašiau, tai irgi atsakė, patikslino, pagąsdino, kaip priklauso visiems daktarams apie rizikas, ir irgi parašė, kad lauks žinių.

QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 12:13)
O man taip stogą rauna, kad nemoku apsakyti... doh.gif
Dingo visas pasitikėjimas, noras, o kartu ir viltys, kad viskas bus gerai blink.gif Nebeesu tikra dėl klinikos pasirinkimo ir iš viso ar reikia dar kažką daryti...

nu brangioji blink.gif kas čia dabar..... verysad.gif nors žinai, prisiminus save vasarą turiu pasakyti, kad aš irgi praktiškai netikėjau sėkme, važiavau tik tam, kad kažką dar daryti, labiau dėl vyro. o juk kliniką mes pasirinkom kitą nei visos važiuoja, tai įsivaizduok, kaip bijojau, ar nebus kokia šaraškino kontora doh.gif ar taip pat gerai dirbs... neslėpsiu savo kvailumo, bet man labai padėjo būrėjos pagalba apie sėkmę ir klinikos pasirinkimą. pridavė tikėjimo. aš kažkaip užsiciklinau padaryti viską, ką galiu, kad kiaušialąsčių kokybė būtų gera, kad būtų įmanoma su manim kažką dar padaryti. ir nebelabai sukau galvą, kas bus. smagu buvo, kad po kelių metų nieko nedarymo pagaliau pabandysim dar. tiesiog pritarsiu Rositai - juk normali tokia būsena, juk baisu... bet nado, Fedia, kaip sakoma mūsų kartos biggrin.gif kad nesigailėtum, kad kažko nepadarei.
gal rudeninė depresūcha veikia ? verysad.gif

QUOTE(RositaK @ 2014 10 20, 12:37)
O dabartinis mano nerimas daugiau pagrystas baime, kad vėl kiaušialąstės bus blogos - tada nebežinau ką bedaryčiau..  unsure.gif

na juk tiek visko geri vien tuo tikslu. turėtų būti geros jau. kaip ir aš viską tik tam gėriau. mirksiukas.gif

QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 13:17)
Va ir mane gąsdina mintys, kad iškils kokių nors nenumatytų trukdžių ir grįšiu namo nieko nepešus verysad.gif Šian dar šeimos gydytoja "maloniai nuteikė" - nu ką tie turkai? Ką jie turi? doh.gif

Šlykščiausia tai, kad nežinau nepastojimo priežasties. 

tai kad čia visoms tų trukdžių iškyla ir nieko. biggrin.gif įveikiam. prisimink, kaip aš susirgau mmm anksčiau. pzdc buvo lotuliukas.gif
o jau gydytojų supratingumas.... doh.gif juk iš jų duoną atimi. ai, negaliu. visiems Lietuvoj lengviausia NIEKO NEDARYTI. o va šitas tai tikrai lengva. o kai kažko pasieki, kažką padarai, tai tada, oi kiek pasiekei. o kad tam viskas valios ir disciplinos reikia, tai neįvertina. tingėt lengviausia.

ir aš nelabai žinojau ir dabar nežinau g.gif įtariu dauguma turkų net nesigilina į priežastį, o daro IVF, nes jiems reikia vaikų, nes nepratęsti giminės yra gėdinga. na nežinau, tik įtariu blush2.gif

taip kad Comma, aukštyn nosiuką mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas moterytes pagaliau ir mes parasem laiska i Tr pries atvaziuojat liepe pasidaryt visus tyrimus tame tarpe ir GN gal kuri esate dariusios kaune GN kuri tiktu Turkam beje ar svarbu kokiaciklo diena daryti prolaktina zinauk, kad reik daryti iki 9.30 val aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, ačiū už palaikymą wub.gif Visoms po 4u.gif


Bet vistiek... Išsižliumbti reikia, o gal net ir būtina... Lengviau pasidaro, nes kokį puskibirį vandens nuleidi blush2.gif lotuliukas.gif

Angelas sargas, labai sunku skaityti be skyrybos ženklų rašomus žodžius... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 14:45)
Mergaitės, ačiū už palaikymą wub.gif Visoms po  4u.gif
Bet vistiek... Išsižliumbti reikia, o gal net ir būtina... Lengviau pasidaro, nes kokį puskibirį vandens nuleidi blush2.gif  lotuliukas.gif

Angelas sargas, labai sunku skaityti be skyrybos ženklų rašomus žodžius... doh.gif





Atsiprasau, bet skubedama rasiau smile.gif klausiau del GN, gal kuri daretes kaune, jei daretes tai kur, kad butu tinkama turkam, nes paprastas israsas be nuotraukos jiems netinka sad.gif
Atsakyti
QUOTE(angelas sargas @ 2014 10 20, 14:54)
Atsiprasau, bet skubedama rasiau smile.gif  klausiau del GN, gal kuri daretes kaune, jei daretes tai kur, kad butu tinkama turkam, nes paprastas israsas be nuotraukos jiems netinka sad.gif

taip netinka, as is Kauno bet i Vilniu vaziavau del GN nes jiems turi ryskiai ji matytis ir but gerai padaryta, nebent Klinikose jei turit "priejima" tai gal gerai padarytu 4u.gif ir nufotkinus reik jiems nusiusti ja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 20, 15:34)
na juk tiek visko geri vien  tuo tikslu. turėtų būti geros jau. kaip ir aš viską tik tam gėriau. mirksiukas.gif

ir per aną IVF gėriau visko bile kiek, tad pasirodo ne rodiklis kiek ko geri papildomai, matyt genetiškai nulemta bus
Atsakyti

[quote=Comma,2014 10 20, 12:17]

Šlykščiausia tai, kad nežinau nepastojimo priežasties. Jei ji būtų žinoma, būtų galima koncentruoti į problemą dėmesį...
[quote=Comma,2014 10 20, 12:17]

Sveikos 4u.gif

Pas mus ir tas pats Comma 4u.gif Jaučiuosi kaip ateivis, atrodo pas visus priežastis yra o pas mus ne...liūdna tikrai...Laikykis 4u.gif

Gavau ir aš iš Yelenos atsakymą, nurodė pasidaryti visus jūsų paminėtus standartinius tyrimus (paminėjo, kad galima ir pas juos, viso paketo kaina 750 EUR blink.gif ).Kadangi turejau LP, tai gimdos nuotraukos neprašė, taip pat nesakė nieko dėl AMH. Kažin ar verta darytis, ar pas juos jei reikės...
Merginos, o jūs šaldote į rezervą blastutes ir paliekate saugoti metams dėl kokių priežasčių blush2.gif ?
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Legendary: 20 spalio 2014 - 15:32
QUOTE(Legendary @ 2014 10 20, 16:29)

Legendary, kada planuojat vizitą? įtrauksiu į sąrašėlį 4u.gif pirmas IVF?
tuos tyrimus geriau pasidarykit LT, žymiai pigiau.
AMH pasidarysit per pirmą konsultaciją TR, neverta daryti LT dėl rezultatų skirtumo schmoll.gif
Šaldomos blastocistos tam, kad: 1. kaip kitaip, juk neleisi savo vaikų išmesti 2. tai galimybė susilaukti kūdikio jei nepasiseka šviežias IVF, nestimuliuojant moters vėl iš naujo - saugojama moters sveikata

p.s. kažko mano liniuotės nerodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 20 spalio 2014 - 15:47