Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

Comma, nu kas cia per nuotaikos pas tave nono.gif
Greit veji visas mintis i sali 4u.gif Atsipalaiduok, atsigerk kavytes ir tikek savo sekme wub.gif Net enabejoju, kad bus viskas gerai! Paziurek, kiek sekmes istoriju aplink, juk jos turi labiausiai ikvepti! Nei viena mes nezinojom, ar tikrai pavyks, manau daugelis is musu gal net netikejo... Nes visada atrodo, kad visiems kitiems sekasi, o tau ne.. Bet patikek, ten sekasi beveik visiems 4u.gif wub.gif Viskas bus GERAI wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 12:13)

Kaip as tave suprantu, man va jau ant noses isvaziavimas, o mintis ziaurios lenda i galva, skaitau jus ir zliumbiu, tu baimu tiek daug nors as jau ir turejau 1 IVF ir 2 su saldytais, bet dabar prisigalvoju ten gi buvo ilgas cia trumpas protokolas, ar augs kas nors, galvoju vis kaip su vyro zirniukais, nelabai jam iseina atskryst anksciau, kad gaima butu pas TR pasidaryt spermograma, bet kas tai pakeis, dar jo gimtadienis savaitgali tai jau draugai ruosiasi atvaryt i svecius teks isgert truputi, bet ir tai gali pakenkt doh.gif Bandau save raminti, kad tikrai ten viskas kitaip, ir prieziura ir ju poziuris i mus. Ir tikrai gyvenimas nesustos judesim toliau. Baisu svajoti, nors taip norisi... Baisiausia, kad cia tu visiskai priklausai nuo daktaro poziurio ir noru, jokiu tyrimu, jokiu proceduru pats privaciai nepasidarysi neimanoma. doh.gif Kai pasakiau savo daktarei, po paskutinio nepasisekusio bandymo, tai man ji pasiule viska nutraukti ir nieko nedaryti is vis, tik gyventi gyvenima, sako jus gi jauni, dar visas gyvenimas pries akys... o kai apie TR pasakiau tai sako ziurek, kad neapgautu pinigus tik pasiims ir nieko nepadarys, va cia koks gydytojo palaikymas ir požiuris i viska... As manau suprasti ir palaikyti gali tik tie kurie patys turi,turejo problemu ax.gif
Va kiek prirasiau, atsiprasau labai visas uz depresine nuotaika wub.gif


QUOTE(Irėnė @ 2014 10 20, 12:49)

Kaip saunu, kad jau laikas nustatytas,man tai Elis parase, kad del apgyvenimo klausimu kreiptis i Yelena ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 20, 12:25)
Nes visada atrodo, kad visiems kitiems sekasi, o tau ne.. Bet patikek, ten sekasi beveik visiems  4u.gif  wub.gif

Būtent taip ir atrodo, kad jau man tai tikrai nepasiseks, jau man tai tikrai stebūklų nebus, nes aš dar to, ano ir šito nepadariau, todėl tikrai tikrai nieko nebus. Man dabar pačiai mano planuojama kelionė atrodo ėjimas va bank blush2.gif O aš gi taip nemoku - man reikia žinoti kas bus kitame žinsgyje... Man viską reikia žinoti čia ir dabar - RositaK labai gerai pastebėjo 4u.gif

Magute 4u.gif baisiai tryznioju dėl buto. Oj apgaus mane, apgaus... O pati klinika ant kalno yra? Jei walking distance tai visada į kalną bus? Patark katroje pusėje geriau jaškoti doh.gif O tau Aysan jokių pasiūlymų dėl gyv. vietos nesiūlė? Tino persiuntė ką jai siūlė, bet ten tik vienas butas ir tai ne linkas, o tik tai, kad tai butas walking distance. Jei ką nors turi atsiųsk man meilu blush2.gif 4u.gif

misheliina, aha nupušti galima nuo visko. Jų tie neatsargūs "pastebėjimai" taip numuša ūpą, kad nors žviek mad.gif Man tai baisu ir pagalvoti jei MB mane vieną išleistų... nusikriokčiau dar oro uosto nepasiekus blink.gif Mane reikia už rankos palaikyti, nes tokiais atvejais taip išskystėju, lieka tik ašarų puskibiris lotuliukas.gif
Praeis tos silpnumo valandėlės (labai tikiuosi) ir vėl varysiu (.) (.) atstačius lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 20 spalio 2014 - 13:43
QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 14:37)
vėl varysiu (.) (.) atstačius lotuliukas.gif

neblogai cool.gif avataras daro poveikį thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 14:37)

tikrai taip ir bus, praeis tos silpnumo minutes ir mes toliau judesim kaip visada wub.gif
Atsakyti
Misheliina, o tu negalvok tiek daug 4u.gif Protokola turkai parinko toki, koks tau yra geriausias, vyro grikiukai kad ir kokie bus blogi, keleta apvaisinti kelioms kiausialastems tikrai ras! pas MV nebuvo nei kiekio, nei kokybes, nei morfologijos (0%!!!), o paziurek, kokie rezultatai nestuke.gif ir dar salymui liko! Taip kad viskas bus gerai. KAs liecia alkoholi, tai mes pries IVF grioeztai nieko nevartojom, tad jusu vietoj ir gimtadieni nukelciau ar "susirgciau" ar dar kazka. Nes alkoholis tirkai labai kenkia 4u.gif Is kitos puses ziurint, spermatogeneze jau ivykusi, tad sitai partijai gal ir nebespes pakenkti 4u.gif Bet mes visko atsisakem tam, kad po to negrauztu sazine "o gal reikejo to nedary, ano nedaryt.."

Comma, nu tau depresija jau tikrai blink.gif Kokiu cia pievu prisigalvojai. Tai ko ten vaziuot, jei galvoji, kad vistiek nepavyks??? Mano aukletoja mokykloj sakydavo, kad istarti ir uzrasyti zodziai materializuojasi blush2.gif NEGALIMA skyti, kad nepavyks ir dar TIKRAI nepavyks. jei taip sakysi, taip ir bus. As suprantu, kad labai baisu ir baimes akys dideles, bet tu privalai tiketi, kad viskas bus gerai. As, beje, pries si IVF turejau labai daug vidinio tikejimo. AIsku, baimiu ir tryznojimo buvo dar daugiau.. Bet tikejimo niekad nepraradau wub.gif Tiesiog tikejau turkais, nes jie moka ikvepti, tikejau Dievu, nes ejau labai i Baznycia, degiau zvakutes, meldziausi, ir radau ta tikejima wub.gif Pabandykit ir jus, gal atrasit wub.gif Juk gauna tas, kas TIKI 4u.gif Comma, eik prie veidrodzio, atsistok, paziurek sau i akis ir pasakyk: sikart mums pavyks! wub.gif
Taip, klinika yra ant kalno 4u.gif O Big Boxas netinka? Ar jus jau cia kalbat apie pati IVF? Yelena man rodos tik viesbutukus siulo, o buto jau reikes pasieskot per Rositeles pirmam psl. nurodytas nuorodas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 20 spalio 2014 - 13:56
QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 14:37)
Man tai baisu ir pagalvoti jei MB mane vieną išleistų... nusikriokčiau dar oro uosto nepasiekus blink.gif Mane reikia už rankos palaikyti, nes tokiais atvejais taip išskystėju, lieka tik ašarų puskibiris lotuliukas.gif
Praeis tos silpnumo valandėlės (labai tikiuosi) ir vėl varysiu (.) (.) atstačius lotuliukas.gif

Dėl buto tai pirmam psl yra Atisos puikus variantai, o kiek bandziau pati nusidereti iki tokios kainos - deja nepavyko 4u.gif
O as vaziuosiu viena ir tik po to vyras prisijungs fear.gif patikek, jau dabar pradesiu pirktis nosiniu kruva, nes tikrai sypsenos isspaust nesugebesiu per asareles lotuliukas.gif nu bet o ka daryt? tongue.gif jeigu taip tik iseina, tai ir padarysiu ta nemalonu darba biggrin.gif po to prisijungs tas vyras, niekur gi nedings irnesakyk.gif
Atisa, as mastau lygiai taip kaip tu drinks_cheers.gif galima bijoti, galima nepasitiketi, galima abejoti, bet nepraraskit vilties ir tikekit, kad si karta viskas bus gerai! kaip as pati radau to vidinio tikejimo? ogi kai nusprendziau vaziuoti i TR ir absoliuciai netikejau musu sekme, emiau prasyti ne sekmes, o prasiau Dievo kad suteiktu man tikejimo ir vidines ramybes wub.gif 4u.gif nu ir nepatikesi kaip tai veikia: akurat, as dabar varau savo vaiku susigraibyt ir tik mazas mazas procenciukas bando man smegenyse kirbet kad o gal ir teks grizt tusciom cool.gif bet as kazkaip esu dabar taip uzsispyrusi ir turiu jegu, kad atrodo varysiu tol kol pasiseks, o viliuosi ir meldziu kad sis kartas ir butu TAS wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krown: 20 spalio 2014 - 14:03
QUOTE(Krown @ 2014 10 20, 15:57)
Dėl buto tai pirmam psl yra Atisos puikus variantai, o kiek bandziau pati nusidereti iki tokios kainos - deja nepavyko  4u.gif
O as vaziuosiu viena ir tik po to vyras prisijungs  fear.gif patikek, jau dabar pradesiu pirktis nosiniu kruva, nes tikrai sypsenos isspaust nesugebesiu per asareles  lotuliukas.gif nu bet o ka daryt?  tongue.gif jeigu taip tik iseina, tai ir padarysiu ta nemalonu darba  biggrin.gif po to prisijungs tas vyras, niekur gi nedings  irnesakyk.gif

Taip, tik butas iki sausio men. jau uzimtas 4u.gif (tas su foteliuku) nebent kita bandyti 4u.gif
Krown, tikrai viskas bus gerai 4u.gif Is pat oro uosto pasiims Memorial vairuotojas ir nuves iki pat buto, kaip i klinika nukakti, surasysim viska nuo a..iki z.... ir viskas bus gerai 4u.gif Gal tik pirma diena kazkiek nedrasu, kai nieko nezinai, o veliau pamatysi, semkes 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 10 20, 13:34)
Sveikos 4u.gif

Kaip as tave suprantu, man va jau ant noses isvaziavimas, o mintis ziaurios lenda i galva, skaitau jus ir zliumbiu, tu baimu tiek daug nors as jau ir turejau 1 IVF ir 2 su saldytais, bet dabar prisigalvoju ten gi buvo ilgas cia trumpas protokolas, ar augs kas nors, galvoju vis kaip su vyro zirniukais, nelabai jam iseina atskryst anksciau, kad gaima butu pas TR pasidaryt spermograma, bet kas tai pakeis, dar jo gimtadienis savaitgali tai jau draugai ruosiasi atvaryt i svecius teks isgert truputi, bet ir tai gali pakenkt doh.gif

Viskas bus gerai Misheliina, nepakenks LABAI 4u.gif 4u.gif Kenkia pastovus jo vartojimas, o jei cia prisilaikant kazka paragaus vakare aisku butu gerai kad ne daug ir ne alu, bet tikrai ne grand tragedija 4u.gif
Ir as ir MV TR per ivf isgeriau kokias 3 taures vyno is viso ir jis alaus kokius 3-4 gal , tikrai nebuvom abstinentai nes ir atostogavom, cia gal mane "Nulinciuos" kitos bet manau kas su saiku ir kas iprasta tavo gyvenimo budui nekenkia tiek kad sugadintu viska 4u.gif 4u.gif Aisku nebent tie iprociai butu kasdieninis vartojimas biggrin.gif

Laikykis, kvepuok, ir viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2014 10 20, 14:01)

Krown, tikrai viskas bus gerai  4u.gif  Is pat oro uosto pasiims Memorial vairuotojas ir nuves iki pat buto, kaip i klinika nukakti, surasysim viska nuo a..iki z.... ir viskas bus gerai  4u.gif

…arba dar praves pro kitus Memorial padalinius kelias valandeles pavezios... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 20, 14:57)
Dėl buto tai pirmam psl yra Atisos puikus variantai, o kiek bandziau pati nusidereti iki tokios kainos - deja nepavyko  4u.gif

jei tu Memorial, tai patarčiau labai www.cozyistanbul.com Ten pasiderėti stipriai galima, nes rašo pvz apartamentai 50eur, o nusiderėt gali iki 35eur ar daugiau tokiam ilgesniam laikui 4u.gif tas nuomotojas EREN turi ne vieną butuką, netoli Taksimo, o ir lankstus bendravime mirksiukas.gif Pas jį gyveno Kity, dabar mes nuomosimės butuką 4naktims (naktis buvo 50eur, nuiderėjom už 4naktis už 150eur bigsmile.gif ), Kity berods už 600eur trims savaitėm nuomavosi pas jį 4u.gif klinika apie 30min pėsčiomis
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 10 20, 15:06)
…arba dar praves pro kitus Memorial padalinius kelias valandeles pavezios... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif pacioj pradzioj tegu vezioja tongue.gif mes pvz kai pirmai konsultacijai buvom tai is aerouosto veze turkiukas, kuris nu ne bum bum angliskai, tai kazkaip butu liudna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 13:37)
Magute 4u.gif baisiai tryznioju dėl buto. Oj apgaus mane, apgaus... O pati klinika ant kalno yra? Jei walking distance tai visada į kalną bus? Patark katroje pusėje geriau jaškoti doh.gif O tau Aysan jokių pasiūlymų dėl gyv. vietos nesiūlė? Tino persiuntė ką jai siūlė, bet ten tik vienas butas ir tai ne linkas, o tik tai, kad tai butas walking distance. Jei ką nors turi atsiųsk man meilu blush2.gif  4u.gif

Praeis tos silpnumo valandėlės (labai tikiuosi) ir vėl varysiu (.) (.) atstačius lotuliukas.gif


nu Medicana ne i kalna. as rasiau, kad musu butukas buvo tolokai ir ten reikejo i tokia nedidele pakalne lipti (cia man, o MB visas kalnas lotuliukas.gif )

as kazkaip galvoju jei nerasiu nieko padoraus su butu tai rezervuosiu 3-5 dienom ir paskui persikelsiu, jei nepatiks, o jei patiks prasitesiu. man Aysan nieko nesiule. permesiu zemelapi kur walking distance yra normalu
Atsakyti