Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

O man taip stogą rauna, kad nemoku apsakyti... doh.gif
Dingo visas pasitikėjimas, noras, o kartu ir viltys, kad viskas bus gerai blink.gif Nebeesu tikra dėl klinikos pasirinkimo ir iš viso ar reikia dar kažką daryti... Priežasčių kodėl viskas apsivertė kaip ir nėra blush2.gif Matyt vis nepataikau kuria koja iš lovos išlipti doh.gif Gal per daug apie tai mąstau, per daug noriu apsidrausti nuo nesėkmės ir pati save varau į depresūhą doh.gif Užplaukė ant smegenų juodi dėbesys, žliumbiu be priežasties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 12:13)
Matyt vis nepataikau kuria koja iš lovos išlipti doh.gif

normalu 4u.gif čia kaip prieš vestuves būna-svarstai ar gerą padarei sprendimą biggrin.gif tave veikia nerimas, nežinomybė kas kaip bus, kad tik viskas būtų gerai unsure.gif bet pamatysi, kaip turkai dirba ir apsiraminsi 4u.gif
aš labai nerimavau, pamenu, prieš pirmą konsultaciją, o per IVF jau visai ne taip, nes kažkaip ramokai jaučiausi matydama kaip turkai dirba 4u.gif
O dabartinis mano nerimas daugiau pagrystas baime, kad vėl kiaušialąstės bus blogos - tada nebežinau ką bedaryčiau.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 20 spalio 2014 - 11:38
QUOTE(KittyKitty @ 2014 10 20, 12:03)
Panos, įsivaizduojat, vyrui Elis paskambino, išsiklausinėjo apie vaikus, dabar dar mailą gavau, prašo patikslinti gydymo įstaigą,kur gimdžiau, gydytojo pavardę ir vaikų svorį, renka statistiką.

Pas mus net po IVF manęs nepaklausė, ar pasisekė, o čia mes jiems po metų dar įdomūs.



clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
nu bet tikrai kokie saunuoliai biggrin.gif


mes irgi jau turim tikslu konsultacijos laika smile.gif pas daktare Aylin ir profesore Semra wub.gif
dabar belieka susirast kur pagyvent tas kelias dienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėnė: 20 spalio 2014 - 11:52
QUOTE(Irėnė @ 2014 10 20, 12:49)
clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif
nu bet tikrai kokie saunuoliai biggrin.gif
mes irgi jau turim tikslu konsultacijos laika smile.gif pas daktare Aylin ir profesore Semra wub.gif
dabar belieka susirast kur pagyvent tas kelias dienas.

Dziugios zinios!

Del keliu dienu pagyvenimo nebandete Elis klausti? Jie ten turi variantu ka pasiulyti su kuo bendradarbiauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 20, 12:59)
Dziugios zinios!

Del keliu dienu pagyvenimo nebandete Elis klausti? Jie ten turi variantu ka pasiulyti su kuo bendradarbiauja smile.gif


As su Yelena dabar bendrauju. Siunte ji kelis viesbutukus, tai dabar belieka nuspresti naudotis ju pasiulymu ar ne biggrin.gif
O gal kurios bendrauja su Elis, galit atsiust ka ji siulo bigsmile.gif Gal ka nors kita nei Yelena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 12:13)
O man taip stogą rauna, kad nemoku apsakyti... doh.gif
Dingo visas pasitikėjimas, noras, o kartu ir viltys, kad viskas bus gerai blink.gif Nebeesu tikra dėl klinikos pasirinkimo ir iš viso ar reikia dar kažką daryti... Priežasčių kodėl viskas apsivertė kaip ir nėra blush2.gif Matyt vis nepataikau kuria koja iš lovos išlipti doh.gif Gal per daug apie tai mąstau, per daug noriu apsidrausti nuo nesėkmės ir pati save varau į depresūhą doh.gif Užplaukė ant smegenų juodi dėbesys, žliumbiu be priežasties blush2.gif

Comma console.gif nusiramink - tave valdo baimė, o ne Commos asmenybe lotuliukas.gif AS i Turkija tai kazkaip pasroviui nuvykau, bet zinok sedejau viezbutyje ant lovos ir buvau lengvam soke blink.gif as tiraja sio zodzio prasme sedejau praradusi ama ir negalejau patiketi kad as visu pirma tai darau, kad esu Turkijoje ir kad apskritai kazka darau del savo vaiku, nes buvau jau susitaikiusi su "yra kaip yra ir be vaiku bus gerai". Taip, kad tu baimiu ant kiekvieno kampo. Turkai nuostabus, tu tik pas juos nuvaziuok wub.gif thumbup.gif
Man turku diagnoze labai upa numuse, nes supratau kad musu situacija irgi nera is paciu paprasciausiu, nesam bande IVF tai net neturiu supratimo kaip ten viskas vystysis, kiek as foliu turesiu, kiek spermiuku pavyks normaliu isgaut, kaip jie tarpusavyje deres ir t.t - oj geriau net negalvot swoon.gif
Linkiu plaukti pasroviui uzsidejus vyro liemene biggrin.gif varykit i prieki kiek galit, o po to jau pamatysit kad viskas ciki ir einasi savaime mirksiukas.gif neleisk emocijoms uzgozti tikruju svajoniu, as juk jau rasiau - gyvenimas tikrina kaip stipriai to nori ir bandys tave iki pat galo (jei ne tas tai anas nutiks, bet jeigu labai stipriai norit vaikuciu, nu tai viskas bus gerai) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 20, 10:37)
normalu  4u.gif 

Va ir mane gąsdina mintys, kad iškils kokių nors nenumatytų trukdžių ir grįšiu namo nieko nepešus verysad.gif Šian dar šeimos gydytoja "maloniai nuteikė" - nu ką tie turkai? Ką jie turi? doh.gif Sakau, turi gerą laboratoriją... Aj, sako, kažin kokio ten gerumo... Tik tiek, kad jie kitokie, geresni žmonės... Bet sako jei jau važiuojat turit tikėti... Pati jaučiu galvoja - durneliai.... doh.gif Bijau eiti pas ginekologą, nes ir tas matyt nuteiks "optimistiškai" doh.gif
Šlykščiausia tai, kad nežinau nepastojimo priežasties. Jei ji būtų žinoma, būtų galima koncentruoti į problemą dėmesį... O dabar kaip tas už lango vėjo blaškomas ir lietaus plakamas lapas doh.gif Gali problema išlysti pačiu netinkamiausiu metu ir netinkamiausioje vietoje. O dar baisiau, kad gyvenime nesužinosi kodėl doh.gif Nesureikšminčiau priežasties jei grįžčiau nestuke.gif , bet jei ne ir priežastis vėl anapus unsure.gif
Merginos, ar visos taip stresuojat prieš važiavimą ar aš čia viena tokia nevykus? doh.gif

RositaK 4u.gif

Krown 4u.gif Liko smulkmena - emocijas pritaikyti prie proto, nes protu, tai suvokiu, kad nėra ko nervuotis, gyvenimas gi nesustos, bet emocijos užsispyrusios - dar ašaras į pagalbą pasikviečia blush2.gif Na kažkaip iki rytojaus išgyvensiu, o rytoj juk jau bus geriau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 20 spalio 2014 - 12:23
QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 13:17)
Šlykščiausia tai, kad nežinau nepastojimo priežasties. Jei ji būtų žinoma, būtų galima koncentruoti į problemą dėmesį... O dabar kaip tas už lango vėjo blaškomas ir lietaus plakamas lapas doh.gif

Nu taip, kai nežinai kur konkrečiai žiūrėti tai tikrai nėra palengvinimas, bet pvz mano atveju kas iš to kad aiški ta priežastis, vistiek NIEKO padaryti negali schmoll.gif dar kitiems buna tai vaistais galima ka pagerinti ar ka, nu pas mumis viskas irgi neaiskios kilmes, bet greiciausiai genetiskai tai gert tu ten ka nori - rezultatas nepakis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 20, 11:29)
Nu taip, kai nežinai kur konkrečiai žiūrėti tai tikrai nėra palengvinimas, bet pvz mano atveju kas iš to kad aiški ta priežastis, vistiek NIEKO padaryti negali  schmoll.gif dar kitiems buna tai vaistais galima ka pagerinti ar ka, nu pas mumis viskas irgi neaiskios kilmes, bet greiciausiai genetiskai tai gert tu ten ka nori  - rezultatas nepakis  doh.gif

Bet tu nesiguodi čia per visą temą, o eini priekin 4u.gif Ne taip kaip aš, pati nežinau ko čia verkšlenu ir teršiu temą... doh.gif


Sugalvojau - ieškau kompanijos, nes vienai žliumbti jau nusibodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 13:33)
Bet tu nesiguodi čia per visą temą, o eini priekin 4u.gif Ne taip kaip aš, pati nežinau ko čia verkšlenu ir teršiu temą...  doh.gif
Sugalvojau - ieškau kompanijos, nes vienai žliumbti jau nusibodo lotuliukas.gif

Viskas yra gerai, comma, tam cia ta temele ir yra, kad rastum sirdziai miela kampa, kuriame galetum paverkslenti 4u.gif o visi mes skirtingi, taip as viesai mazai verkslenu ir i dauguma dalyku ziuriu saltai, bet tai nereiskia, kad viduje zarnos nesimaino viena su kita ir realiam kamputyje asaros nenubraukiu ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 20, 11:53)
Viskas yra gerai, comma, tam cia ta temele ir yra, kad rastum sirdziai miela kampa, kuriame galetum paverkslenti  4u.gif o visi mes skirtingi, taip as viesai mazai verkslenu ir i dauguma dalyku ziuriu saltai, bet tai nereiskia, kad viduje zarnos nesimaino viena su kita ir realiam kamputyje asaros nenubraukiu  ax.gif  rolleyes.gif

4u.gif Daugiau taip nebedarysiu... blush2.gif

aciuks.gif už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 20, 12:33)
Bet tu nesiguodi čia per visą temą, o eini priekin 4u.gif Ne taip kaip aš, pati nežinau ko čia verkšlenu ir teršiu temą...  doh.gif
Sugalvojau - ieškau kompanijos, nes vienai žliumbti jau nusibodo lotuliukas.gif

patikek, as vakar irgi posma nuliejau asaru, ieskojau zieminiu batu, o radau vaikisku drabuzeliu, tai po viena issideliojau. gerai kad MB isvykes. tai vat sukroviau ir nuvesiu sesei, kuri turi 2 men leliuka

del klinikos, tai as irgi dvejojau, MB sakau gal Bahcehi kita karta vykstam, o jis man - ramiai, nesiblaskom, nezinom priezasties kodel neisitvirtino, ner cia ko lakstyti nuo vienos prie kitos ax.gif
Atsakyti