Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(misheliina2 @ 2014 10 19, 15:13)
Sveikos
Aciu mergaites visoms uz info uz palaikyma, as penktadieni isvaziuoju. Norisi kad greiciau viskas prasidetu, bet ir visokiu baimiu yra, bet cia tikriausiai visom tai buvo, yra ir bus.  doh.gif


Mishelina, drasiau, mes su tavim! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras bigsmile.gif

Na tai kurios cia vaziuoja lapkriti darytis iVF? bigsmile.gif Mishellina, Aive ir kuri dar? nebesuseku visu kiek jusu daug bigsmile.gif 4u.gif O gruodinukiu nera? ax.gif
Kokie jusu protokolai mergaites, kurios dabar leksit? kiek laiko buta nuomojotes ir pan., jeigu praleidau - atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kurioms pasisekė kiek laiko po įsodinimo dar buvote TR?
Ar tikrai skrydis neturi įtakos rezultatui?

Aš po sėkmingo rezultato skridau sekančią dieną, bet dabar galvoju gal reikia pasėdėti ramiai ilgiau...

Bandau planuoti bilietus...
Papildyta:
Rosita, o tu greit? Gal susitiksim?
Atsakyti
QUOTE(nika2 @ 2014 10 19, 21:26)
Merginos, kurioms pasisekė kiek laiko po įsodinimo dar buvote TR?
Ar tikrai skrydis neturi įtakos rezultatui?

Aš po sėkmingo rezultato skridau sekančią dieną, bet dabar galvoju gal reikia pasėdėti ramiai ilgiau...

Bandau planuoti bilietus...
Papildyta:
Rosita, o tu greit? Gal susitiksim?

as po snaiguciu, sekancia diena Sevda sake BUTINA praleisti ant zemes, o dar sekancia jau galima skristi 4u.gif taip ir darem pirmad sodino o treciad turejo but skrydis :4u:nes sake kita diena dar implantacija gali paveikti skrydis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 19 spalio 2014 - 22:10
QUOTE(nika2 @ 2014 10 19, 22:26)
Merginos, kurioms pasisekė kiek laiko po įsodinimo dar buvote TR?

Man sodino pirmadienį, skridom trečiadienį. Tikrai ir turkai rekomendavo pabūt vieną dieną. Ir aerouoste per tuos metalo detektorius neit reiktų. Apsimečiau jau pregnant, tai jie mane taip apžiūrėjo-lietimo būdu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nika2 @ 2014 10 19, 23:26)
Merginos, kurioms pasisekė kiek laiko po įsodinimo dar buvote TR?
Ar tikrai skrydis neturi įtakos rezultatui?
Aš po sėkmingo rezultato skridau sekančią dieną, bet dabar galvoju gal reikia pasėdėti ramiai ilgiau...
Bandau planuoti bilietus...
Papildyta:
Rosita, o tu greit? Gal susitiksim?

Mes Stambule po isodinimo buvom dar 5 dienas, skridom 6 diena 4u.gif
QUOTE(Tino @ 2014 10 20, 00:11)
Ir aerouoste per tuos metalo detektorius neit reiktų.

O as ejau doh.gif net nesusimasciau doh.gif Bet atrodo, nepakenke rezultatui nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 19, 20:16)
labas vakaras  bigsmile.gif

Na tai kurios cia vaziuoja lapkriti darytis iVF?  bigsmile.gif Mishellina, Aive ir kuri dar? nebesuseku visu kiek jusu daug  bigsmile.gif  4u.gif O gruodinukiu nera?  ax.gif
Kokie jusu protokolai mergaites, kurios dabar leksit? kiek laiko buta nuomojotes ir pan., jeigu praleidau - atsiprasau  blush2.gif


Mano ilgas su Lucrin, rezervavom 20 dienu, jei reikes prasitesim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2014 10 20, 08:54)
Mano ilgas su Lucrin, rezervavom 20 dienu, jei reikes prasitesim  ax.gif

super, Aive, viskas bus gerai thumbup.gif 4u.gif nu lauksiu kada dabar ta mmm prasides po to lucrino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nika2 @ 2014 10 19, 22:26)
Rosita, o tu greit? Gal susitiksim?

ne, manęs laukia pavasaris - dabar tik konsultacijai važiuojam 4u.gif gal galiu tave įrašyti į startavusias? wub.gif

Meile, kaip sekasi auginti derlių? 4u.gif

Nusimato įtempta savaitė rolleyes.gif ant gathering.gif
PUPienės, kaip jaučiatės? wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 20 spalio 2014 - 09:20
QUOTE(Krown @ 2014 10 20, 09:52)
super, Aive, viskas bus gerai  thumbup.gif  4u.gif  nu lauksiu kada dabar ta mmm prasides po to lucrino biggrin.gif


Pranesiu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nika2 @ 2014 10 19, 22:26)
Merginos, kurioms pasisekė kiek laiko po įsodinimo dar buvote TR?
Ar tikrai skrydis neturi įtakos rezultatui?

Aš po sėkmingo rezultato skridau sekančią dieną, bet dabar galvoju gal reikia pasėdėti ramiai ilgiau...

Bandau planuoti bilietus...
Papildyta:
Rosita, o tu greit? Gal susitiksim?


Sveikos,
Nika, man įsodino ketvirtadienį, skridom šeštadienį, turkai pataria tik tą pačią dieną neskristi.

Panos, įsivaizduojat, vyrui Elis paskambino, išsiklausinėjo apie vaikus, dabar dar mailą gavau, prašo patikslinti gydymo įstaigą,kur gimdžiau, gydytojo pavardę ir vaikų svorį, renka statistiką.

Pas mus net po IVF manęs nepaklausė, ar pasisekė, o čia mes jiems po metų dar įdomūs.
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2014 10 20, 12:03)
Panos, įsivaizduojat, vyrui Elis paskambino, išsiklausinėjo apie vaikus, dabar dar mailą gavau, prašo patikslinti gydymo įstaigą,kur gimdžiau, gydytojo pavardę ir vaikų svorį, renka statistiką.

vau bigsmile.gif ne iš piršto laužia jie savo sėkmingumo reitingus thumbup.gif juolab, kad įdomūs jūs net tada, kai neturit snaigučių, kai rodos su klinika jau nebėra ryšių
Atsakyti