Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

Na tai dar klausimų pabersiu:) Jei trumpas protokolas, tai punkcija plius minus 14 dieną? Kelintą dieną prieš mmm ten reikia būti? Kas iš merginų buvo su trumpu protokolu, kiek išviso dienų praleidote Turkijoje, maždaug. Ir balandžio mėn daryta spermograma ar jiems gros pvz gruodį arba sausį? Būtina ten daryti ar galima ir čia prieš išvažiuojant:) Aaačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti

Na va, jau parašiau Yelenai laišką, dabar lauksime:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Legendary: 18 spalio 2014 - 15:10
QUOTE(Legendary @ 2014 10 18, 15:50)
Na tai dar klausimų pabersiu:) Jei trumpas protokolas, tai punkcija plius minus 14 dieną? Kelintą dieną prieš mmm ten reikia būti? Kas iš merginų buvo su trumpu protokolu, kiek išviso dienų praleidote Turkijoje, maždaug. Ir balandžio mėn daryta spermograma ar jiems gros pvz gruodį arba sausį? Būtina ten daryti ar galima ir čia prieš išvažiuojant:) Aaačiū iš anksto 4u.gif

spermogamos tada gal užteks. o dėl kitko tai niekas negali tiksliai pasakyti. jei viskas standartiškai, tai reikia trijų savaičių iš viso būti. nuvažiuoti trumpam protokolui 2-3cd. punkcija gali būti 12-14cd. bet dar kartą pabrėžiu, kad čia standartas. o man buvo ne standartas, pvz., užteko 10dienų, buvau 4cd, punkcija 9cd, o 13 cd aš jau grįžau namo. na, bet retai kam taip būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 10 17, 19:34)
Pas mus pirmas sniegas iskrito  doh.gif brrrr
Kokie orai TR dabar, kokius drabuzius imt? g.gif

Dar šilta TR wub.gif Šiandien tik vėjuota, bet nešalta. Vakar išviso su su trumpom rankovėm galima buvo eiti smile.gif Dabar vaikštant su plona palaidine ir megztuku, ar plona striukyte pats tas thumbup.gif

Atsakyti
Sveikos
QUOTE(Aivė @ 2014 10 17, 22:48)
Taip reikes surengti meeta visom  drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif

Butinai!! 4u.gif

QUOTE(Krown @ 2014 10 18, 11:40)

Bus tikras kaledu stebuklas, tikriausiai grazu ten per naujuosius ax.gif

QUOTE(cestrella @ 2014 10 18, 16:45)

Aciukas, reiskia reikia imti visokiu ir siltu ir vasariniu doh.gif

Visom Gero vakaro!!! wub.gif
Atsakyti
Micheliina, o jus jau ketvirtadieni keliausit? bigsmile.gif jau reikia susikalti suoliuka biggrin.gif gathering.gif
Kokios nuotaikos? mirksiukas.gif


Greisiuke 4u.gif
Casrella 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Legendary @ 2014 10 18, 14:50)
Na tai dar klausimų pabersiu:) Jei trumpas protokolas, tai punkcija plius minus 14 dieną? Kelintą dieną prieš mmm ten reikia būti? Kas iš merginų buvo su trumpu protokolu, kiek išviso dienų praleidote Turkijoje, maždaug. Ir balandžio mėn daryta spermograma ar jiems gros pvz gruodį arba sausį? Būtina ten daryti ar galima ir čia prieš išvažiuojant:) Aaačiū iš anksto 4u.gif

Man punkcija buvo 11 d., jei nebūtume pasilikę pailsėti, tai namo būčiau galėjusi vykti 17 dieną. Man sakė HANDE (mano daktarė), kad jie nori passave padaryti spermogramą, bet gal dėl to, kad mes turėjome LT darytą jau senai ir ji ja nepasitikėjo ax.gif Sėkmės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Krown @ 2014 10 18, 20:28)
Micheliina, o jus jau ketvirtadieni keliausit?  bigsmile.gif jau reikia susikalti suoliuka  biggrin.gif  gathering.gif
Kokios nuotaikos?  mirksiukas.gif
Greisiuke  4u.gif
Casrella  4u.gif

Krown, dėkui 4u.gif
Atsakyti
Atisa, o tu nekartojai HCG ar aš praleidau? g.gif
Kada didysis pasimatymas? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 19 spalio 2014 - 08:47
QUOTE(RositaK @ 2014 10 19, 10:47)
Atisa, o tu nekartojai HCG ar aš praleidau? g.gif
Kada didysis pasimatymas? wub.gif

Labukas, kartojau dar viena karta-15 dpi HCG 1135 blush2.gif nerasiau cia, nes jau kaip ir 3 kartas smile.gif o pas gyd. 10.30 arba 10.31, nezinau, kada priims ax.gif
As tai nebespeju sekti visu temuciu, dabar "gyvenu" pasisektukese, bet kiekviena sakini skaitau sitoj temutej ir uz vsias labai sergu, palaikau ir seku wub.gif tik ne visada speju parasyti. Grazaus savaitgalio visoms ir kad kuo greiciau eitu laikas -vienoms iki didziosios keliones, kitoms iki hcg wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 19 spalio 2014 - 10:24
QUOTE(Atisa @ 2014 10 19, 11:23)
Labukas, kartojau dar viena karta-15 dpi HCG 1135  blush2.gif nerasiau cia, nes jau kaip ir 3 kartas  smile.gif 

Oho, koks didelis wub.gif 4u.gif
Labai lauksim potyrių ir žinių po pirmojo pasimatymo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cestrella @ 2014 10 18, 15:45)
Dar šilta TR wub.gif Šiandien tik vėjuota, bet nešalta. Vakar išviso su su trumpom rankovėm galima buvo eiti smile.gif Dabar vaikštant su plona palaidine ir megztuku, ar plona striukyte pats tas thumbup.gif

Labas rytas 4u.gif ooii kaip pavydu kad pas jus dar silta doh.gif wub.gif ir visoms vaziuosiancioms- kaip smagu bus drauge visoms , o jei dar kaimynystej ir gyvensit tai isvis-smagumelis wub.gif wub.gif

Krown dabar palaikymo suoliuko gana ilgo ir tvirto reiks biggrin.gif kiek musu bus nemazai palaikanciu wub.gif
Atsakyti
Sveikos
QUOTE(Krown @ 2014 10 18, 21:28)


Aciu mergaites visoms uz info uz palaikyma, as penktadieni isvaziuoju. Norisi kad greiciau viskas prasidetu, bet ir visokiu baimiu yra, bet cia tikriausiai visom tai buvo, yra ir bus. doh.gif
Atsakyti