Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(misheliina2 @ 2014 10 17, 21:34)
Pas mus pirmas sniegas iskrito  doh.gif brrrr
Kokie orai TR dabar, kokius drabuzius imt? g.gif

Cia kur??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 17, 21:16)
Cia kur???  blink.gif

Mes No gyvenam tai pas mus jau puse dienos sniegas gulejo doh.gif jau salta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 10 17, 21:46)
Mes No gyvenam tai pas mus jau puse dienos sniegas gulejo doh.gif jau salta ax.gif

Misheliina bet jau greit vaziuosit kur silciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 10 17, 20:46)
Mes No gyvenam tai pas mus jau puse dienos sniegas gulejo doh.gif jau salta ax.gif

o Jezau.. doh.gif sniegas ph34r.gif ph34r.gif kaip nelaukiu as jo dar cia ...
Maciau iki 20 laipsniu ora rodo, paziurek tikslesnes prognozes toms dienoms,bet sniego itariu ten tikrai nebus biggrin.gif MIsheliina jau greitai wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ir as nebespeju skaityti ir juolab rasyti biggrin.gif
Labai sergu uz visas ir palaikau 4u.gif
Musu naujienos tokios- laukiu dar keliu rezu ir tikiuosi kelias bus laisvas. Kiek zinau lapkricio pradzioje bus bent 3 mergaites TR, o su viena berods busim namo kaimynes- tuo ypac dziaugiuos. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aivė: 17 spalio 2014 - 21:03
QUOTE(Edena @ 2014 10 17, 21:56)
o Jezau.. doh.gif  sniegas  ph34r.gif  ph34r.gif kaip nelaukiu as jo dar cia ...
Maciau iki 20 laipsniu ora rodo, paziurek tikslesnes prognozes toms dienoms,bet sniego itariu ten tikrai nebus  biggrin.gif  MIsheliina jau greitai  wub.gif

Jo kai greitai laikas bega, jau greitai isvaziuoju, tikiuosi bus silta nors truputi dar pasidziaugt siluma blush2.gif Ziuriu, kad lys labai, bet nieko ax.gif

QUOTE(Aivė @ 2014 10 17, 22:02)
Sveikos  4u.gif Ir as nebespeju skaityti ir juolab rasyti  biggrin.gif
Labai sergu uz visas ir palaikau  4u.gif
Musu naujienos tokios- laukiu dar keliu rezu ir tikiuosi kelias bus laisvas. Kiek zinau lapkricio pradzioje bus bent 3 mergaites TR, o su viena berods busim namo kaimynes- tuo ypac dziaugiuos. drinks_cheers.gif

Aive, gal jau raset, kada jus isvaziuojat? Dar man atrodo emirra vaziuoja lapkricio pradzioje, laikau kumstukus uz visas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 10 17, 22:30)
Aive, gal jau raset, kada jus isvaziuojat? Dar man atrodo emirra vaziuoja lapkricio pradzioje, laikau kumstukus uz visas wub.gif


Taip reikes surengti meeta visom drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Greisiu, Castrella - sveikinu su PUPO statusu bigsmile.gif sekmes jums 4u.gif

Gal kuri is jusu irgi leidosi lucrin ir pasakytu po kiek dienu nuo jo gerimo pradzios atejo mmm? blush2.gif biggrin.gif arba tos mergaites, kurios planuojate jau lapkriti IVF ir leisites lucrin prasau is karto kai jau zinosit ta skaiciuka pasakyti ji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 18, 09:58)
sveikos  4u.gif
Greisiu, Castrella - sveikinu su PUPO statusu  bigsmile.gif  sekmes jums  4u.gif

Gal kuri is jusu irgi leidosi lucrin ir pasakytu po kiek dienu nuo jo gerimo pradzios atejo mmm?  blush2.gif  biggrin.gif arba tos mergaites, kurios planuojate jau lapkriti IVF ir leisites lucrin prasau is karto kai jau zinosit ta skaiciuka pasakyti ji biggrin.gif

skaiciuka? Turi omeny kada ateis mmm? Man Elis parase kad 7-10d.
Jus taip pat planuojat lapkriti vaziuot? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivė @ 2014 10 18, 11:06)
skaiciuka? Turi omeny kada ateis mmm? Man Elis parase kad 7-10d.
Jus taip pat planuojat lapkriti vaziuot?  mirksiukas.gif

Aha, turiu omenyje per kiek dienu nuo lucrin vartojimo ateina mmm, taip elis visoms ta pati paraso, kad ateis 7-10 d. o idomu kaip buvo kiekvienai individualiai biggrin.gif nes man gaunasi painu ir labai bijau apsiskaiciuoti: mano tiksliosios mm si cikla prasidejo 2 dienom anksciau doh.gif nu tai ir bandau cia viska suskaiciuoti, pagal mano skaiciavimus 21 c.d kada turiu pradeti leistis lucrin bus gruodzio 3 d. tai bandau apskaiciuoti kada turiu buti turkijoje...Vaziuoti ant gruodzio 8 d. lyg ir per anksti, o ant gruodzio 13 d. tarkim gali buti jau ir labai labai ant ribos swoon.gif gal tada imti vidury savaites jau skirsti g.gif bet vel reiks kurti pasakas kodel taip idomiai man tu atostogu reikia...nepatinka man meluot rolleyes.gif
Ale ziuriu kaip mano ciklas puikiai viska sudeliojo - paskaiciuoju vis tai gaunasi kad punkcija per pacias kaledas nusimato, o blastutes kraus vos ne per naujuosius lotuliukas.gif sventiski bus mano kukuliai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krown: 18 spalio 2014 - 10:44
QUOTE(Krown @ 2014 10 18, 10:40)

Ale ziuriu kaip mano ciklas puikiai viska sudeliojo - paskaiciuoju vis tai gaunasi kad punkcija per pacias kaledas nusimato, o blastutes kraus vos ne per naujuosius  lotuliukas.gif sventiski bus mano kukuliai  lotuliukas.gif

ooo Krown per pacias sventes jusu proceduros bigsmile.gif kaip smagu ten sventes praleisit bigsmile.gif gal dar kas nors bus is LT tai kaledu stala pasiruostumet wub.gif bigsmile.gif nes jie nelabai ten svencia.. bet vistiek yra ir normaliu baznyciu ten tai irgi labai idomios Kaledos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 18, 09:58)
sveikos  4u.gif
Greisiu, Castrella - sveikinu su PUPO statusu  bigsmile.gif  sekmes jums  4u.gif

Gal kuri is jusu irgi leidosi lucrin ir pasakytu po kiek dienu nuo jo gerimo pradzios atejo mmm?  blush2.gif  biggrin.gif arba tos mergaites, kurios planuojate jau lapkriti IVF ir leisites lucrin prasau is karto kai jau zinosit ta skaiciuka pasakyti ji biggrin.gif


Turiu vienos merginos pavyzdi, kad 8 Lucrin leidimosi diena buvo kaip 1 ciklo diena.
Bet velgi Krown kiekvienai gali skirtingai suveikti organizmas.
Nes pvz startavom abi su Atisa su ilgais protokolais ir tais paciais vaistais, tai jai po vaistu sunaudojimo sekancia diena mm atejo o man tik po 2 dienu.
As planuoju skaiciuoti jog pas turkus buti 8-9 diena nuo Lucrin pradejimo leistis
Atsakyti