Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(cestrella @ 2014 10 17, 16:29)
Taigi, šiadien gydytoja Aylin įkėlė2 mažylius wub.gif

Nuostabu wub.gif Labai sveikinu ir linkiu nestuke.gif nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Afrodite69,2014 10 17, 15:57]
Na super mergaites pavarete thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Greisiukei ir Caestrella SAUNUOLES wub.gif Siunciu jusm virusiuka.o Caestrellos visa kelione na tooookia panasi i mano,tai manau kad ir baigtusi kaip pas mane nestuke.gif wub.gif

Afrodite, labai dėkoju už virusiuką 4u.gif Aš visus kartus nuėjus į kliniką prisimindavau mūsų pažintį... Jūsų situacija man suteikė daug jėgų siekti savo tikslo, gal todėl, kad susipažinome "gyvai" ir labai "sirgau" už JŪSŲ ŠEIMĄ 4u.gif

linosiuke 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(19891010 @ 2014 10 17, 16:14)
Nuostabu wub.gif  Labai sveikinu ir linkiu  nestuke.gif  nestuke.gif  4u.gif

Dėkoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Comma @ 2014 10 17, 15:09)
cestreeeellllaaaaa  4u.gif

Comma 4u.gif Tau sėkmės didžiausios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš paskui jus nebespėju... fitness3.gif
Mergaitės, visoms tik dideliausi sėkmės balionai! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O Selmanas uždėjo man didelį "ignorą" ir nebeatrašo jau į antrą laišką... Keistai kažkaip... g.gif Teks prieš pat Naujuosius sėst ir viską iš naujo skaityt (tai bus kokios 3 temos tokiais jūsų tempais... biggrin.gif ) Ir tada jau konkrečiai su kažkuo tartis.
Registruojuosi šitoj temoj, kad nors kiek žinočiau kuo gyvenat JŪS ir kuo gyvensiu aš... blush2.gif
SĖKMĖS, mergytės! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2014 10 17, 17:29)
Aš paskui jus nebespėju...  fitness3.gif
Mergaitės, visoms tik dideliausi sėkmės balionai!  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O Selmanas uždėjo man didelį "ignorą" ir nebeatrašo jau į antrą laišką... Keistai kažkaip...  g.gif  Teks prieš pat Naujuosius sėst ir viską iš naujo skaityt (tai bus kokios 3 temos tokiais jūsų tempais...  biggrin.gif ) Ir tada jau konkrečiai su kažkuo tartis. 
Registruojuosi šitoj temoj, kad nors kiek žinočiau kuo gyvenat JŪS ir kuo gyvensiu aš...  blush2.gif
SĖKMĖS, mergytės! wub.gif

Gal darbais uzsiverte g.gif As ir Medicanoj ir Bahcesi atsakymo laukiau po savaite..
Atsakyti
QUOTE(cestrella @ 2014 10 17, 16:29)

Taigi, šiadien gydytoja Aylin įkėlė2 mažylius wub.gif



Cestrella super naujienos, sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(Afrodite69 @ 2014 10 17, 16:57)
Na super mergaites pavarete thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Greisiukei ir Caestrella SAUNUOLES wub.gif Siunciu jusm virusiuka.o

biggrin.gif , gaudau abiem rankom mirksiukas.gif

QUOTE(cestrella @ 2014 10 17, 17:12)
Aš irgi net nesitikėjau tokio rezultato, svajojau, kad bent vienas būtų ax.gif

HCG - spalio 26 d.


Dabar abiems reikės kantrybės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 17, 16:43)
Cestrella super naujienos, sveikinu 4u.gif  4u.gif  4u.gif
biggrin.gif , gaudau abiem rankom mirksiukas.gif
Dabar abiems reikės kantrybės ax.gif

Greisiuke, kaip jos tos kantrybės rasti?!!!!! lotuliukas.gif Tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif
QUOTE(Comma @ 2014 10 17, 11:06)

Sveikinimai su zalia sviesa 4u.gif


QUOTE(cestrella @ 2014 10 17, 16:29)

Nuosirdiziausi sveikinimai!!! Valio!!! wub.gif Kalbink maziukus dabar, kad kabintusi kuo stipriau visiems 9 men. wub.gif wub.gif
Atsakyti
cestrella, aukit ir stiprėkit wub.gif wub.gif wub.gif
assa.gif nestuke.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

Ačiū visoms merginoms už palaikymą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Palaikymo komandą kaip ir turiu, todėl drąsiai (nežinau kaip tai gausis blush2.gif ) galiu važiuoti į TR lotuliukas.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Lalabamba @ 2014 10 17, 15:29)

O Selmanas uždėjo man didelį "ignorą" ir nebeatrašo jau į antrą laišką... Keistai kažkaip...  g.gif 

Nu tikrai keista g.gif Aš jam vakar parašiau ir kažkur už valandos gavau atsakymą blink.gif Žinoma rašiau vakare, vėlai ir vėlai gavau atsakymą mirksiukas.gif Kame bajeris kodėl tau neatrašo? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 17 spalio 2014 - 18:25
Cestrella, Greisiuke, sveikinimai jums tapus PUPO 4u.gif dabar palinkesiu jums ramybes, kantrybes ir kuo uzimtesnio laiko 4u.gif o galiausisi- pacio geriausio rezultato wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cestrella @ 2014 10 17, 16:29)
Laba visoms 4u.gif

Cestrella gyva ir sveika smile.gif
Į AŽ gavau klausimų koks mano AMH. Aš jį turiu žemą - 0,5.


Sveikinimai tapus PUPO, linkiu nestuke.gif islikti 9 menesiukus wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
dar vienas pavyzdys kaip su mazu AMH gavo gera rezultata ir net blastutes, o kazin pas mus LT ka gautu ir ar butu blastuciu is 4 schmoll.gif manau ne schmoll.gif
Atsakyti
Cestrella, Greisiuke didziausi sveikinimai tapus PUPOMIS 4u.gif o paskui ir nestuke.gif

Atsakyti
Pas mus pirmas sniegas iskrito doh.gif brrrr
Kokie orai TR dabar, kokius drabuzius imt? g.gif
Atsakyti