Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Comma @ 2014 10 17, 16:02)
g.gif Užsirekomendavau kaip nepataisoma pesimistė? blush2.gif  doh.gif

Oi, ne ne, o kaip visa norinčią žinoti 4u.gif dabar ir čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 17, 14:06)
Oi, ne ne,  o kaip visa norinčią žinoti 4u.gif dabar ir čia  biggrin.gif

Upsss... Kokia aš negraži blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


cestreeeellllaaaaa 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 17 spalio 2014 - 15:10
QUOTE(Comma @ 2014 10 17, 16:09)
cestreeeellllaaaaa  4u.gif

O, kitas reikalas thumbup.gif tai jau panašu į tave lotuliukas.gif

Aš jaučiu jai įsodinimas, tai mes visai pamirštos iki vėlyvo vakaro doh.gif
Nieko, pakentėsim irnesakyk.gif bent vieną PUPO -Greisiukę- turim, implantaciškai bekaifuojančią thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 17 spalio 2014 - 15:31
Laba visoms 4u.gif

Cestrella gyva ir sveika smile.gif Taigi, po ilgų "tylėjimų" prisiuodu smile.gif

Pirmiausia - noriu visoms PADĖKOTI už nuoširdų palaikymą 4u.gif Jūs visos NUOSTABIOS 4u.gif

Antra - atsiprašau, kad tylėjau ir nerašiau savo detalios kelionės eigos TR blush2.gif

Trečia - taigi, pasakoju visą savo istoriją mirksiukas.gif

Mano stimuliacija truko 10 dienų (mane stimulivo GONAL 225, trečią stimuliacijų dieną pradėjau leistis MENOGON) 11-tą dieną buvo atlikta punkcija, kurios metu išpunktavo 4 kiaušialąstes. Trečią dieną vienas nustojo augti liko trys...
Šiandien, 5-ają dieną atėjus į procedurą sužinojome, kad turime du žirniukus - 1 TOP, kitas tik truputį prastesnis, bet taip pat geras, o trečiasis nustojo augti.
Taigi, šiadien gydytoja Aylin įkėlė2 mažylius wub.gif Emocijos NEŽMONIŠKOS, net ašaros iš laimės nuriedėjo ax.gif Teko slėptis po antklode blush2.gif Aišku, aš garsiai nurašiau tas ašaras hormonams biggrin.gif
Jei kažkas iš mergaičių nemokate anglų kalbos, tai nepergyvenkite, tiek punkcijos metu, tiek įsodinimo dieną dirbo dvi seselės kalbančios rusiškai. Todėl dėl kalbos mažiausiai reikia jaudintis mirksiukas.gif
Į AŽ gavau klausimų koks mano AMH. Aš jį turiu žemą - 0,5.
Dėl vaistų palikimo - norėjome vienai SM narei palikti man likusius vaistukus, tačiau Elis ir Nermin (seselė, kuri ima kraują stimuliacijų metu), paaiškino kodėl jos nelaiko vaistų ir nelaukia kol atvažiuos tas kam skirti vaistai. Jos atiduoda tai merginai, kuriai tuo metu yra taikoma stimuliacija ir nesvarbu iš kokios šalies, nes vaistai atidaryti galioja 28 dienas, jos nerizikuoja ilgai laikyti.
Pasikartosiu - personalui ir KLINIKAI dedu didelį pliusą ir nesvarbu koks mano rezultatas bus 4u.gif Taip pat dar kartą dėkoju tau Rosita 4u.gif
Mergaitės, jei kažko neparašiau aktualaus, klauskite būtinai atrašysiu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(cestrella @ 2014 10 17, 15:29)
Laba visoms 4u.gif

unktavo 4 kiaušialąstes. Trečią dieną vienas nustojo augti liko trys...
Šiandien, 5-ają dieną atėjus į procedurą sužinojome, kad turime du žirniukus - 1 TOP, kitas tik truputį prastesnis, bet taip pat geras, o trečiasis nustojo augti.
Taigi, šiadien gydytoja Aylin įkėlė2 mažylius wub.gif Emocijos NEŽMONIŠKOS, net ašaros iš laimės nuriedėjo ax.gif  Teko slėptis po antklode blush2.gif Aišku, aš garsiai nurašiau tas ašaras hormonams biggrin.gif

valiooooo cestrella thumbup.gif thumbup.gif Sveikinu tapus PUPO 4u.gif wub.gif Dabar - kantraus laukimo 4u.gif 4u.gif
Na bet ir slapuke karsta.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cestrella @ 2014 10 17, 16:29)
turime du žirniukus

Vaje bigsmile.gif jėga wub.gif juk minėjau tau pačioj pradžių pradžioj, kad turkai viską padarys wub.gif
Dar turim vieną bekaifuojančią PUPienę thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 17 spalio 2014 - 15:36
QUOTE(RositaK @ 2014 10 17, 15:35)
Vaje bigsmile.gif jėga wub.gif juk minėjau tau pačioj pradžių pradžioj, kad turkai viską padarys wub.gif
Dar turim vieną bekaifuojančią PUPienę thumbup.gif  4u.gif  4u.gif

Rosita, kaip kalbėjome sunkiai tikėjau ir įsivaizdavau, kad taip gali būti blush2.gif
Papildyta:
[quote=Edena,2014 10 17, 15:32]
valiooooo cestrella thumbup.gif thumbup.gif Sveikinu tapus PUPO 4u.gif wub.gif Dabar - kantraus laukimo 4u.gif 4u.gif
Na bet ir slapuke karsta.gif biggrin.gif

Paslapukauti mano širdis ir protas šį kartą norėjo blush2.gif

Edena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cestrella: 17 spalio 2014 - 15:45
QUOTE(cestrella @ 2014 10 17, 16:29)
kurios metu išpunktavo 4 kiaušialąstes.
Į AŽ gavau klausimų koks mano AMH. Aš jį turiu žemą - 0,5.

Sveika 4u.gif nu super rezultatas. thumbup.gif su tokiu AMH, išpunktuot 4 ir du gerus įsodint - liuks. thumbup.gif wub.gif lauksim laimingos pabaigos bigsmile.gif
kada HCG?
Atsakyti
QUOTE(cestrella @ 2014 10 17, 16:29)
Laba visoms 4u.gif

Taigi, šiadien gydytoja Aylin įkėlė2 mažylius wub.gif Emocijos NEŽMONIŠKOS, net ašaros iš laimės nuriedėjo ax.gif  Teko slėptis po antklode blush2.gif Aišku, aš garsiai nurašiau tas ašaras hormonams


Cestrella su PUPO statusu smile.gif
Naujienos superines smile.gif

O protokolas buvo trumpas kaip suprantu?
Atsakyti
Na super mergaites pavarete thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Greisiukei ir Caestrella SAUNUOLES wub.gif Siunciu jusm virusiuka.o Caestrellos visa kelione na tooookia panasi i mano,tai manau kad ir baigtusi kaip pas mane nestuke.gif wub.gif
Kazkur Rosita,labai teisingai parase, kad kai daromes IVF tikimes kad butu nors ka isodinti,o dabar jau bevalgant apetitas dideja ir ziuriu jau visos labai jaudinasi kad tik butu snaiguciu. As manau irgi kad svarbiausia kad butu ka isodinti ir tas isodintas zirniukas ar zirniukai jau sekmingai pasiliktu. thumbup.gif
Kas del genetikos irgi noriu pastebejima isreiksti. Sakot kad virusas uzpuole darytis genetinius tyrimus. O as pasakysiu taip,kad jei man butu atlikti normaliai visi tyrimai tai viskas butu buve aiskiau. O ir kiek mergaiciu praeina aibe IUI ir IVF,patiria persileidimus ir paskui suzino kad va turi ta ar ana ko anskciau nesityre ir patikekit kiekviena is ju be proto liudi ir gailis kad lauke ir nesityre seniau.
Nekalbu vien apie genetika,kalbu ir apie imunologija. Taciau jei aisku jums pirmas bandymas tai aisku sakyciau tik pagrindinaii tyrimai,o jei nepasiseka dar karta jau ziureciau AFS, genetika ir netgi imunologija. As esu pavyzdys, ir senbuviu manau kai kas prisimins MADEINA IR T.P.Keberiokst ir tikrai tokiu mergaiciu yra ne viena,as tik pirmas pasakiau del kuriu siuo metu labai dziaugiuos.
Taip,kad aisku kiekvienos teise rinktis ir tai tik mano nuomone asmenine 4u.gif
Beje,vienai mergaitei atrado MTHFR geno mutacija heterozigote.Ji nebdnrauja cia, ji turejo aibe dirbtiniu kurie baigesi nesekme,o vienas persileidimu. Ir ka manot,nuvyko pas lenkus,ten taike gydymo programa kartu su mums LT genetikais ir baisu kazka pasakyt bet kol kas prognozes labai optimistines. mirksiukas.gif taip kad nuleisti ranku negalima.
COMMA sveikinu su zalia sviesa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 17, 15:58)
O tu čia kokiu emailu į Bahceci rašai?
Kažkaip galvojau, kad į Medicana planavai IVF g.gif
Na taip, rašo, kad net pats savo gimtąja kalba gali parašyti. Nu bet tai kokios tada vertės tas "dokumentas" biggrin.gif manęs Bahceci nieko neklausė. Nu bet aš parašiau iškart laiške, kad su savo husband nesulaukiam vaikų, tai gal savaime aišku blush2.gif Beto, kordinatorė Kubra buvo mano kordinatorė Memoriale, tai gal pamena biggrin.gif

Kubrai rasiau smile.gif Tai vat man irgi nesueina, kaip gali buti "dokumentas" parasytas savo ranka, sava kalba biggrin.gif
Jei butume, kaip visi normalus zmones, apsivede, tai vaziuociau i Memorial, nes bent jau pakolkas ji yra labiausiai cia zinoma.. O del Medicanos (gink Dieve nelaukau jos bloga), bet rinktumemes kaip vieninteli varianta, tinkama musu situacijai, bet jei galeciau rinktis tarp Bahcesi ir Medicanos, turbut rinksiuos Bahcesi blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 17, 15:46)
Sveika  4u.gif nu super rezultatas.  thumbup.gif su tokiu AMH, išpunktuot 4 ir du gerus įsodint - liuks.  thumbup.gif  wub.gif lauksim laimingos pabaigos  bigsmile.gif
kada HCG?


Aš irgi net nesitikėjau tokio rezultato, svajojau, kad bent vienas būtų ax.gif

HCG - spalio 26 d.

Atsakyti