Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(RositaK @ 2014 10 17, 12:24)
Į pilvą, aplink bambą biggrin.gif

Krown , per 2 pirstus zemiau nuo bambos i viena puse truputi arba i kita, bet per 2 pirstus zemiau 4u.gif 4u.gif Cia turkijoj mane instruktavo ir tuos 2 pirstus labai gerai atsimenu biggrin.gif biggrin.gif Aisku gal didelio skirtumo nera, bet perduodu instruktaza biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(RositaK @ 2014 10 17, 12:42)
Man kažkaip neramu dėl cestrellos unsure.gif

aha… kazkaip nieko nerase verysad.gif Gal kazkas negerai sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 17 spalio 2014 - 13:15
QUOTE(Edena @ 2014 10 17, 15:16)
Krown , per 2 pirstus zemiau nuo bambos i viena puse truputi arba i kita, bet per 2 pirstus zemiau  4u.gif  4u.gif  Cia turkijoj mane instruktavo ir tuos 2 pirstus labai gerai atsimenu  biggrin.gif  biggrin.gif  Aisku gal didelio skirtumo nera, bet perduodu instruktaza  biggrin.gif

O man sake lygiai per 3 pirstus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėnė @ 2014 10 17, 11:19)
ir dviem turkiukam nieko blogo nenutiks wub.gif

baik biggrin.gif bent vienas turėtų būti MANO lotuliukas.gif

QUOTE(Comma @ 2014 10 17, 11:24)
Va tuo savo rūpestingumo jis mane ir patraukė blush2.gif

jis matyt mano patirtim remiasi, kad ciklas prieš atvažiuojant buvo tai 33, tai 23 dienos lotuliukas.gif tai dabar besinervuojančiom lietuvėm pataria KT gert lotuliukas.gif galvoja, kad visos tokios triznės blush2.gif

QUOTE(Pelargonija @ 2014 10 17, 11:28)
Gal labai stengėtės  smileysex.gif  po įsodinimo  bigsmile.gif

QUOTE(ailima @ 2014 10 17, 11:29)
na nebent liko kokia pabėgusi kiaušialąstė, neišpunktuota, kitaip tai nelabai gal įmanoma

buvo ten likę keletas mažesnių, tai gal jie užaugo ir ovuliavo, o mes pasistengėm smileysex.gif, nu tai ko ne?
QUOTE(RositaK @ 2014 10 17, 13:42)
Man kažkaip neramu dėl cestrellos unsure.gif

ir aš vis galvoju apie ją - ko tyli taip... g.gif lyg ir ėjosi jai neblogai rolleyes.gif

P.S. panos, mano genetiniai tyrimai superiniai thumbup.gif jatau, kad taip ir toliau blush2.gif

Comma, parašei, kad skambinsi D dėl tech apžiūros. dažnai mes čia patrumpinam D tą, kuri viršuje reguliuoja gyvenimus. tai aš pagalvojau apie tą D - galvoju, kokiais varpais jam skambinsi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tino: 17 spalio 2014 - 13:28
QUOTE(Atisa @ 2014 10 17, 13:21)
O man sake lygiai per 3 pirstus  lotuliukas.gif

Gal pas tave ilgesnis pilvuzas lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal ugio daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 17, 13:21)
Comma, parašei, kad skambinsi D dėl tech apžiūros. dažnai mes čia patrumpinam D tą, kuri viršuje reguliuoja gyvenimus. tai aš pagalvojau apie tą D - galvoju, kokiais varpais jam skambinsi  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 10 17, 14:22)
Gal pas tave ilgesnis pilvuzas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Gal ugio daugiau  lotuliukas.gif

Arba pianistės pirštai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 17, 13:37)
Arba pianistės pirštai  bigsmile.gif

Aha gal tikrai labai liesi, mano gal pasirode didesni lotuliukas.gif zodziu mazdaug 2 - 3 cm zemiau bambos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 17, 14:21)
O man sake lygiai per 3 pirstus  lotuliukas.gif

tavo matyt plonesni pirštai smile.gif
o aš jau apturėjus 6 IVF ir visada leisdavausi nuo bambos į vieną ar kitą šoną per du pirštus, o ne žemiau bambos doh.gif

na bet gal nėra taip tiksliai apibrėžta tie keli cm aukščiau ar žemiau blush2.gif
QUOTE(Tino @ 2014 10 17, 14:21)
P.S. panos, mano genetiniai tyrimai superiniai  thumbup.gif  jatau, kad taip ir toliau blush2.gif



iš visos širdies sveikinu 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailima: 17 spalio 2014 - 14:03
QUOTE(Tino @ 2014 10 17, 12:21)
Comma, parašei, kad skambinsi D dėl tech apžiūros. dažnai mes čia patrumpinam D tą, kuri viršuje reguliuoja gyvenimus. tai aš pagalvojau apie tą D - galvoju, kokiais varpais jam skambinsi  lotuliukas.gif

Tai tam kur viršuje, tai skambink neskambinęs - daro savo ir viskas. Labai užsispyręs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Bučkis mažiams, kad tokie sveiki wub.gif

Dėl cestrellos tai iš pradžių aišku blogos mintys puolė, bet paskui pagalvojau, kad gal žmogus mėgaujasi PUPO statusu ir tiek. Kol grįžo namolio, kol ką...
Laikau kumščius už tas geras mintis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 17 spalio 2014 - 14:16
QUOTE(Krown @ 2014 10 17, 12:11)
Sveikos merginos,

Aš vėl su savo lucrino tema  lotuliukas.gif  4u.gif Paskyre man ji vartoti po 0,10 ml kiekviena diena. Ir vizito metu man Elis pasake, kad mano atveju greiciausiai man neskirs lucrin tad ir kaip ji vartoti paaiskins veliau, o dabar raso: naudok kaip paaiskinau anksciau  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

Sveikutes 4u.gif Mes jau po genetikes, pirmadieni priduosim krauja kariotipui ir kryzminei dermei blush2.gif Dar turiu pasidaryt AFS ir homocisteina g.gif
Gavau dar viena atsakyma is Bahcesi: "As long as we start to the treatment in order to put in your file a document of living together will be asked by staff so you can give them a paper written in your language,can be written by computer or you can bring us a paper that you live together in the same house. This all that I am doing is for helping you to provide a service in here."
Ar as teisingai suprantu, kad absuliuciai paprastai patys galime parasyti, kad kartu gyvename ir to uzteks? g.gif Neipatingai man su anglu gerai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 19891010: 17 spalio 2014 - 14:52
QUOTE(Comma @ 2014 10 17, 15:15)
Dėl cestrellos tai iš pradžių aišku blogos mintys puolė, bet paskui pagalvojau, kad gal žmogus mėgaujasi PUPO statusu ir tiek. Kol grįžo namolio, kol ką...
Laikau kumščius už tas geras mintis wub.gif

Galvoju ar čia tikrai Comma parašė lotuliukas.gif tai taip taip, tikimės tik geriausio, bet sakė prisiduos ax.gif aš paskaičiavau, kad jai šiandien turėtų būti įsodinimas nes juk sekmadienį buvo punkcija rolleyes.gif

Tino, matai kaip mažiai tau siunčia tikėjimo jais žinutes bigsmile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(19891010 @ 2014 10 17, 15:50)
is Bahcesi: "As long as we start to the treatment in order to put in your file a document of living together will be asked by staff so you can give them a paper written in your language,can be written by computer or you can bring us a paper that you live together in the same house. This all that I am doing is for helping you to provide a service in here."

O tu čia kokiu emailu į Bahceci rašai?
Kažkaip galvojau, kad į Medicana planavai IVF g.gif
Na taip, rašo, kad net pats savo gimtąja kalba gali parašyti. Nu bet tai kokios tada vertės tas "dokumentas" biggrin.gif manęs Bahceci nieko neklausė. Nu bet aš parašiau iškart laiške, kad su savo husband nesulaukiam vaikų, tai gal savaime aišku blush2.gif Beto, kordinatorė Kubra buvo mano kordinatorė Memoriale, tai gal pamena biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 17 spalio 2014 - 14:59
QUOTE(RositaK @ 2014 10 17, 13:58)
Galvoju ar čia tikrai Comma parašė lotuliukas.gif

g.gif Užsirekomendavau kaip nepataisoma pesimistė? blush2.gif doh.gif
Atsakyti