Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Tino @ 2014 10 16, 22:49)
bet žinokit, kuo toliau skaitau apie dvynių nešiojimą, tuo labiau plaukai šiaušiasi, kiek visokių blogybių gali bti  blink.gif  verysad.gif


maziau skaityk apie blogybes, daugiau apie gerybes mirksiukas.gif
tau nieko blogo nenutiks wub.gif ir dviem turkiukam nieko blogo nenutiks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 17, 10:06)
Labas rytas per pietus lotuliukas.gif  4u.gif
Selmano atsakymas - Good news..Since your liver function tests are also in normal limits,  there is nothing to interfere our treatment..

Gal kas nors gėrėte? Gal kas nors rekomendavo? Nemanau, kad kontraceptikai labai individualu kiekvienai, tuo labiau, kad gersiu tik 1 ciklą... mirksiukas.gif Patarkit, merginos, ką čia įsigijus g.gif

valioooo thumbup.gif thumbup.gif Laukiam laukiam mes jusu keliones 4u.gif 4u.gif
Kontr. as esu gerus Yasminelle, juose mazesnis kiekis hormonu ir naujesnes kartos jie 4u.gif Bent jau buvo pries 3 metus kai geriau biggrin.gif Blogis Diane35 nes jie seni ir nemzai kam nuo ju tepa ir salutiniu poveikiu buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 17, 09:19)
Geros žinios dėl starto thumbup.gif
Aš šiaip niekad nesu gėrus kontraceptinių, tai nepatarsiu ax.gif
Bet smagu, kad kaip jis rašo, gali labai tiksliai susiplanuoti IVF startą su jomis, t.y. iš anksto nusipirkti bilietus ir taip sutaupyti 4u.gif

Va tuo savo rūpestingumo jis mane ir patraukė blush2.gif
Tik va keista - ką inete randu, tai gerti reikia nuo pirmos CD, o mm ateina po 7 dienu. O Selamas rašo, kad gerti vos ne nuo 3 CD ir mm ateina po 3 dienų po paskutinės tabletės. Gal pas juos kitokie kontraceptikai? g.gif
Atsakyti
aš geriu visada kada reikia KT Yarina, aišku apie jas kaip ir apie daugumą pilna baisios info, bet jos tikrai man padeda jau esant cistoms, per pora mėnesių jas pagėrus dingsta o ir naujos neatsiranda, prieš IVF visada geriu
tiesa man mm prasideda 3-5d. po paskutinės tabletės, ne 2-3 kaip rašo

reikia gerti nuo 1c.d. na nieko neatsitiks jei ir nuo 2,čia nuo 1, kad pilnai apsisiaugoti nuo nėštumo, ir 21 tabletę išgėrus po 3-5 dienų ateina mmm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ailima: 17 spalio 2014 - 10:28
QUOTE(Tino @ 2014 10 16, 16:30)
na, ir nežinau, ką tie turkai padarė, bet nei vienam gydytojui mano dvyniai visiškai  nepanašūs į monozigotinius, t.y. kilusius iš vieno embriono g.gif mistika čia pas mane... panašūs į heterozigotinius. nu bet kad pas mus buvo vienas vienintelis folis.  doh.gif o gal natūraliai koks vienas dar užkibo šalia to įsodinto ?  g.gif ot, būtų stebuklas  bigsmile.gif

Gal labai stengėtės smileysex.gif po įsodinimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 10 17, 11:28)
Gal labai stengėtės  smileysex.gif  po įsodinimo  bigsmile.gif

na nebent liko kokia pabėgusi kiaušialąstė, neišpunktuota, kitaip tai nelabai gal įmanoma
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2014 10 17, 12:25)
aš geriu visada kada reikia KT Yarina, aišku apie jas kaip

o as Yarina negalejau gerti, mane ziauriai pykino ir skaudejo galva blink.gif
As gerdavau Novynette ax.gif kiekvienam savo reiskia 4u.gif
Comma, super zinios thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 17 spalio 2014 - 10:30
QUOTE(ailima @ 2014 10 17, 09:25)
aš geriu visada kada reikia KT Yarina, aišku apie jas kaip ir apie daugumą pilna baisios info, bet jos tikrai man padeda jau esant cistoms, per pora mėnesių jas pagėrus dingsta o ir naujos neatsiranda, prieš IVF visada geriu
tiesa man mm prasideda 3-5d. po paskutinės tabletės, ne 2-3 kaip rašo

reikia gerti nuo 1c.d. na nieko neatsitiks jei ir nuo 2,čia nuo 1, kad pilnai apsisiaugoti nuo nėštumo,  ir 21 tabletę išgėrus po 3-5 dienų ateina mmm

KT receptinis vaistas? blink.gif
http://www.vaistine....criteria=Yarina
http://www.vaistine....teria=Novynette

O šeimos gydytojas gali išrašyti receptą KT? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 17 spalio 2014 - 10:34
QUOTE(Comma @ 2014 10 17, 12:32)
KT receptinis vaistas? blink.gif

Novynette tikrai nereceptinis, bent toks buvo, kai man reikejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 17, 09:36)
Novynette tikrai nereceptinis, bent toks buvo, kai man reikejo  blush2.gif

Panašu, kad dabar visi KT receptiniai blink.gif

Magute, kaip tavo reikaliukai? Ar jau pradėjai kelią link LP? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 17 spalio 2014 - 11:01
parduoda KT be recepto, jeigu vienoje neparduos, kitoje parduos, jiems tų receptų kaupti nereikia, ataskaitų už juos daryti irgi ne, kaip kad pvz. raminamiems ar antibams,todėl čia jau nuo vaistininkės priklauso ar ji paprašys recepto ar ne
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2014 10 17, 10:06)
parduoda KT be recepto, jeigu vienoje neparduos, kitoje parduos, jiems tų receptų kaupti nereikia, ataskaitų už juos daryti irgi ne, kaip kad pvz. raminamiems ar antibams,todėl čia jau nuo vaistininkės priklauso ar ji paprašys recepto ar ne

Bandysim 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti