Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Comma @ 2014 10 16, 19:01)
Pas mane tokios naujienos - žalia šviesa link TR. Liko visus tyrimų rezultatus surašyti ir nusiųsti Selmanui - jo nuomonės išklausysim ir tada jei ir jis uždegs žalią šviesą - pradedam konkrečiai planuoti kelionę pas vaikus wub.gif

oi kokios geros zinios. nu busiu ta kuri sedi pirma ant suolelio ir lauksiu kaip tau pasiseks.
o kad turkai ijungs zalia sviesa tai neabejoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 16, 17:55)
Del genetikos pritarciau Edenai. Jei turkai neskyre tai reiskias nera pagrindo.
O kada jus planuojat IVF? Spesit dar atsakymus gauti?

Magute mums leido startuoti praleidus viena cikla.
Bet kazkaip man norisi ilgiau leisti organizmui atsigauti. Plius ir finansiskai reikia atsistoti nes daug issileido.
Tad stosim panasiai turbut prie starto linijos smile.gif

Dar nenusprendem del datos, lapkriti GN daraus, tada kazkas paaiskes. Nors jei viskas ok GAL sausi, bet pakolkas tik gal.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Comma @ 2014 10 16, 20:01)
Pas mane tokios naujienos - žalia šviesa link TR.

Dziugios naujienos wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 16, 20:01)
žliumbsiu vėliau jei prireiks lotuliukas.gif

žinoma žliumbsi. didelėm krokodilo ašarom iš begalinės laimės išvydus HCG ir II wub.gif 4u.gif ruoškis nestuke.gif biggrin.gif

Tino, super naujienos wub.gif ir dvynukai jėginukai, šitokie jau dideli - aš ir kaip Atisa pirštais pamatavau ax.gif ramiai augink ir tikrai neimk į galvą neišmanių nuomonių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 16 spalio 2014 - 19:56
Tino nu jega thumbup.gif wub.gif
"indejo" tau gal koki turkiuka dar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 16, 18:54)
žinoma žliumbsi. didelėm krokodilo ašarom iš begalinės laimės išvydus HCG ir II wub.gif  4u.gif ruoškis  nestuke.gif  biggrin.gif


Na man nestuke.gif kaip kosmosas - atrodo niekada "nepaskraidysiu" doh.gif
aciuks.gif mergaites uz palaikymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 16, 20:54)
Tino, super naujienos  wub.gif ir dvynukai jėginukai, šitokie jau dideli - aš ir kaip Atisa pirštais pamatavau  ax.gif ramiai augink ir tikrai neimk į galvą neišmanių nuomonių  4u.gif

lotuliukas.gif žinokit, ir aš vis pasirodau sau, kai pasako, koks jų dydis. pasiskaitau knygose, bet ultragarsu įspūdingiau žiūrėt. visi sako, kad šis echo turėjo būt įspūdingiausias, bet man tai pats pirmasis labiausiai liko atminty - taip ir stovi tas vaizdas su pūslytėm ir dviem mažais mažais žmogiukais ir plakančiom širdutėm wub.gif gal dar tas šokas, kad du liko lotuliukas.gif

QUOTE(Irėnė @ 2014 10 16, 21:36)
"indejo" tau gal koki turkiuka dar lotuliukas.gif

nu viena iš minčių tai yra šita lotuliukas.gif
na, pasimatys balandį, kai pagimdysiu, įtariu, arba dar vėliau, kai pradėsim ginčytis, kas į ką panašus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 16, 20:01)

Kokios dziugios naujienos wub.gif ,greitai tas laikas bega,greitai ir jus vaziuosit pasiimt savo maziukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2014 10 16, 17:30)
ačiū, aš jau po  ax.gif  wub.gif fui, beveik visą naktį nemiegojau - nervinausi kažko labai  blush2.gif na bet viskas  thumbup.gif  karsta.gif

Tino wub.gif kokie jus jau dideli wub.gif wub.gif na del dvynuku tikrai labai idomu , kazi ka pats gydytijas pasakytu g.gif beje o kaip turkai regavo kad du maziukus nesioji ? gal sakei bet matyt praleidau blush2.gif

Comma jeeee thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif uz zalia sviesa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaures meskute: 16 spalio 2014 - 21:42
QUOTE(siaures meskute @ 2014 10 16, 22:40)
Tino  wub.gif kokie jus jau dideli  wub.gif  wub.gif na del dvynuku tikrai labai idomu , kazi ka pats gydytijas pasakytu  g.gif beje o kaip turkai regavo kad du maziukus nesioji ? gal sakei bet matyt praleidau  blush2.gif

rašė, kad smagu, kad tai netikėta ir jiems, kad kartais taip nutinka.

bet žinokit, kuo toliau skaitau apie dvynių nešiojimą, tuo labiau plaukai šiaušiasi, kiek visokių blogybių gali bti blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 16, 19:01)

Pas mane tokios naujienos - žalia šviesa link TR. Liko visus tyrimų rezultatus surašyti ir nusiųsti Selmanui - jo nuomonės išklausysim ir tada jei ir jis uždegs žalią

super thumbup.gif thumbup.gif laukiam laukiam konkreciu planu ir palaikymo komanda bus cia drinks_cheers.gif 4u.gif

19891010 dziuhu kad lyg jau sausi wub.gif o del genet tai aisku jeigu nemokamai tai tikrai nepamaisys. galvojau spec mokamai darotes 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas per pietus lotuliukas.gif 4u.gif
Selmano atsakymas - Good news..Since your liver function tests are also in normal limits, there is nothing to interfere our treatment..

O į klausimą ar dar man reiktų atlikti ką nors iki atvažiavimo jis atsakė - Although it is not compulsory, probably it would be better for you to use oral contraceptives for 21 days before coming here. If your periods are not regular, for the exact timing of your period, you may use oral contraceptives starting from the third day of your previous cycle. It will also prevent cyst formation in the ovaries which may interfere our treatment. Just two or three days after stopping the pill (one box-21 tablets), your period will start again. You can also use a few tablets more or less to change the initiation of the period. So, by this way, you can easily arrange the timing for coming here.


Gyvenime nesu gėrus jokių kontraceptikų, o jau info apie juos neigiamos pilnos ausys doh.gif Bet ir pati galvojau gal praverstų pagerti tą paskutinį ciklą prieš važiavimą? g.gif Pas ginekologą bėgti nebėra laiko, o kokius nusipirkti neturiu žalio supratimo schmoll.gif
Gal kas nors gėrėte? Gal kas nors rekomendavo? Nemanau, kad kontraceptikai labai individualu kiekvienai, tuo labiau, kad gersiu tik 1 ciklą... mirksiukas.gif Patarkit, merginos, ką čia įsigijus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 17, 11:06)
Patarkit, merginos, ką čia įsigijus g.gif

Geros žinios dėl starto thumbup.gif
Aš šiaip niekad nesu gėrus kontraceptinių, tai nepatarsiu ax.gif
Bet smagu, kad kaip jis rašo, gali labai tiksliai susiplanuoti IVF startą su jomis, t.y. iš anksto nusipirkti bilietus ir taip sutaupyti 4u.gif

Tino, tu juk nenori pakenkti savo mažyliams??? Tad baik skaityt tas nesąmones! juk medikai net pasakė, kad jie storuliukai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 17 spalio 2014 - 10:22