Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(emirra @ 2014 10 16, 16:08)
Sveikutes 4u.gif
Merginos,matau kad dauguma Jusu visus reikalus tvarkote per Elis ir atsiliepimai apie ja geri. smile.gif O kam teko tureti reikalu su Yelena,kokia Jusu nuome apie ja?? Ar galima ja pasitiketi??...
Labai pergyvenu,nes mes tik rusiskai bendrausime,o ta kalba tik ji ir ta kristina kalba.Baisu,kad ko nepripainiotu,labiausiai bijau del vaistu doziu,nes kiek suprantu jos turi beveik kekviena vakara skambina ar rasyti sms po kiek reikes leisti??
Ir isvis buvo kazkuri mergina rasiusi, kad Kristina ne viska vercia,nu vienu zodziu,itariu,kad su ja turesime reikalu... doh.gif O as pas ja ir vaistu nelabai noreciau pirkti,tai jauciu,kai pasakysiu, kad mes juos pirksime vaistineje,tai ji visai ant musu uzsises... unsure.gif


Visoms 4u.gif

Labukas, Yelena nera verteja, tad ji jusu klinikoje neatstovaus 4u.gif Jei noresite rusiskai - bus tik Kristina 4u.gif Nezinau, nereikia jos bijoti. Jos "fintus" su vaistais jau visi zinome, tad as aiskiai pasakyciau, kad pirksiu IDIL vaistinej, nes ten pigiau, nei pas ta vaikina, kuris ateina - taip sake visos mano drauges, kurios cia buvo 4u.gif O ko cia bijot pasakyt? Taip ji zinos, kad taves mulkinti negalima, nes tu is savo "draugiu" jau viska zinai mirksiukas.gif
Tikrai ji nera tokia vepla, kad vaistu dozes sumaisytu 4u.gif
Ar tikrai ne viska isvercia mes negalime pasakyti, nes nei viena nesuprantam turkiskai mirksiukas.gif
Mums Kristina buvo paskirta per pirma vizita, ir visai mes su ja gerai bendravom, o apie jos "bajerius" tik grizusi suzinojau. Tikrai visoms pikta del tu vaistu ir nepateisinama, bet ji nera tokia pabaisa, kad nepasakytu vaistu dozes ar kazka pamirstu 4u.gif
Nesijaudink, viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 16, 11:30)

O kai pasiskaitai, tai tikrai dar yra ką tirtis: genetika nežiūrėta, MB tik spremograma daryta, zarazos netikrintos.... Nu žodžiu pas mane silpnumo valandėlės užsitęsė doh.gif Šian einu pas gastroenterologą paskutiniam patepimui - tikiuosi viskas bus gerai, nes tyrimai nebaisūs g.gif
Vajetau kaip čia neapsišikt ir nepaslyst doh.gif  blink.gif


Jooo..isivaizduoju tas silpnumo valandeles..smile.gif Comma, bet zarazas pasitikrinkit..ats tikrai svarbu. Visko, aisku, neiseina, bet ka iseina ir kas rekomenduotina - tai bent jau tiek..
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Klausimas nr.1 "You can bring a certification about you that are living together for our documentation." Kas tai?
Klausimas nr. 2, kai vaziuoji pas genetikus, reikia buti nevalgius, negerus, ar nesvarbu (na jei krauja ims)? blush2.gif
Aciux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2014 10 16, 16:16)
Sveikutes 4u.gif
Klausimas nr.1 "You can bring a certification about you that are living together for our documentation." Kas tai?
Klausimas nr. 2, kai vaziuoji pas genetikus, reikia buti nevalgius, negerus, ar nesvarbu (na jei krauja ims)? blush2.gif
Aciux 4u.gif

o kam jums genetikas ? As kazkaip galvoju kad tik po nepavykusio IVF (bent jau 1 ) vertetu lyst i genetika pradeti o pirmaji IVF manau uztenka ir be genetikos bandyt, juk ne visi ten problemu turi, ir net ne dauguma 4u.gif ( aisku gal as klystu) 4u.gif Nebent daktarai sakys ad reikia daryt.. jei reikia pvz kariotipa mano vyrui skyre del visai blogu rezultatu, tai nebuvo perspetas del nevalgymo - buvo pavalges ir viska, eme krauja 4u.gif

O ten dokumentacija kad kartu gyvenat, tai gal jus ten pat registruoti? ar kazka panasaus pavyktu dokumentiskai irodyti taijiems tiktu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 16 spalio 2014 - 16:22
QUOTE(RositaK @ 2014 10 16, 11:38)
Tino, gražaus ir sveiko  susitikimo su mažiukais wub.gif

ačiū, aš jau po ax.gif wub.gif fui, beveik visą naktį nemiegojau - nervinausi kažko labai blush2.gif na bet viskas thumbup.gif karsta.gif
gydytoja išgirdus apie dvynius prigąsdino apie galimas komplikacijas, o po apžiūros sakė, kad neturi prie ko prikibti. paėmė kraują, mažiukai jau po 6cm, kaklo raukšlės mažos. širdutės plaka. tik jeigu man šiandien beveik 12 savaičių, tai mažiukai atitinka 12 savaičių ir 5 dienas. tipo didesni. bet juk aš paskui pagalvojau, kad jie didesni todėl, kad visų O būna apie 13-15cd ir tada jie būna užmegzti, o mano punkcija buvo 9cd. štai ir savaitė anksčiau. taigi realiai aš jau savaitę daugiau juos nešioju thumbup.gif
na, ir nežinau, ką tie turkai padarė, bet nei vienam gydytojui mano dvyniai visiškai nepanašūs į monozigotinius, t.y. kilusius iš vieno embriono g.gif mistika čia pas mane... panašūs į heterozigotinius. nu bet kad pas mus buvo vienas vienintelis folis. doh.gif o gal natūraliai koks vienas dar užkibo šalia to įsodinto ? g.gif ot, būtų stebuklas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 10 16, 17:19)
o kam jums genetikas ? As kazkaip galvoju kad tik po nepavykusio IVF (bent jau 1 )  vertetu lyst i genetika pradeti o pirmaji IVF manau uztenka ir be genetikos bandyt, juk ne visi ten problemu turi, ir net ne dauguma  4u.gif ( aisku gal as klystu)  4u.gif Nebent daktarai sakys ad reikia daryt.. jei reikia pvz kariotipa mano vyrui skyre del visai blogu rezultatu, tai nebuvo perspetas del nevalgymo - buvo pavalges ir viska, eme krauja  4u.gif

O ten dokumentacija kad kartu gyvenat, tai gal jus ten pat registruoti? ar kazka panasaus pavyktu dokumentiskai irodyti taijiems tiktu  4u.gif

Na cia jus pasiskaiciau ir pagalvojau, kad gal visai reiktu, paskambinau vidaus gydytojai, sako atlekit, siuntima israse, skambinu i klinikas registruotis, sako ryt ryte yra vieta, nu tai va ir varom.. Pasidarysim, bus rami galva manau g.gif
O del to dokumento, tai shuds unsure.gif Kol ne name gyvensim, tol neturesiu, bet greit kraustysimes, tai gal ir pavyks bigsmile.gif
P.S. cia buvo atsakymas is Bahcesi klinikos, vadinas priima ir nevedusias poras smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tino @ 2014 10 16, 17:30)
ačiū, aš jau po  ax.gif  wub.gif fui, beveik visą naktį nemiegojau - nervinausi kažko labai  blush2.gif na bet viskas  thumbup.gif  karsta.gif
gydytoja išgirdus apie dvynius prigąsdino apie galimas komplikacijas, o po apžiūros sakė, kad neturi prie ko prikibti. paėmė kraują, mažiukai jau po 6cm, kaklo raukšlės mažos. širdutės plaka. tik jeigu man šiandien beveik 12 savaičių, tai mažiukai atitinka 12 savaičių ir 5 dienas. tipo didesni. bet juk aš paskui pagalvojau, kad jie didesni todėl, kad visų O būna apie 13-15cd ir tada jie būna užmegzti, o mano punkcija buvo 9cd. štai ir savaitė anksčiau. taigi realiai aš jau savaitę daugiau juos nešioju  thumbup.gif
na, ir nežinau, ką tie turkai padarė, bet nei vienam gydytojui mano dvyniai visiškai  nepanašūs į monozigotinius, t.y. kilusius iš vieno embriono g.gif mistika čia pas mane... panašūs į heterozigotinius. nu bet kad pas mus buvo vienas vienintelis folis.  doh.gif o gal natūraliai koks vienas dar užkibo šalia to įsodinto ?  g.gif ot, būtų stebuklas  bigsmile.gif

Oj kaip smagu wub.gif thumbup.gif Super naujienos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 19891010: 16 spalio 2014 - 16:39
QUOTE(19891010 @ 2014 10 16, 17:44)
Na cia jus pasiskaiciau ir pagalvojau, kad gal visai reiktu, paskambinau vidaus gydytojai, sako atlekit, siuntima israse, skambinu i klinikas registruotis, sako ryt ryte yra vieta, nu tai va ir varom.. Pasidarysim, bus rami galva


Del genetikos pritarciau Edenai. Jei turkai neskyre tai reiskias nera pagrindo.
O kada jus planuojat IVF? Spesit dar atsakymus gauti?

Magute mums leido startuoti praleidus viena cikla.
Bet kazkaip man norisi ilgiau leisti organizmui atsigauti. Plius ir finansiskai reikia atsistoti nes daug issileido.
Tad stosim panasiai turbut prie starto linijos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linosiuke: 16 spalio 2014 - 17:22
QUOTE(Tino @ 2014 10 16, 16:30)
na, ir nežinau, ką tie turkai padarė, bet nei vienam gydytojui mano dvyniai visiškai  nepanašūs į monozigotinius, t.y. kilusius iš vieno embriono g.gif mistika čia pas mane... panašūs į heterozigotinius. nu bet kad pas mus buvo vienas vienintelis folis.  doh.gif o gal natūraliai koks vienas dar užkibo šalia to įsodinto ?  g.gif ot, būtų stebuklas  bigsmile.gif

thumbup.gif liuks kad gerai praejo thumbup.gif
bet del tu dvyniu tai cia geras... tikekimes kad magaryciu papildomo neidejo lotuliukas.gif
Naturaliai tai...hmz... po punkcijos negalejo papildomas jauciu islyst taip greit ir subresti g.gif arba dydziai ju labai skirtusi...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(emirra @ 2014 10 16, 15:08)

As suprantu jus,man irgi tokios baimes bet galvoju tikrai neprivalai pirkti pas Kristina vaistus ir ji turi versti tai ka taves klausia gydytojas. Taigi tikiuosi viskas bus gerai drinks_cheers.gif


QUOTE(Tino @ 2014 10 16, 17:30)

Kaip faina.gal tikrai stebuklas ir patys irgi pastojot blush2.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tino wub.gif nu kokios fainos zinios wub.gif jetau, jau 6 cm thumbup.gif net pamatavau pirstais lotuliukas.gif kokie diduciai, kaip greitai thumbup.gif tikrai gerais su tais heterozigotiniais, bet cia jau reikia ismanyt, na, vadinasi imanoma kazkokiu budu thumbup.gif dziaukis ir nesuk sau galvos wub.gif
Atsakyti
Tino, nu kaip čiotkai wub.gif Liux mažuliai auga - taip ir toliau thumbup.gif O mono ar heterozigotiniai, da bala nematę - svarbu, kad sveiki drinks_cheers.gif

Pas mane tokios naujienos - žalia šviesa link TR. Liko visus tyrimų rezultatus surašyti ir nusiųsti Selmanui - jo nuomonės išklausysim ir tada jei ir jis uždegs žalią šviesą - pradedam konkrečiai planuoti kelionę pas vaikus wub.gif


Ačiū mergaitės už nuomones dėl tyrimų 4u.gif Sunku pasikliauti turkų geranoriškumu po mūsiškių pasipinigavimo, bet matyt teks įjungti mygtuką "atsiduodu į jūsų rankas" ir nesukti sau galvos, o dėl pasėkmių žliumbsiu vėliau jei prireiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 16, 20:01)
Pas mane tokios naujienos - žalia šviesa link TR.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jėėėėė, liuks.
Atsakyti