Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Edena @ 2014 10 16, 09:32)
Comma sekmes siandien pas gastro - linkejimai kad tik "pateptu" jusu iVF  4u.gif  4u.gif

Edena wub.gif
Atsakyti
Tino, gražaus ir sveiko susitikimo su mažiukais wub.gif

Comma, tau žalios šviesos

cestrella, gathering.gif victory.gif victory.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 16, 09:38)

Comma, tau žalios šviesos



aciuks.gif
Atsakyti
Mergikės, patarkit ar darytis kariotipo tyrimą g.gif Esu visai išsiderinus blush2.gif Taip aklai eiti ir mokėti abiems po 400 Lt už tyrimą irgi ne labai logiška g.gif Ką jis parodys ir kaip tada elgtis jei tyrimo atsakymas nebus palankus. Ar tada jau amba? IVF tik sapnuose? Man matyt PMS, aš visai sukiūžus, nieko inete nerandu. Radau, kad pas abu turi būti 44 autosomos, pas MB X ir Y chromosomos, o pas mane 2X chromosomos. Ir ką? Kas tada jei ne taip? blink.gif

Juodai trūksta žinių doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 16 spalio 2014 - 11:38
Comma, viskas bus gerai, as net neabejoju cool.gif tongue.gif nepastebesi kaip leksi savo beibiu susitinkti biggrin.gif beje, ar atkreipet kas kaip pas juos vadinasi IVF skyrius? Mes su vyru juokemes - tube bebek ar kazkas panasaus, tai sakau vyrui - cia beibius tubose pardavineja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 16, 10:41)
Comma, viskas bus gerai, as net neabejoju  cool.gif  tongue.gif nepastebesi kaip leksi savo beibiu susitinkti biggrin.gif beje, ar atkreipet kas kaip pas juos vadinasi IVF skyrius? Mes su vyru juokemes - tube bebek ar kazkas panasaus, tai sakau vyrui - cia beibius tubose pardavineja  lotuliukas.gif

Matai mes važiuojame iš karto IVFui (konsultacijai nebuvom, viską esu emailu nusiuntus), o antro karto gali ir nebūti. Tai va ir tryznioju, kad bučiau viską padarius dėl teigiamo IVFo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 16, 12:37)
Mergikės, patarkit ar darytis kariotipo tyrimą g.gif Esu visai išsiderinus blush2.gif Taip aklai eiti ir mokėti abiems po 400 Lt už tyrimą irgi ne labai logiška g.gif Ką jis parodys ir kaip tada elgtis jei tyrimo atsakymas nebus palankus. Ar tada jau amba? IVF tik sapnuose? Man matyt PMS, aš visai sukiūžus, nieko inete nerandu. Radau, kad pas abu turi būti 44 autosomos, pas MB X ir Y chromosomos, o pas mane 2X chromosomos. Ir ką? Kas tada jei ne taip?  blink.gif

Juodai trūksta žinių doh.gif

jau kažkur rašiau, nustačius pakitimus iš kariotipo, reikalinga priešinplantacinė embriono diagnostika
dviese su vyru kartu darantis bent jau sorpo daro antram 50 proc., bent taip man žadėjo, bet nuėjom į santariškes,pridavėm nemokamai, tikiuosi atsakymai neužtruks ilgai
Atsakyti
QUOTE(l_satyra @ 2014 10 15, 18:36)
Nei daug nei mažai, jau 34 įpusėjo  ax.gif

Tas AMH pats nežino nuo ko priklauso.... doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Merginos,matau kad dauguma Jusu visus reikalus tvarkote per Elis ir atsiliepimai apie ja geri. smile.gif O kam teko tureti reikalu su Yelena,kokia Jusu nuome apie ja?? Ar galima ja pasitiketi??...
Labai pergyvenu,nes mes tik rusiskai bendrausime,o ta kalba tik ji ir ta kristina kalba.Baisu,kad ko nepripainiotu,labiausiai bijau del vaistu doziu,nes kiek suprantu jos turi beveik kekviena vakara skambina ar rasyti sms po kiek reikes leisti??
Ir isvis buvo kazkuri mergina rasiusi, kad Kristina ne viska vercia,nu vienu zodziu,itariu,kad su ja turesime reikalu... doh.gif O as pas ja ir vaistu nelabai noreciau pirkti,tai jauciu,kai pasakysiu, kad mes juos pirksime vaistineje,tai ji visai ant musu uzsises... unsure.gif


Visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 16, 12:37)
Mergikės, patarkit ar darytis kariotipo tyrimą g.gif Esu visai išsiderinus blush2.gif Taip aklai eiti ir mokėti abiems po 400 Lt už tyrimą irgi ne labai logiška g.gif Ką jis parodys ir kaip tada elgtis jei tyrimo atsakymas nebus palankus. Ar tada jau amba? IVF tik sapnuose? Man matyt PMS, aš visai sukiūžus, nieko inete nerandu. Radau, kad pas abu turi būti 44 autosomos, pas MB X ir Y chromosomos, o pas mane 2X chromosomos. Ir ką? Kas tada jei ne taip?  blink.gif

Juodai trūksta žinių doh.gif


Comma tikiu kad panika ima smile.gif bet jei turkai nesake darytis siu tyrimu tai reiskias nera reikalo tau juos dabar darytis smile.gif
Tad neapkrauk savęs siomis mintimis, nemetyk pinigu ir ramiai sau galvok apie kelione kur svajones pildosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linosiuke: 16 spalio 2014 - 14:29
QUOTE(emirra @ 2014 10 16, 14:08)
doh.gif O as pas ja ir vaistu nelabai noreciau pirkti,tai jauciu,kai pasakysiu, kad mes juos pirksime vaistineje,tai ji visai ant musu uzsises... unsure.gif
Visoms 4u.gif

gudraukite, sakykite nepasiemiau korteles o grynu neuzteks, israsykite recepta ir veliau nueisime nusipirkti. arba einam prasivaiksciosime, dar gal kazka kitka noretume nusipirkti, gal pvz koki sampuna ar dantu pasta lotuliukas.gif
tiesa sakant medicanoj koordinatore irgi nelabai buvo patenkinta, kad nepirkau bendro paketo: ju vaistu, IVF, saldymo. bet gydytojai to nezino, tai ju darbui neturetu tai itakoti.
man bent jau dozes ant lapo surasydavo arba sms atsiusdavo, tai nemanau kad supainiosite.

QUOTE(linosiuke @ 2014 10 16, 14:27)
Comma tikiu kad panika ima smile.gif bet jei turkai nesake darytis siu tyrimu tai reiskias nera reikalo tau juos dabar darytis smile.gif
Tad neapkrauk savęs siomis mintimis, nemetyk pinigu ir ramiai sau galvok apie kelione kur svajones pildosi smile.gif

linosiuke kada jums turkai vel leido startuoti? (atsiprasau jei praleidau)
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 16, 12:37)
Mergikės, patarkit ar darytis kariotipo tyrimą g.gif Esu visai išsiderinus blush2.gif Taip aklai eiti ir mokėti abiems po 400 Lt už tyrimą irgi ne labai logiška g.gif Ką jis parodys ir kaip tada elgtis jei tyrimo atsakymas nebus palankus. Ar tada jau amba? IVF tik sapnuose? Man matyt PMS, aš visai sukiūžus, nieko inete nerandu. Radau, kad pas abu turi būti 44 autosomos, pas MB X ir Y chromosomos, o pas mane 2X chromosomos. Ir ką? Kas tada jei ne taip?  blink.gif

Juodai trūksta žinių doh.gif


Comma, i kada Jusu kelione? g.gif Nu nzn, taigi is karto skambini i Santariskes, sakai "mirtinai reikia", jie zinok, priima buna ir 7:30 val. ats po 3 sav realiai buna, nors ir sako, kad bus po 6 sav. Kai tiek viskas kainuoja, tai bent sita tai nemokamai galima susiveikti tikrai. Nzn, cia kazkaip visos raso, kad ilgai ar dar kas nors. Nieko ten ilgai nereikia laukti. Jei nera "lapeliu" pas seimos gydyt, tai eini ryte ar kada, lauki uz dudu, ten jai pasisypsai - jau zino, kad kazko nori-pakviecia ir siuntima greit israsys.. 4u.gif
Atsakyti