Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 18:05)

Beje, aš skaičiau straipsnį, kad AMH padauginus iš 10, gaunamas vidutinis folių skaičius, kuriuos galima išstimuliuoti IVF metu. Taigi 0,47x10= suapvalinus 5 ( dėl to ir svajojau apie 5 blush2.gif ), na o 6 buvo bonusas lotuliukas.gif




Sveikinu su puikiu resultatu 4u.gif

Bet del sios teorijos tai nelabai pritariu blush2.gif O kas jeigu AMH 4 arba net 7, tai ka 40- 70 foliu atatinkamai tiketis blink.gif ..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbuliacija: 15 spalio 2014 - 21:23
QUOTE(Atisa @ 2014 10 15, 19:37)
O tai kas jum cia neaisku  biggrin.gif  kiti turbut nustojo dalintis arba nebuvo geros kokybes, turkai vidutiniu nesaldo  4u.gif
mirksiukas.gif

Istorija apie 6 baigėsi sakiniu "Taigi judam toliau 4 diena- 4 top ir 2 geri. "

Kur dingo greisiukės du beibiai? blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tino, ramybė - viskas bus gerai (pasikartok Pelargonijos parašą-mantrą) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 15, 20:31)
Na išpunktavo 6, apsivaisino 6, dalinosi 6 blink.gif Tikrai nerealu wub.gif Na, bet matematika niliašet ir taškas schmoll.gif Mes čia su Edena labai mokam skaičiuoti - kur dar 2? doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet tikrai ta istorija uzsibaigia taip , klausyk ar turkai vel nenusuko 2 beibiu biggrin.gif Tuoj cia detektyva uzvesim mes , kazkaip pradejo dingti beibiai doh.gif
Del kompensavimo vykde tyrima turbut 2 savaites, tai jau buvau praradus vilti vel atgaut pinigus, beeeet galu gale kompensavo bilietus tik kur buvau is rygos i vilniu pirkus atskirai is airbaltic tai ignoravo, BET uztai prie kompensacijos uz anuos bilietus ir viesbuti pridejo 200Lt biggrin.gif Zodziu truputi minuse likom bet jau ne tiek, kokiems tik 400 Lt tai visumoje viskas gerai 4u.gif o geriausia tas ju tyrimas baigesi kai as HCG rezultatus nusiunciau, tai turbut lauke jei nebutu buves teigiamas gal butu pazadeje kita karta kompensuot ar kazka panasaus, jauciu "aude" tokia minti biggrin.gif

Tino su ta panika nuo juoko doh.gif Ramiai Tinut nenorim mes taip emocingai cia doh.gif biggrin.gif Nu genetika toks neramus dalykas tikrai, naturali ir reakcija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 15 spalio 2014 - 21:11
QUOTE(Edena @ 2014 10 15, 20:09)
drinks_cheers.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet tikrai ta istorija uzsibaigia taip , klausyk ar turkai vel nenusuko 2 beibiu  biggrin.gif  Tuoj cia detektyva uzvesim mes , kazkaip pradejo dingti beibiai  doh.gif
Del kompensavimo vykde tyrima turbut 2 savaites, tai jau buvau praradus vilti vel atgaut pinigus, beeeet galu gale kompensavo bilietus tik kur buvau is rygos i vilniu pirkus atskirai is airbaltic tai ignoravo, BET  uztai prie kompensacijos uz anuos bilietus ir viesbuti pridejo 200Lt  biggrin.gif  Zodziu truputi minuse likom bet jau ne tiek, kokiems tik 400 Lt tai visumoje viskas gerai  4u.gif  o geriausia tas ju tyrimas baigesi kai as HCG rezultatus nusiunciau, tai turbut lauke jei nebutu buves teigiamas gal butu pazadeje kita karta kompensuot ar kazka panasaus, jauciu "aude" tokia minti biggrin.gif

Tino su ta panika nuo juoko  doh.gif Ramiai Tinut nenorim mes taip emocingai cia  doh.gif  biggrin.gif Nu genetika toks neramus dalykas tikrai, naturali ir reakcija  4u.gif

Jooo ir būsim mes ne Edena su Comma, o Homsas su Votsonu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ale žiūrėk, vistiek nepasišiukšlino thumbup.gif Tu jų užklausk kaip buvo nubaustas neatsakingas transferis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 15, 21:49)
Istorija apie 6 baigėsi sakiniu "Taigi judam toliau 4 diena- 4 top ir 2 geri. "

Kur dingo greisiukės du beibiai? blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 



Na juk kiekviena diena keiciasi ...matyt 5 d is tu ketvirtod dienos 4 top ir 2 geru du maziukai kurie buvo geri liko nebelabai geri gal nebesidalino kaip turi dalintis...o is tu 4 top 5 d paliko 1 top ir 3 geri. Tad saldymui turbut delto ir liko tie du. Bent as taip suprantu. g.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaures meskute: 15 spalio 2014 - 22:45
QUOTE(Comma @ 2014 10 15, 21:31)
Mes čia su Edena labai mokam skaičiuoti - kur dar 2? doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(Comma @ 2014 10 15, 21:49)
Istorija apie 6 baigėsi sakiniu "Taigi judam toliau 4 diena- 4 top ir 2 geri. "

Kur dingo greisiukės du beibiai? blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

T


Merginos, nu negaliu, kaip juokas ima lotuliukas.gif Vieną sakinį praleidau, o koks sąmyšis kilo lotuliukas.gif Kur dingo beibiai parašė Atisa - netinkami šaldymui.


QUOTE(Atisa @ 2014 10 15, 21:37)
O tai kas jum cia neaisku  biggrin.gif  kiti turbut nustojo dalintis arba nebuvo geros kokybes, turkai vidutiniu nesaldo  4u.gif
mirksiukas.gif



QUOTE(burbuliacija @ 2014 10 15, 21:44)
Sveikinu su puikiu resultatu  4u.gif

Bet del sios teorijos tai nelabai pritariu blush2.gif  O kas jeigu AMH 4 arba net 7, tai ka 40- 70 foliu atatinkamai tiketis  blink.gif ..

Ačiū! Tik dar reikia galutinio rezultato palaukt, nes visaip dar gali būti unsure.gif
Ai nebesigilinam į tą teoriją mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 22:51)
Merginos, nu negaliu, kaip juokas ima lotuliukas.gif Vieną sakinį praleidau, o koks sąmyšis kilo lotuliukas.gif  Kur dingo beibiai parašė Atisa - netinkami šaldymui.
Ačiū! Tik dar reikia galutinio rezultato palaukt, nes visaip dar gali būti unsure.gif
Ai nebesigilinam į tą teoriją  mirksiukas.gif



Tai jau tikrai ne teorijoj esme irnesakyk.gif

O pagal visa turku statistika galutinis rezultatas greiciausiai nenuvils mirksiukas.gif

Kantraus laukimo 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu jums noras su kiekviena didėja g.gif greit žmogus prie gero pripranta biggrin.gif anksčiau buvo labai gerai, kai bent kas likdavo įkėlimui, dabar norit VISUS apvaisintus embrionus pasilikti lotuliukas.gif nevarykit D į medį!
Jei rimtai, tai taip, su netinkamais šaldymui jie nežaidžia-džiaukitės, sutaupo jūsų pinigų ir nervų drinks_cheers.gif
Atsakyti
labas rytas visoms 4u.gif

Gavau amh rezultatus - pas mane jis 2,59 mirksiukas.gif tai manes tikriausiai laukia ponas lucrinas ir tryzniojimas kada gi cia pirkt tuos bilietus biggrin.gif o prasysiuy tai tikrai kad detu du, nes laaabai noriu dvynuku wub.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 16, 10:26)
labas rytas visoms 4u.gif
Gavau amh rezultatus - pas mane jis 2,59  mirksiukas.gif

Krown, koks puikus AMH bigsmile.gif bigsmile.gif Sveikinimai, tikiuosi tokios pat puikios pabaigos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 21:51)
Merginos, nu negaliu, kaip juokas ima lotuliukas.gif Vieną sakinį praleidau, o koks sąmyšis kilo lotuliukas.gif  

Aha, žinok čia jūsų "kėslus" tongue.gif O gal būdrumą tikrinat, tai mes ir reaguojam blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O aš net ir nežinojau, kad ne visi tinkami šaldymui - vajetau kokia aš selskaja dama doh.gif



Jau pradedu varyti į kelnes... Gal dar tokius, gal dar tokius tyrimus reikėjo pasidaryti prieš važiuojant IVF... Nugi alkūnes nusigraušiu jei bus neigiamas rezultatas...
O kai pasiskaitai, tai tikrai dar yra ką tirtis: genetika nežiūrėta, MB tik spremograma daryta, zarazos netikrintos.... Nu žodžiu pas mane silpnumo valandėlės užsitęsė doh.gif Šian einu pas gastroenterologą paskutiniam patepimui - tikiuosi viskas bus gerai, nes tyrimai nebaisūs g.gif
Vajetau kaip čia neapsišikt ir nepaslyst doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 16 spalio 2014 - 10:32
QUOTE(Comma @ 2014 10 16, 10:30)
dedu varyti į kelnes... Gal dar tokius, gal dar tokius tyrimus reikėjo pasidaryti prieš važiuojant IVF... NUgi alkūnes nusigraušiu jei bus neigiamas rezultatas...
O kai pasiskaitai, tai tikris tikrai dar yra ką: genetika nežiūrėta, MB tik spremograma daryta, zarazos netikrintos.... Nu žodžiu pas mane silpnumo valandėlės užsitęsė doh.gif Šian einu pas gastroenterologą paskutiniam patepimui - tikiuosi viskas bus gerai, nes tyrimai nebaisūs g.gif

Comma sekmes siandien pas gastro - linkejimai kad tik "pateptu" jusu iVF 4u.gif 4u.gif
Atsakyti