Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Atisa @ 2014 10 15, 18:28)
Aciu,emirra, laukiam taves  wub.gif  jau nebedaug liko  thumbup.gif

Nu as nesuprantu, kaip Edenukui taip lengvai idejo  g.gif  gal kad saldyti? Sakau, man tai niekaip! Grynai ismaldavau ant kedes besededama  g.gif  gal del to, kad Aylin sodino, o ne profesore??  g.gif  bet kokiu atveju, Krown, tikrai ides 2, jei noresi, tik klausimas ar pasiseks, kaip kitoms-lengvai, ar teks uzc savo mazius pakovoti  lotuliukas.gif

As Sevdai kysi veziau ph34r.gif tai gal del to ten ji uz mane visais peciais uzstojo koki zodi uztare g.gif lotuliukas.gif
Ne bet greiciausiai del to kad saldyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 19:05)
Ačiū, mergaitės labai labai!!! 4u.gif Rosita, Kitty  ir visos kitos-  jei ne jūsų patirtis, nebūtų nei kelionės nei rezultato.
Mylius jus visas 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Beje, aš skaičiau straipsnį, kad AMH padauginus iš 10, gaunamas vidutinis folių skaičius, kuriuos galima išstimuliuoti IVF metu. Taigi 0,47x10= suapvalinus 5 ( dėl to ir svajojau apie 5 blush2.gif ), na o 6 buvo bonusas lotuliukas.gif

HCG penktadienį, aišku ne šį mirksiukas.gif


yahoo.gif Sveikinu, Greisiuke!!! Ir dar 2 liko uzsaldyti..Dieve, dziaugiuos ir del Taves ir del visu,pas ka zemas AMH ir siaip del visu lotuliukas.gif Jetus, net kazkoks akmuo nuo sirdies nukrito -aciu uz geras zinias - ju taip reikejo ir siandien, ir visada!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif Negaliu patiketi, kas cia vyksta lotuliukas.gif thumbup.gif Taip neitiketina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 10 15, 18:27)
O kiek Tau metų?  blush2.gif
Foliai super  thumbup.gif

Nei daug nei mažai, jau 34 įpusėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 15, 19:15)

pas mane tada turėtų būti 7,4x10=74  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif 

cestrella, dabar tu prisiduok  thumbup.gif


Rosita, jau Tu kad prajuokinai..kas ten zino, gal ir 74 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai as "padidinsiu savo svajones", nors dar nedristu svajoti, ir apie 10 svajosiu thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 19:05)

Beje, aš skaičiau straipsnį, kad AMH padauginus iš 10, gaunamas vidutinis folių skaičius, kuriuos galima išstimuliuoti IVF metu. Taigi 0,47x10= suapvalinus 5 ( dėl to ir svajojau apie 5 blush2.gif ), na o 6 buvo bonusas lotuliukas.gif


Ne taip parašiau - ne vidutinis, o maksimalus. Bet čia tik orientacinis skaičius - svajojimui, toms pas ką mažas AMH blush2.gif Folių gi vieną mėnesį būna daugiau ( kaip man pvz. 6), kitą mažiau. Tiesiog aš pasigavau šitą mintį ir jinai padėjo man nenuleisti rankų ir eiti į priekį.

QUOTE(19891010 @ 2014 10 15, 19:28)
Super thumbup.gif  labai labai sveikinu ir zinoma linkiu paties geriausio wub.gif  nestuke.gif  4u.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif


QUOTE(Atisa @ 2014 10 15, 19:31)
Greisiuke  wub.gif  super naujienos! Saugok save, ir linkim kuo geriausio  wub.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tu irgi turi labai save saugot mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 17:23)
Taigi judam toliau 4 diena- 4 top ir 2 geri. Ir pagaliau šiandien įsodina 2 blastutes - 1 top, vieną gerą ir du gerus užšaldo. O dabar lieka ilgoji ir nekantrioji dalis  mirksiukas.gif
Taigi mergaitės, pasirodo su tokiu AMH, galima ir šaldytų turėti biggrin.gif Visoms jums  4u.gif

nu kaip saunu. kuo daugiau tokiu geru naujienu tuo daugiau lietuvaiciu ten vaziuos.
Greisiuke o kokias gonal dozes tau skyre?

QUOTE(Comma @ 2014 10 15, 17:32)
Matematika man nesueina, bet ne čia esmė irnesakyk.gif
assa.gif  ploja.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif
Kada paskyrė hcg?  wub.gif

Greisiuke 2 isodino, 2 uzsale, o kur kitus 2 padejo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 20:00)
Ne taip parašiau - ne vidutinis, o maksimalus.




Greisiuke , laaabai saunus rezultatai wub.gif spaudziam kumscius kad abu maziukai pasiliktu pas mamyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 18:23)
Sveikos mielosios 4u.gif

Aš jau PUPO thumbup.gif  su dviem blastutėm pilvelyje ir dviem užšaldytom  biggrin.gif

Greisiuke ir as skubu sveikinti su puikiom ziniom!!! Nuostabu! Ir tikrai dar vienas puikus bei ikvepiantis pavyzdys mums dar laukiancioms starto:)
O koki protokola jums taike? Idomu visos detales smile.gif po kiek Gonal skyre su tokiu rezervu? Ar vartojot kokius papildus pries ivf?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linosiuke: 15 spalio 2014 - 19:44
Greisiuke
Sveikinimai tapus PUPO, kad maziukai kio stipriau kabintusi prie mamytes visies 9men. Labai geros naujienos! !! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 17:05)
Comma, prajuokinai dėl matematikos  lotuliukas.gif O tu čia dėl to šešto folio ar dėl AMH?

Beje, aš skaičiau straipsnį, kad AMH padauginus iš 10, gaunamas vidutinis folių skaičius, kuriuos galima išstimuliuoti IVF metu. Taigi 0,47x10= suapvalinus 5 ( dėl to ir svajojau apie 5 blush2.gif ), na o 6 buvo bonusas lotuliukas.gif

HCG penktadienį, aišku ne šį mirksiukas.gif

Na išpunktavo 6, apsivaisino 6, dalinosi 6 blink.gif Tikrai nerealu wub.gif Na, bet matematika niliašet ir taškas schmoll.gif Mes čia su Edena labai mokam skaičiuoti - kur dar 2? doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Comma @ 2014 10 15, 10:18)
Edenčikai, gadau tavo virusiukus wub.gif
Vakar kažkaip prisiminiau ar jau baigėsi su laiminga pabaiga tavo grįžimo namolio po IVF kelionės kompensavimo istorija? g.gif Gal taip ir liko viskas tik pažadais doh.gif
Cestrella gathering.gif

Edena, ignoruoji? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 15, 21:31)
Na išpunktavo 6, apsivaisino 6, dalinosi 6 blink.gif Tikrai nerealu wub.gif Na, bet matematika niliašet ir taškas schmoll.gif Mes čia su Edena labai mokam skaičiuoti - kur dar 2? doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi, nejuokinkit. Jūs, panos, nerealios - su jumoru viskas tvarkoj. bet tikrai aritmetika tai nesueina.

taip prajuokinot, kad man net panikos priepuolis praėjo. kažko susinervinau nerealiai (seniai taip buvo...) verysad.gif užkniso daug darbų, bijau rytdienos genetikos. nu čia man matyt padidinta nėtukės reakcija blush2.gif o tuoj pilvą skauda... ir prisigalvoji visko...
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2014 10 15, 22:31)
Na išpunktavo 6, apsivaisino 6, dalinosi 6 blink.gif Tikrai nerealu wub.gif Na, bet matematika niliašet ir taškas schmoll.gif Mes čia su Edena labai mokam skaičiuoti - kur dar 2? doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O tai kas jum cia neaisku biggrin.gif kiti turbut nustojo dalintis arba nebuvo geros kokybes, turkai vidutiniu nesaldo 4u.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti