Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 18:23)
Aš jau PUPO thumbup.gif  su dviem blastutėm pilvelyje ir dviem užšaldytom  biggrin.gif Per įsodinimą profesorė pasakojo personalui, kad nesitikėjo, kad bus toks rezultatas. Labai norėčiau, kad ir pabaiga būtų laiminga nestuke.gif

Taigi mergaitės, pasirodo su tokiu AMH, galima ir šaldytų turėti biggrin.gif Visoms jums  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sveikinu, tikrai fantastiškas rezultatas. labai labai linkiu ir toliau geros pabaigos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 17:23)
Sveikos mielosios 4u.gif

Aš jau PUPO thumbup.gif  su dviem blastutėm pilvelyje ir dviem užšaldytom  biggrin.gif Per įsodinimą

sveikinimai wub.gif wub.gif Super thumbup.gif Dabar - kantrybes kantrybes ir dar karta kantrybes thumbup.gif thumbup.gif

Visoms pavyzdys su mazu AMH, kad ten jus galite gauti rezultata ir su SAVOM 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Comma @ 2014 10 15, 17:32)
Matematika man nesueina, bet ne čia esmė irnesakyk.gif
assa.gif  ploja.gif  yahoo.gif  
Kada paskyrė hcg?  wub.gif

Tai suspejai sakai pirma paklaust g.gif g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 15 spalio 2014 - 18:02
Ačiū, mergaitės labai labai!!! 4u.gif Rosita, Kitty ir visos kitos- jei ne jūsų patirtis, nebūtų nei kelionės nei rezultato.
Mylius jus visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Comma, prajuokinai dėl matematikos lotuliukas.gif O tu čia dėl to šešto folio ar dėl AMH?

Beje, aš skaičiau straipsnį, kad AMH padauginus iš 10, gaunamas vidutinis folių skaičius, kuriuos galima išstimuliuoti IVF metu. Taigi 0,47x10= suapvalinus 5 ( dėl to ir svajojau apie 5 blush2.gif ), na o 6 buvo bonusas lotuliukas.gif

HCG penktadienį, aišku ne šį mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greisiukė: 15 spalio 2014 - 18:09
Greisiuke - puikios naujienos bigsmile.gif Linkiu dabar daug daug daug meiles is aplinkos ir kad viduje augtu du stebukliukai wub.gif beje paklausiu nekuklu klausima - kaip isprasei tu dvieju blastuciu, kad jas tau idetu? biggrin.gif blush2.gif Ar amzius jau tinkamas ar jau daug IVF daryta? kaip as noreciau kad man idetu du wub.gif bet...nei amzius nei kas kita man leidzia apie tai pasvajoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 19:05)
Ačiū, mergaitės labai labai!!! 4u.gif Rosita, Kitty  ir visos kitos-  jei ne jūsų patirtis, nebūtų nei kelionės nei rezultato.
Mylius jus visas 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Comma, prajuokinai dėl matematikos  lotuliukas.gif O tu čia dėl to šešto folio ar dėl AMH?

Beje, aš skaičiau straipsnį, kad AMH padauginus iš 10, gaunamas vidutinis folių skaičius, kuriuos galima išstimuliuoti IVF metu. Taigi 0,47x10= suapvalinus 5 ( dėl to ir svajojau apie 5 blush2.gif ), na o 6 buvo bonusas lotuliukas.gif

HCG penktadienį, aišku ne šį mirksiukas.gif

Greisiuke, kaip gera, kad pratęsi stebuklus wub.gif 4u.gif vat dėl jų mes čia ir stengiamės ax.gif jau sėdžiu ant gathering.gif

pas mane tada turėtų būti 7,4x10=74 blink.gif blink.gif lotuliukas.gif

cestrella, dabar tu prisiduok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 15, 18:13)
Greisiuke - puikios naujienos  bigsmile.gif  Linkiu dabar daug daug daug meiles is aplinkos ir kad viduje augtu du stebukliukai  wub.gif beje paklausiu nekuklu klausima - kaip isprasei tu dvieju blastuciu, kad jas tau idetu?  biggrin.gif  blush2.gif Ar amzius jau tinkamas ar jau daug IVF daryta? kaip as noreciau kad man idetu du  wub.gif bet...nei amzius nei kas kita man leidzia apie tai pasvajoti  rolleyes.gif

Krown ides 4u.gif paprasysit ir ides, man irgi nei amzius ir IVf pirmas buvo bet idejo be problemu 4u.gif Atisiukui tik kazkaip... bet gal kaip svarstem del to kad jau turi 1 dukryte 4u.gif Bet juk vistiek ir jai 2 idejo 4u.gif wub.gif
Gausi 2 drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(RositaK @ 2014 10 15, 18:15)
pas mane tada turėtų būti 7,4x10=74  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif 

cestrella, dabar tu prisiduok  thumbup.gif

mums Rosituk su tokiais AMH turbut reik is 2 padalint tai visai panasus skaicius gaunasi lotuliukas.gif 74/2 = 36 man ispunktavo 32 tai jau arti tiesos biggrin.gif

cestrellaaaa, tikiuosi nelauki 5 d. su ziniomis biggrin.gif nono.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 15 spalio 2014 - 18:20
QUOTE(Krown @ 2014 10 15, 19:13)
Greisiuke - puikios naujienos  bigsmile.gif  Linkiu dabar daug daug daug meiles is aplinkos ir kad viduje augtu du stebukliukai  wub.gif beje paklausiu nekuklu klausima - kaip isprasei tu dvieju blastuciu, kad jas tau idetu?  biggrin.gif  blush2.gif Ar amzius jau tinkamas ar jau daug IVF daryta? kaip as noreciau kad man idetu du  wub.gif bet...nei amzius nei kas kita man leidzia apie tai pasvajoti  rolleyes.gif


Ačiū 4u.gif . Mano amžius 35 jau leido dėti 2, tiesą sakant, manęs ir neklausė kiek, atėjau, mano beibiai jau nufotkinti, paruošti, atskaita atspausdinta, beliko tik pasiimti lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(RositaK @ 2014 10 15, 19:15)

pas mane tada turėtų būti 7,4x10=74  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif 




QUOTE(Edena @ 2014 10 15, 19:18)

mums Rosituk su tokiais AMH turbut reik is 2 padalint tai visai panasus skaicius gaunasi  lotuliukas.gif  74/2 = 36 man ispunktavo 32 tai jau arti tiesos biggrin.gif



Aš suprantu, kad maximaliai galima tiek išstimuliuoti, bet ar gyvos liktumėt, va čia tai klausimas g.gif

Atsakyti
QUOTE(l_satyra @ 2014 10 15, 12:14)
Sveikos merginos,
va ir aš čia visą savaitėlę pergyvenau, mano AMH <0,2 sad.gif o dar pasiskaitinėjau kad Jūs su tokiais gan neblogais rezultatais pergyvenat... tai man iš vis galvaskaudis beprotiškas prasidėjo... šiandien man 10-oji ciklo diena, nulėkiau pas gin.pasitikrint... ir mano abejose kiaušidėse po keletą folių matė smile.gif natūraliai!!! tai jau išsišiepusi atgal į darbą gryžau, dar žinoma neaiškų kaip jie subręsta ir t.t. bet svarbiausia kad jų dar turiu tongue.gif

O kiek Tau metų? blush2.gif
Foliai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 18:23)
Aš jau PUPO

Super thumbup.gif labai labai sveikinu ir zinoma linkiu paties geriausio wub.gif nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emirra @ 2014 10 15, 19:40)
Labas vakaras, visoms 4u.gif
Atisiukui 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Aciu,emirra, laukiam taves wub.gif jau nebedaug liko thumbup.gif
QUOTE(Krown @ 2014 10 15, 20:13)
- kaip isprasei tu dvieju blastuciu, kad jas tau idetu?  biggrin.gif  blush2.gif Ar amzius jau tinkamas ar jau daug IVF daryta?

Nu as nesuprantu, kaip Edenukui taip lengvai idejo g.gif gal kad saldyti? Sakau, man tai niekaip! Grynai ismaldavau ant kedes besededama g.gif gal del to, kad Aylin sodino, o ne profesore?? g.gif bet kokiu atveju, Krown, tikrai ides 2, jei noresi, tik klausimas ar pasiseks, kaip kitoms-lengvai, ar teks uzc savo mazius pakovoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2014 10 15, 13:07)
Sveikos,
Aš Glifor gėriau iki 12 sav, pagal turkus taip reikia, jei vartoji per ivf, pastojus nutraukt negalima, gali sukelt persileidimą. Lt endokrinologas pašiurpo, atseit nėštumo metu ir net prie§ nėštumą negalima vartot metformino. Nu ir ką dabar. Daug ko negalima, ir aspirino negalima, bet teko. Nu nieko kaip ir nenutiko blogo, aišku, buvo visokių baimių, kai pirmam trimestre tiek chemijos. Bet ką darysi. Natūralizmui čia jau ne vieta.

Susitartų tie daktarai tarpusavy.... man endokrinologė skyrė Metforminą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 15, 20:28)
Aciu,emirra, laukiam taves  wub.gif  jau nebedaug liko  thumbup.gif

Nu as nesuprantu, kaip Edenukui taip lengvai idejo  g.gif  gal kad saldyti? Sakau, man tai niekaip! Grynai ismaldavau ant kedes besededama  g.gif  gal del to, kad Aylin sodino, o ne profesore??  g.gif  bet kokiu atveju, Krown, tikrai ides 2, jei noresi, tik klausimas ar pasiseks, kaip kitoms-lengvai, ar teks uzc savo mazius pakovoti  lotuliukas.gif


Greisiuke wub.gif super naujienos! Saugok save, ir linkim kuo geriausio wub.gif
Atsakyti