Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(KittyKitty @ 2014 10 15, 15:07)
Sveikos,
Aš Glifor gėriau iki 12 sav,

Ačiū, KittyKitty 4u.gif Tai vat butent ir as del to sunerimau, nes visur raso, kad nescioms negalima jo vartoto, o man liepe testi g.gif O kaip tau su PRG? Ar jis normoj buvo, nepameni? Nes ziuriu labai issiskiria musu ir TR nuomones, nes LT su PRG 40 sako, kad zemiau zemutines ribos, jau blogai, o TR dar ir sumazint Crinone liepe blink.gif
Buckiai tavo kleckams wub.gif wub.gif
QUOTE(Krown @ 2014 10 15, 15:25)
o aš jau ryt sužinosiu savo amh skaičiuką  ax.gif kaip nekantru  swoon.gif o tos, kurios susiplanavote IVF ir nuomovotes buta, kokiam kainu rezi pavyko susirasti?  4u.gif Atisa, tavo tas butukas, kuriame tu gyvenai imanomas uz 40 US ane?  blush2.gif Daug butu isnuomoti gruodzio viduriuke tai jau baisoka  unsure.gif

Oi, kaip laukiam thumbup.gif Tikiu, kad viskas bus gerai 4u.gif
Ne, mes mokejom 40 EUR 4u.gif
Atsakyti
Kadangi Lt visai patirties IVF neturiu, ir nieks nė kart nieko panašiai nėr žiūrėje, tikrinę... o čia dar toks AMH... tai jau visko čia buvau prisigalvojus, kad jau visai nieko nebėr... o dar kai gyd.pasakė, kad su savo net nebegalvok... siaubas, pati net nesivargino 'vizualiai' patikrint ar koks foliukas nesimato, tik tais keliais skaičiais vadovavos...
Atsakyti
QUOTE(l_satyra @ 2014 10 15, 14:35)
Kadangi Lt visai patirties IVF neturiu, ir nieks nė kart nieko panašiai nėr žiūrėje, tikrinę... o čia dar toks AMH... tai jau visko čia buvau prisigalvojus, kad jau visai nieko nebėr... o dar kai gyd.pasakė, kad su savo net nebegalvok... siaubas, pati net nesivargino 'vizualiai' patikrint ar koks foliukas nesimato, tik tais keliais skaičiais vadovavos...

oj, l_satyra, su tais daktarais tai jau nebesistebiu schmoll.gif kiek mano vyro daryta spermogramu su visom morfologijom ir pan. ir nei vienas lietuvoje nesugebejo paatvirauti, kad mums su jo situacija i IUI net nosies kist negalima, nes mat pas ji spermiuko uodegele neissivysto iki galo ir jis net neturi sancu nuplaukt iki mano to foliuko doh.gif Aciu D kad uzteko mums IUI vieno, kas pasibaisetume LT praktika, o tai kiek pinigu butume ismete i bala vien todel, kad kazkas net nesigilino ir patingejo pasiziuret doh.gif kiek laiko sugaizta, kiek bereikalingu vilciu sudeta i ta, o gal ims ir uzkibs (mes musu kiekis ispudingas spermiuku, bet visi jie trumpauodegiai biggrin.gif taip kad tikrai pikta ant tokiu daktaru mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Krown @ 2014 10 15, 14:42)
Nes musu kiekis ispudingas spermiuku, bet visi jie trumpauodegiai  biggrin.gif taip kad tikrai pikta ant tokiu daktaru  mad.gif


Trumpauodegiai.. lotuliukas.gif Gerai pasakyta..Apie LT daktarus galima taip butu pasakyti lotuliukas.gif
Ech, as tai vakar liudna laiskuti Elis parasiau - nu bet kaip jie ten optiistiskai..kai atsako, tai net toks optimizmas apima bigsmile.gif Sako, tai ner ko tiketis su zemesniu AMH milijono foliu..bet, sako, daug vyresniu poru atvaziuoja ir bando su "vienu isstimuliuotu" - ir pastoja, sako, pas juos ir cia geri rezultatai. Sako, svarbiausia to folio kokybe ir nebijoti ir nesijaudinti, jei tik jis vienas wub.gif Svarbu, kad nors vienas ax.gif
Idomu, kaip ten Meilei einas Antalijoje g.gif Ir Greisiukei, ir Cestrellai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 15, 14:18)
Trumpauodegiai.. lotuliukas.gif Gerai pasakyta..Apie LT daktarus galima taip butu pasakyti lotuliukas.gif


Tiksliai pasakyta biggrin.gif
aš ir kažkaip šiandien jau nurimau, turbūt reiks vakare susėdus vyno paskanaut wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu klausimą - ar prieš vykstant į Turkiją jūs dar darėtės papildomus tyrimus, tokius, kuriuos aprašynėjat temutėje"Čikagos tyrimai"? AR viską padaro turkai?
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 15, 14:31)
Ačiū, KittyKitty 4u.gif  Tai vat butent ir as del to sunerimau, nes visur raso, kad nescioms negalima jo vartoto, o man liepe testi  g.gif  O kaip tau su PRG? Ar jis normoj buvo, nepameni? Nes ziuriu labai issiskiria musu ir TR nuomones, nes LT su PRG 40 sako, kad zemiau zemutines ribos, jau blogai, o TR dar ir sumazint Crinone liepe  blink.gif
Buckiai tavo kleckams  wub.gif  wub.gif



Man turkai nesakė prg darytis, savo nuožiūra pasidariau, buvo berods 190. Liepė sumažint nuo 2 iki 1, bet ne pagal tyrimą,jie iš karto sakė sumažint po teigiamo hcg.
Su 40 gal dėl visa ko palikčiau 2crinono kuriam laikui g.gif


Ačiū 4u.gif wub.gif

QUOTE(Gintaleo @ 2014 10 15, 15:52)
Sveikos merginos, turiu klausimą - ar prieš vykstant į Turkiją jūs dar darėtės papildomus tyrimus, tokius, kuriuos aprašynėjat temutėje"Čikagos tyrimai"? AR viską padaro turkai?


Nieko papildomai nedariau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif

Aš jau PUPO thumbup.gif su dviem blastutėm pilvelyje ir dviem užšaldytom biggrin.gif Per įsodinimą profesorė pasakojo personalui, kad nesitikėjo, kad bus toks rezultatas. Labai norėčiau, kad ir pabaiga būtų laiminga nestuke.gif
Bet apie viską iš pradžių. Mano AMH 0,47 TR ( LT buvo 0,4 taigi TR ir LT beveik nesiskiria), o pas vyrą mažesnis judrumas ir normalių formų 1%. Taigi baimių buvo daug, kad nebus foliukų, kad neaugs, nebus subrendę, nesivaisins.... ir t.t. Visoms, kas tą praėjo, jos pažįstamos. Mano slaptas noras buvo turėti 5 foliukus blush2.gif (svajoti juk nedraudžiama mirksiukas.gif ). Pirmos apžiūros metu profesorė pasakė, kad mato 5-7. Taigi visai neblogai. Po kelių dienų sužinau, kad du veržiasi į priekį, o trys visai mazi. Skiria cetrotide. Toliau vėl apžiūra, tie du dar paugę, kiti 3 beveik nejuda. Gyd sako mes negalim rizikuoti tais dviem, nes galim juos prarasti. Bet sako svarbiausia kokybė, ne kokybė. Aišku nuotaikos nėra, juk tie du gali ir nesidalinti. Toliau ovitrelis, punkcija. Išpunktuoja šešis unsure.gif , priprašau Elis, kad parašytų dar tą pačią dieną, kiek subrendusių. Gaunu atsakymą- visi 6 subrendę, o kitą dieną visi 6 apsivaisina thumbup.gif . Toliau vėl neramus laukimas, kaipgi jie dalinsi. Trečią dieną gaunam žinutę- visi 6 top quality thumbup.gif . Nerealu, ar ne? ax.gif Taigi judam toliau 4 diena- 4 top ir 2 geri. Ir pagaliau šiandien įsodina 2 blastutes - 1 top, vieną gerą ir du gerus užšaldo. O dabar lieka ilgoji ir nekantrioji dalis mirksiukas.gif
Taigi mergaitės, pasirodo su tokiu AMH, galima ir šaldytų turėti biggrin.gif Visoms jums 4u.gif




Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 18:23)
Sveikos mielosios 4u.gif

Aš jau PUPO thumbup.gif  su dviem blastutėm pilvelyje ir dviem užšaldytom  biggrin.gif

Super naujienos thumbup.gif thumbup.gif Sveikinu tapus PUPO, linkiu nestuke.gif islikti 9 menesius wub.gif bet su tokiu AMH, toks rezultatas tai kazkas nerealaus clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 16:23)
Sveikos mielosios 4u.gif

Aš jau PUPO thumbup.gif

Matematika man nesueina, bet ne čia esmė irnesakyk.gif
assa.gif ploja.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Kada paskyrė hcg? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Greisiukė @ 2014 10 15, 17:23)
Sveikos mielosios 4u.gif

Aš jau PUPO
Taigi mergaitės, pasirodo su tokiu AMH, galima ir šaldytų turėti biggrin.gif Visoms jums  4u.gif

Super, didžiausi linkėjimai ir laikom kumštukus kad jiedu stipriai įsitvirtintu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras, visoms 4u.gif
Greisiuke,kokios geros naujienos!! thumbup.gif Linkiu, kad ir toliau viskas taip sekmingai eitusi ir greitai galesime sveikinti tapus nestuke.gif

Atisiukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif



Atsakyti