Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(RositaK @ 2014 10 14, 21:39)
o po kiek tu vartoji per dieną?
man tai nekrenta svoris  schmoll.gif pradžioj gal keli kg nukrito. aš geriu po pusę tabletės dukart dienoje, viso 1000mg gaunasi

siaures meskute, taip, čia atskirai darė trombofilijos tyrimą TR, nes aš genetinius turėjau iš LV 4u.gif

Aš gėriau kažkada metforminą per dieną dvi tabl.po 500 ar 400,neprisimenu kokios,man nei svoris krito nei baisiai pykino. O nuo glifor 1000 per dieną(vieną tabl.per pusę dalinu) žiauriai pykino, numečiau kelis kg.dabar pradėjau gerti tik 500 į dieną,vėliau padidinsiu dozę
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2014 10 14, 21:50)
Aš gėriau kažkada metforminą per dieną dvi tabl.po 500 ar 400,neprisimenu kokios,man nei svoris krito nei baisiai pykino. O nuo glifor 1000 per dieną(vieną tabl.per pusę dalinu) žiauriai pykino, numečiau kelis kg.dabar pradėjau gerti tik 500 į dieną,vėliau padidinsiu dozę

O kas tau jį paskyrė dabar gerti? smile.gif
Prieš tai gėrei, kad pagerintum kiaušialąsčių kokybę?
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 14, 21:39)
o po kiek tu vartoji per dieną?
man tai nekrenta svoris  schmoll.gif pradžioj gal keli kg nukrito. aš geriu po pusę tabletės dukart dienoje, viso 1000mg gaunasi

siaures meskute, taip, čia atskirai darė trombofilijos tyrimą TR, nes aš genetinius turėjau iš LV 4u.gif

Man 500mg x 2 i diena, tai pradzioje kazkaip pykindavo, o dabar ziuriu is vis valgyt nesinori kazkur 3 val. paskutini kart pavalgau is jauciuosi soti visa laika stengiuosi pati valgyt, nes ziuriu per pora savaiciu 3 kg nukrito zinoma gerai, nes per visas tas stimuliacijas gerule jau pasidariau doh.gif

Gal kas cia vartoja Inofolik, ar galima ji kartu su TR foliu naudot ar cia jau bus per daug. Siandien buvau pas gine cia No, tai miega mano kiausides nebuvo kaip visada jokios ovuliacijos. Labai bijau del atsako i vaistus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 14, 21:39)


siaures meskute, taip, čia atskirai darė trombofilijos tyrimą TR, nes aš genetinius turėjau iš LV 4u.gif



as dar biski blush2.gif o tuos trombofilijos tyrimolt turbut nedaro kaip suprantu ?
o po ju TR kas nors paaiskejo ? ar geri ats buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 10 14, 21:24)
Gal kas cia vartoja Inofolik, ar galima ji kartu su TR foliu naudot ar cia jau bus per daug. Siandien buvau pas gine cia No, tai miega mano kiausides nebuvo kaip visada jokios ovuliacijos. Labai bijau del atsako i vaistus. g.gif

as vartojau bet tik 1 pak nevalgius ryte, o vakare folbiol pries miega 4u.gif
nebijok tikrai jos atsibus 4u.gif pas mane irgi miegancios budavo,be O, o po gonal pasiuto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bernadeta77 @ 2014 10 13, 14:34)
Ar tikrai niekas negali atsakyti į mano klausimus?  blush2.gif Ar tiesiog naujokų nebepriimate?  ax.gif
Ačiū iš anksto  4u.gif

gal 3 ciklai iki protokolinio ciklo butu gerai, jei gali reiketi histero-laparo...
jei ne ir pries menesi uztenka...
individualu.
As vaziavau viena, bet vaikas su vyru atskrides savaitei buvo. Jokiu problemu del to nekilo tikrai. Geras oras, maistas ir zmones, megstantys vaikus...
Atsakyti
Rosita, jau pradedu vel galvot, greit vaziuosiu.
As visada zaibiskai nusprendziu kada vaziuot, tik dazniausiai neteisingai lotuliukas.gif ...
o ovaboost iki protokolinio ciklo reik nutraukti, ar vartot iki punkcijos?
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 14, 22:39)
aš geriu po pusę tabletės dukart dienoje, viso 1000mg gaunasi

ir as po puse geriu g.gif Ir dabar dar liepe nenutraukt, o kam tas Glifor nestumo metu kazi? g.gif
Del svorio tai nieko kitokio nepastebejau, nei augo, nei krito man rolleyes.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nika2 @ 2014 10 14, 23:56)
Rosita, jau pradedu vel galvot, greit vaziuosiu.
As visada zaibiskai nusprendziu kada vaziuot, tik dazniausiai neteisingai lotuliukas.gif ...
o ovaboost iki protokolinio ciklo reik nutraukti, ar vartot iki punkcijos?

nu jo, tu savam stiliuje lotuliukas.gif vėl į Memorial? ax.gif
dėl ovaboost nutraukimo tai nežinau, man irgi iškilo klausimas, bet sakiau medikų paklausiu. Logiškai ir aš išmąsčiau, kad iki punkcijos reiktų naudot biggrin.gif

siaures meskute, man rodos daro kazkur trombofilijos mutacijs geną, berods Aivė neseniai LT kažkur darėsi g.gif
manTR nustatė vieną iš jų rodiklių homozigotiniam pakitime, tai atseit folio r. daug reik gert. Bet aš su ar be medikų pritarimo kitą IVF leisiuos flaksipariną mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2014 10 15, 08:24)
ir as po puse geriu  g.gif  Ir dabar dar liepe nenutraukt, o kam tas Glifor nestumo metu kazi?  g.gif 
Del svorio tai nieko kitokio nepastebejau, nei augo, nei krito man  rolleyes.gif

ir Kity pamenu gėrė kažkurį laiką būdama nestuke.gif 4u.gif matyt viskas čia dėl gliukozės kraujyje g.gif
jooo, būtų gerai bent kelis kg numest kažkaip doh.gif doh.gif doh.gif
o tau dabar negalima, tau kaip tik reik augti ir auginti wub.gif wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 15 spalio 2014 - 08:38
QUOTE(RositaK @ 2014 10 15, 08:37)
 
jooo, būtų gerai bent kelis kg numest kažkaip  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Rosituk ziurek patapsi nestuke.gif ir kaip mat svoris pirmais menesiukais sumazes hihihi.gif isvis ziuriu medziagu apykaita super pasidare, vakar padariau pirmaja dar pilvuko nebuvimo nuotrauka, tai vyras sako kokia gera figura dabar tavo blink.gif blink.gif lotuliukas.gif Ten kur reikia (.) (.) isauge biggrin.gif , lasinuku jokiu nera , zodziu sakau pagrazejo cia jau pries pastorejima kad dar pasidziaugciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 15 spalio 2014 - 08:40
QUOTE(Edena @ 2014 10 15, 09:39)
Rosituk ziurek patapsi  nestuke.gif  ir kaip mat svoris pirmais menesiukais sumazes hihihi.gif isvis ziuriu medziagu apykaita super pasidare, vakar padariau pirmaja dar pilvuko nebuvimo nuotrauka, tai vyras sako kokia gera figura dabar tavo  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  Ten kur reikia (.) (.) isauge biggrin.gif , lasinuku jokiu nera , zodziu sakau pagrazejo cia jau pries pastorejima kad dar pasidziaugciau  lotuliukas.gif

ai, jau kai (jei) būsiu nestuke.gif tai man svoris neberūpės irnesakyk.gif
tai o tavo vyrui neina dabar "pasidžiaugt" tobulu kūnu? ax.gif lotuliukas.gif tik iš tolo žiūri..

liniuotė kokia wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 15, 08:44)
ai, jau kai (jei) būsiu  nestuke.gif tai man svoris neberūpės  irnesakyk.gif
tai o tavo vyrui neina dabar "pasidžiaugt" tobulu kūnu?  ax.gif  lotuliukas.gif tik iš tolo žiūri..
liniuotė kokia  wub.gif  wub.gif  4u.gif

tai va blogiausia kad neina lotuliukas.gif ziuri kaip i eksponata lotuliukas.gif
kaip as laukiu siame skyrelyje visos kada su liniuotem pagaliau busime wub.gif wub.gif wub.gif Ir smagiai krizensime is praeities trizniojimu 4u.gif Rosituk jau arteja jusu vizitas ax.gif ax.gif
Atsakyti