Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

QUOTE(Afrodite69 @ 2014 10 14, 17:06)
mutacijas,tiksliau homozigotos,kraujo kresumo problemu -geriausia rezultatai pasiekiami tik su aspirinu ir leidziamu heparinu.o ir kariotipas nerodo sio geno mutacijos,ten atskiras tyrimas.Ir man idomu o kas nors visai ziurejot savo kraujo kresumo rodiklius? Neretai pradejau girdeti kad turi bedu su vaisingumu ir islenda leideno V mutacija

Ką turi omeny krešumo rodiklius? 4u.gif aš dariau neseniai Santariškėse savarankiškai,Rositos paskatinta tyrimus antifosfolipid.patvirtinti ar paneigti,tai toje temutėje išskaičiau ir pasidariau visus įmanomus ir ten paminėtus tyrimus: APTT.APCR (sorpo rašo,leideno faktorius)La1,La2.na ir ANA,AKA,Beta 2
ar to nepakanka?
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2014 10 14, 19:36)
Ką turi omeny krešumo rodiklius? 4u.gif aš dariau neseniai Santariškėse savarankiškai,Rositos paskatinta tyrimus antifosfolipid.patvirtinti ar paneigti,tai toje temutėje išskaičiau ir pasidariau visus įmanomus ir ten paminėtus tyrimus: APTT.APCR (sorpo rašo,leideno faktorius)La1,La2.na ir ANA,AKA,Beta 2
ar to nepakanka?

turbūt ji turi galvoje genetinius krešumo tyrimus, kur mudviem darė TR, t.y. trombofilijos mutacijos geną, kuris susideda iš 4 rodmenų:
Factor II-G>A
Factor V-G>A
MTHFR 677 C>T
MTHFR1298 A>C
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2014 10 14, 15:10)
na aš po genetikės konsultacijos, konsultacija užtruko apie valandą, kaip sakiau ėjom kartu su vyru, turėjom iš savo šeimos gyd. siuntimus, visko klausinėjo manes ir mano vyro, ligos, operacijos, darė geneologinį medį, paskui abu su vyru pridavėm kraują kariotipui, sakė šis tyrimas yra svarbiausias, jeigu būtų pakitimų jame, padėtų preinplantacinė diagnostika embriono,o jeigu su kariotipu viskas gerai, klausiau ar skirtų kokius papildomu tyrimus, sakė kaip ir nelabai nes kaip supratau ištirti kažką ištirs, o gydymo kaip ir nėra  lotuliukas.gif



sveikos merginos 4u.gif

mums ir dare kariotipus ir dar kazkoki ... bijau sumeluoti bet suderinamumo berods. kazkaip buvau pasimetus tai taip ir nebepasitikslinau . mums abiems su vyru po du tyrimus is kraujo. kai sulauksim ats tada zinosiu ka tiksliai dare blush2.gif
mums ir sake jei jau tie tyrimai geri bus tada lt nebera ka tirti , bet supratau kad jei ne lt tai dar daugiau tos genetikos butu galima ziureti.. g.gif zodziu laukiam atsakymu su nerimu bet zinoam tikimes tik geriausio ....jums ir linkiu kad ats ateitu tik geri 4u.gif


Linosiuke , o kazi negelejo buti klaidingas amh pas turkus pirma karta? g.gif nes si karta jau kaip ir su lt sutampa. g.gif nu tikrai labai idomiai ....baisu jei taip gretai kinta tas amh ...ne smano ir neprudai pavasari buvo , o ir ivf ir iui darem ..neisnori tiketi kad jis taip greitai kinta ... verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2014 10 14, 19:55)
sveikos merginos  4u.gif

....baisu jei taip gretai kinta tas amh ...ne smano ir neprudai pavasari buvo , o ir ivf ir iui darem ..neisnori tiketi kad jis taip greitai kinta ... verysad.gif  unsure.gif


Siaures meskute - "oficialiai/moksliskai" tai tas AMH nekinta taip greit. Be to - buvo vasara, valgei vaisius uogas, gal ir pailsejai - juk vis tiek organizmas kazkiek atsigavo. Mergaitems AMH darytas LT skyresi nuo daryto TR, del, matyt, naudojamu tyrimo metu reagentu…O siaip, skaiciau ta linksme tikrai daug: moterys natur pastoja ir su 0.13 AMH, skaiciau ne viena pvz EN kalba uzsienio fertility tinkalapiuose. Ir LT radau, kad pastojo su itin mazu AMH,0.2 ar kiek (natur, ne IVF); cia, aisku, jei yra kiausint.ir pan. Jei IVF, tai ka, lieka bandyt, jei bus, nors viens folis ir tiketis, kad bus stebuklas, kaip Tino smile.gif Zodziu, svarbu palaikyti "kokybe" nors to vieno ar keliu foliuku smile.gif

Cestrella - lauksim rytoj ziniu is Taves!!! Laikom kumstukus ir viska suspausta friends.gif Greisiuke, uz Tave irgi!!! Parasyk, kai galesi, kaip sekas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nica79: 14 spalio 2014 - 19:14
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 14, 17:41)
Aciu, linosiuke 4u.gif Sedejau ir laukiau, kada parasysi friends.gif Stenguosi netaikyti..Bet ir pas mane Semra mate 9 ar 10 foliu apziuros metu.Taip dziaugiausi, zinai, kad LT daktaru pasisakymai apie mano "kritini amziu" bus neteisingi.. nors pas mus grynai "vyriskas faktorius",jie nuolat tai kartojo, tai taip ir pradejau jaustis, kaip kokia "senute ir nurasyta", nors daugiau pas mane viskas ok, isskyrus ta AMH.Bet pasirodo, kai kalba eina apie IVF, tai tas labai svarbu. Idomu, Tavo atveju, kur po galais, dingo tie foliai. unsure.gif
Ech, stiprybes, linosiuke  4u.gif


Del foliu yra dvi versijos smile.gif jau buvau rasiusi bet paskartosiu smile.gif
Kai kalbejom su Aylin, jos nuomone netiko man ilgas protokolas nes viskas labai uzsislopino. Rezultato ji tikejosi visai kitokio nes ir liepa mate nemazai foliu plius tas ahm buvo visai neblogas. Kitam kartui sake darytu tik trumpa protokola nes pries tai as turejau 3 ivf ir jais remdamasi ji taikytu ji.
Semros nuomone tiesiog papuole toks ciklas ir viskas. Bet sekanciam kartui vel ilga schema su Lucrin.
As be galo daug itampos turejau pries kelione gal tas itakos dar turejo. Tad tu dabar salin visas blogas mintis ir tik sekmingas istorijas prisimink smile.gif daugiau nieko neberasysiu kas galetu itakoti tavo susijaudinima smile.gif
Papildyta:
QUOTE(siaures meskute @ 2014 10 14, 19:55)

Linosiuke , o kazi negelejo buti klaidingas amh pas turkus pirma karta?  g.gif nes si karta jau kaip ir su lt sutampa.  g.gif nu tikrai labai idomiai ....baisu jei taip gretai kinta tas amh ...ne smano ir neprudai pavasari buvo , o ir ivf ir iui darem ..neisnori tiketi kad jis taip greitai kinta ... verysad.gif  unsure.gif

Ir vel yra dvi versijos smile.gif
Pirmoji kad liepa darytas pas turkus buvo klaidingas.
Antroji jog dariau is karto nutraukus vaistus, nors Aylin nuomone stimuliacina sio rodiklio rezultatui neturi itakos.
Kirba galvoj man visokiu klausimu.
Eisiu rasyti Elis laisko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 14, 20:18)
Del foliu yra dvi versijos smile.gif jau buvau rasiusi bet paskartosiu smile.gif
Kai kalbejom su Aylin, jos nuomone netiko man ilgas protokolas nes viskas labai uzsislopino. Rezultato ji tikejosi visai kitokio nes ir liepa mate  nemazai foliu plius tas ahm  buvo visai neblogas. Kitam kartui sake darytu tik trumpa protokola nes pries tai as turejau 3 ivf ir jais remdamasi ji taikytu ji.
Semros nuomone tiesiog papuole toks ciklas ir viskas. Bet sekanciam kartui vel ilga schema su Lucrin.
As be galo daug itampos turejau pries kelione gal tas itakos dar turejo. Tad tu dabar salin visas  blogas mintis ir tik sekmingas istorijas prisimink smile.gif daugiau nieko neberasysiu kas galetu itakoti tavo susijaudinima smile.gif
Papildyta:

Ir vel yra dvi versijos smile.gif
Pirmoji kad liepa darytas pas turkus buvo klaidingas.
Antroji jog dariau is karto nutraukus vaistus, nors Aylin nuomone stimuliacina  sio rodiklio rezultatui neturi itakos.
Kirba galvoj man visokiu klausimu.
Eisiu rasyti Elis laisko smile.gif





na as aisku nezinau , bet kazkaip tikeciau profesore , as pati kai daremes ivf gyd mate ciklo pradzioje 8 issistumuliavo 5. as buvau labai nustebus nes per iui lengvai turedavau 2-3 folius su labai minimaliom dozem . o cia juk jau ir dozes kur kas didesnes buvo . bet kita cikla kai apziurejo po ivf jau mate 16 foliu .... tai as kazkaip ir galvoju jei ta ivf butume dare butent ta cikla gal buciau turejus daugiau foliu.

o del amh vistiek as manau kad vistik buvo klaida...juk tikrai pasitaiko ... g.gif
as zadu kartoti ji noriu paziureti kiek pakito per metus . o jei turkai lieps ir pas juos pasidarysiu .
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2014 10 14, 19:36)
Ką turi omeny krešumo rodiklius? 4u.gif aš dariau neseniai Santariškėse savarankiškai,Rositos paskatinta tyrimus antifosfolipid.patvirtinti ar paneigti,tai toje temutėje išskaičiau ir pasidariau visus įmanomus ir ten paminėtus tyrimus: APTT.APCR (sorpo rašo,leideno faktorius)La1,La2.na ir ANA,AKA,Beta 2
ar to nepakanka?

jo,pakanka-as kazkaip praleidus buvau kad tu jau dareisi.Saunu,kad viskas ok. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 10 14, 19:50)
turbūt ji turi galvoje genetinius krešumo tyrimus, kur mudviem darė TR, t.y. trombofilijos mutacijos geną, kuris susideda iš 4 rodmenų:
Factor II-G>A 
Factor V-G>A
MTHFR 677 C>T
MTHFR1298 A>C
4u.gif




o cia jau turbut ne is kariotipo sie rodmenys? cia dar atskirai ? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 10 14, 09:01)
Tai va, kad nezinau, laukiu turku nurodymu  biggrin.gif  Jauciu, kad kazkur uz 2 sav. tik  doh.gif 
Jau kai PUPO busi, as dazniau Dievuliui i ausi pakuzdesiu
Ir paprasysiu musu maziuku/o, kad draugu i zeme atsivestu ir visas jus apdovanotu  biggrin.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  wub.gif

Aciukas Atisa, kad paprasyk mes taip ju laukiam wub.gif

QUOTE(Edena @ 2014 10 14, 10:03)

Aciu uz virusiukus wub.gif


QUOTE(Yendy @ 2014 10 14, 12:13)

Man israsytas Glifor iki IVF, tai uz 100tab. plius 5pak. folio rugsties 22 lyras sumokejom (per kristinos berniuka)
Maan visai nieko, beveik nebuvo salutinio poveikio truputi pykindavo pradzioje, bet svoris krenta kaip ant mieliu ax.gif


Cestrella
Greisiuke Laukau kumstukus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, labai ačiū už palaikymą. Jums visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

AMH yra gana naujas rodiklis ir mokslas dar nėra jį pakankamai ištyrinėjęs. Vieninteliu kuo aš tikiu, tai žemo AMH ir vit.D trūkumo ryšiu, yra atlikta keletas neblogų tyrimų ta tema. Pagal tai galima pateisinti tą faktą, kad vasarą jis gali būti didesnis. Tačiau gal būtii ir daugiau dar neatrastų faktorių, kurie vienaip ar kitaip turi įtakos AMH.

Beje, mergaitės, kurios greitu laiku važiuoja TR. Aš padovanosiu savo Gonalį, nes nematau galimybių parsivežti. Tik klausimas, ar klinikoj jį tikrai jums perduos? g.gif Gal parašykit man savo vardą ir pavardę į až, aš užrašysiu ant pakuotės, tada turės garantuotai perduoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greisiukė: 14 spalio 2014 - 20:33
QUOTE(Afrodite69 @ 2014 10 14, 20:47)
jo,pakanka-as kazkaip praleidus buvau kad tu jau dareisi.Saunu,kad viskas ok. thumbup.gif

Na nesiskelbiau dar smile.gif ,nes tik praeitą savaitę gavau atsakymus,bet kai išskaičiau,kad vilniui gali būti neteisingi atsakymai,tai biškelį susinervinau
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2014 10 14, 21:26)
Man israsytas Glifor iki IVF, tai uz 100tab. plius 5pak. folio rugsties 22 lyras sumokejom (per kristinos berniuka)
Maan visai nieko, beveik nebuvo salutinio poveikio truputi pykindavo pradzioje, bet svoris krenta kaip ant mieliu ax.gif

o po kiek tu vartoji per dieną?
man tai nekrenta svoris schmoll.gif pradžioj gal keli kg nukrito. aš geriu po pusę tabletės dukart dienoje, viso 1000mg gaunasi

siaures meskute, taip, čia atskirai darė trombofilijos tyrimą TR, nes aš genetinius turėjau iš LV 4u.gif
Atsakyti