Įkraunama...
Įkraunama...

Stambulo klinikos, TR. 9 tema

na aš po genetikės konsultacijos, konsultacija užtruko apie valandą, kaip sakiau ėjom kartu su vyru, turėjom iš savo šeimos gyd. siuntimus, visko klausinėjo manes ir mano vyro, ligos, operacijos, darė geneologinį medį, paskui abu su vyru pridavėm kraują kariotipui, sakė šis tyrimas yra svarbiausias, jeigu būtų pakitimų jame, padėtų preinplantacinė diagnostika embriono,o jeigu su kariotipu viskas gerai, klausiau ar skirtų kokius papildomu tyrimus, sakė kaip ir nelabai nes kaip supratau ištirti kažką ištirs, o gydymo kaip ir nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 14, 14:52)
Linosiuke, as, pvz, info, kokie mums reikalingi genetiniai tyrimai, tai susiradau/ pasiskaiciau internete, ka reikia pasidaryti. Mano daktare is viso skambinosi kitai daktarei, nes niekada niekam nebuvo rasiusi "siuntimo genetikui".


Dekui Nica tau labai.
Mums kaip nutraukem IVF pas turkus ir sprendem ka daryti toliau, pasiule pasidaryti kariotipus abiems su vyru.Bet gavosi taip kad pas juos nespejom. Galvojau eisiu i Sorpo bet va kaip gerai kai yra kas apsviecia ir pasako kad nemokamai tai galima padaryti smile.gif

Gavau savo AMH. Jis 0,88. Elis raso kad stai atsakymas kodel buvo mazai foliu. Bet kodel liepa sis rodiklis buvo virs 2 nieks turbut nepaaiskins sad.gif

o kaip jusu planai? Apsideliojot ir lapkriti startuojat smile.gif?
Atsakyti
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 14, 14:29)
Dekui Nica tau labai.
Mums kaip nutraukem IVF pas turkus ir sprendem ka daryti toliau, pasiule pasidaryti kariotipus abiems su vyru.Bet gavosi taip kad pas juos nespejom. Galvojau eisiu i Sorpo bet va kaip gerai kai yra kas apsviecia ir pasako kad nemokamai tai galima padaryti smile.gif

Gavau savo AMH. Jis 0,88. Elis raso kad stai atsakymas kodel buvo mazai foliu. Bet kodel liepa sis rodiklis buvo  virs 2 nieks turbut nepaaiskins sad.gif

o kaip jusu planai? Apsideliojot ir lapkriti startuojat smile.gif?

O linosiuke virs 2 pas turkus buvo sis rodiklis irgi? Jo bet 0.88 tai viskas aisku kodel foliuku mazai reik turbut visai kitais vaistukais stimuliuoti, bent jau aiski priezastis 4u.gif vis pamirstu atleiskit man dazytai blondine - Tau trumpas protokolas buvo linosiuke?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 14 spalio 2014 - 14:40
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 14, 15:29)
Dekui Nica tau labai.
Mums kaip nutraukem IVF pas turkus ir sprendem ka daryti toliau, pasiule pasidaryti kariotipus abiems su vyru.Bet gavosi taip kad pas juos nespejom. Galvojau eisiu i Sorpo bet va kaip gerai kai yra kas apsviecia ir pasako kad nemokamai tai galima padaryti smile.gif

Gavau savo AMH. Jis 0,88. Elis raso kad stai atsakymas kodel buvo mazai foliu. Bet kodel liepa sis rodiklis buvo  virs 2 nieks turbut nepaaiskins sad.gif

o kaip jusu planai? Apsideliojot ir lapkriti startuojat smile.gif?


Ech, linosiuke-taip, mes startuosim lapkriti, "baimes pilnos kelnes" zinok. Nieko nenoriu prisigalvoti. Del to AMH nenoriu net kalbet, bo merginos ismes is forumo lotuliukas.gif O Tau ir per pirma konsultacija apziura mate mazai foliu? Nes as taip bijau, LT pries kelione rugseji konsultacijai AMH buvo 3, TR ta pati menesi parode, kad AMH 0.92, nors, kaip pasakojau merginos, Semra skaiciavo folius ir sake, kad "labai geras rezervas". AMH kur tyre LT, tai siuncia i Vokietija: ir Vokietija ir TR naudojo tuos pacius reagentus , tai tas AMH kaip ir neturejo skirtis. As pati pasiprasiau, kai tik atvykome i Memorial, AMH tyrimui, jo man ten net neskyre; "turbut taip ten gerai atrode viskas". Tai paskaiciusi Jusu istorija imu panikuoti verysad.gif Jau pradesiu gailetis, nes kaip tik siandien nusirpikau bilietus. Kai man parase,kad mano AMH 0.92, vos"nemiriau", bet Elis mane patikino, kad pas juos pastoja ir su AMH 0.1. Ta prasme, musu AMH panasus, tai gal neverta net pradeti IVF verysad.gif Isivazduok, pas mane toks AMH, o MV be "kareivuku" - jis ju gal normaliu 6 kokius turi sad.gif Tuoj isprotesiu sad.gif sad.gif. Idomu, koks AMH pas Cestrella g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nica79: 14 spalio 2014 - 15:18
Nica, tu tik nepergyvenk, jie žino tavo AMH ir iškart pradės stimuliuoti kitokiom dozėm,didesnėm, gal net kitais vaistais. o linosiukės AMH buvo 3, tai matyt jie pradėjo nedidelėm dozėm, o drastiškai keisti dozę kai nematė besivejančių, nematė prasmės
Papildyta:
o kitą AMH linosiuke darė iškart po stimuliacijų kaip supratau, tai aš visgi įsitikinau, kad jis keičiasi ir stimuliacija tikrai daro įtakos tam momentui
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2014 10 14, 16:24)
Nica, tu tik nepergyvenk, jie žino tavo AMH ir iškart pradės stimuliuoti kitokiom dozėm,didesnėm, gal net kitais vaistais. o linosiukės  AMH buvo 3, tai matyt jie pradėjo nedidelėm dozėm, o drastiškai keisti dozę kai nematė besivejančių, nematė prasmės
Papildyta:
o kitą AMH linosiuke darė iškart po stimuliacijų kaip supratau, tai aš visgi įsitikinau, kad jis keičiasi ir stimuliacija tikrai daro įtakos tam momentui


Tai vat, kad as pamenu jos istorija, dug ten visko buvo.Linosiuke, buk gera, parasyk, koks Tavo buvo protokolas?..Gal jau ir rasei, bet dabar is to streso nerandu verysad.gif

Ailima - galvojau, "labiau patyrusios mergaites" parasys del tu genetiniu tyrimu. Bet siaip, man rodos, kiek skaiciau pas kitas, tai ten nebent suranda ta MHFTR ar kokio geno mutacija (nzn, ar cia parodo karotipo tyrimas); tai su tuo dalyku galma irgi susitvarkyti vaistais, kiek pamenu. Afrodite69 turejo kazka su genetika, jei kas, galesi jai parasyti, detaliau papasakos, bet cia retas gan dalykas, tai tikriausiai Jums bus viskas gerai 4u.gif Juk jau esat dare SG, tai vyras turi "kareivuku", tai ir pas ji turetu buti viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2014 10 14, 15:10)
na aš po genetikės konsultacijos, konsultacija užtruko apie valandą, kaip sakiau ėjom kartu su vyru, turėjom iš savo šeimos gyd. siuntimus, visko klausinėjo manes ir mano vyro, ligos, operacijos, darė geneologinį medį, paskui abu su vyru pridavėm kraują kariotipui, sakė šis tyrimas yra svarbiausias, jeigu būtų pakitimų jame, padėtų preinplantacinė diagnostika embriono,o jeigu su kariotipu viskas gerai, klausiau ar skirtų kokius papildomu tyrimus, sakė kaip ir nelabai nes kaip supratau ištirti kažką ištirs, o gydymo kaip ir nėra  lotuliukas.gif

Sveikutes smile.gif
Sekmes ir laukiam naujienu is Greisiukes ir Caestrellos wub.gif mergytes siunciu jums virusiukus nestuke.gif thumbup.gif
Ailima, taip sutinku kad kariotipas svarbu.Bet kai dabar pati praejau tai,vis daugiau islenda mergaiciu su ta pacia beda, tai tikrai manau kad reikia jog genetikai paziuretu ir MTHFR geno mutacija. Gydymas palaikomasis vistiek jam yra,o bedu jis pridaro labai daug.Netgi jau LT keli medikai patys prabyla kad nors ir nerodo prie sio geno mutacijas,tiksliau homozigotos,kraujo kresumo problemu -geriausia rezultatai pasiekiami tik su aspirinu ir leidziamu heparinu.o ir kariotipas nerodo sio geno mutacijos,ten atskiras tyrimas.Ir man idomu o kas nors visai ziurejot savo kraujo kresumo rodiklius? Neretai pradejau girdeti kad turi bedu su vaisingumu ir islenda leideno V mutacija g.gif
Nors aisku as linkiu kad nebutu jokiu bedu su genetika mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrodite69: 14 spalio 2014 - 16:08
QUOTE(Nica79 @ 2014 10 14, 16:33)
Tai vat, kad as pamenu jos istorija, dug ten visko buvo.Linosiuke, buk gera, parasyk, koks Tavo buvo protokolas?..Gal jau ir rasei, bet dabar is to streso nerandu  verysad.gif


Labai suprantu tavo baimes. Jos mus visas aplanko. Labai nuosirdziai dziaugiuosi kad nusipirkai bilietus ir startuosit lapkriti!!! Pamatysi kaip kaledini dziaugsma parsivesit :)ir visos baimes greiciau dings smile.gif
Man buvo ilgas protokolas. Climara plius Cetrotide nuo 21 cd.
AMH darytas balandi lietuvoj 0,9, liepa pas turkus 2,43. Apziuros metu Aylin mate 10 foliu. Dabar kai kartojau buvo po dvieju dienu kai nutraukta stimiliacija. Rodiklis 3 kartus mazesnis. Tai dabar zinok ar stimuliacija itakojo ar ne.
Velgi jei buciau zinojus kad mano amh yra toks zemas buciau nesitikejus daugiau foliu ir gal buciau ejus iki galo. Nes nesitikeciau daugiau foliu. Bet laiko neatsuksi sad.gif
Nica tavo atveju amh nustatytas tiksliai, tad tikrai viskas eisis kaip is pypkes :)Ir prasau nesitaikyk mano situacijos sau!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linosiuke: 14 spalio 2014 - 16:24
QUOTE(linosiuke @ 2014 10 14, 17:13)
Labai suprantu tavo baimes. Jos mus visas aplanko. Labai  nuosirdziai dziaugiuosi kad nusipirkai bilietus ir startuosit lapkriti!!! Pamatysi kaip kaledini dziaugsma parsivesit :)ir visos baimes greiciau dings smile.gif
Man buvo ilgas protokolas. Climara plius Cetrotide nuo 21 cd.
AMH darytas balandi lietuvoj 0,9, liepa pas turkus 2,43. Apziuros metu Aylin mate 10 foliu. Dabar kai kartojau buvo po dvieju dienu kai nutraukta stimiliacija. Rodiklis 3 kartus mazesnis. Tai dabar zinok ar stimuliacija itakojo ar ne.
Velgi jei buciau zinojus kad mano amh yra toks zemas buciau nesitikejus daugiau foliu ir gal buciau ejus iki galo. Nes nesitikeciau daugiau foliu. Bet laiko neatsuksi sad.gif
Nica tavo atveju amh nustatytas tiksliai, tad tikrai viskas eisis kaip is pypkes :)Ir prasau nesitaikyk mano situacijos sau!!!


Aciu, linosiuke 4u.gif Sedejau ir laukiau, kada parasysi friends.gif Stenguosi netaikyti..Bet ir pas mane Semra mate 9 ar 10 foliu apziuros metu.Taip dziaugiausi, zinai, kad LT daktaru pasisakymai apie mano "kritini amziu" bus neteisingi.. nors pas mus grynai "vyriskas faktorius",jie nuolat tai kartojo, tai taip ir pradejau jaustis, kaip kokia "senute ir nurasyta", nors daugiau pas mane viskas ok, isskyrus ta AMH.Bet pasirodo, kai kalba eina apie IVF, tai tas labai svarbu. Idomu, Tavo atveju, kur po galais, dingo tie foliai. unsure.gif
Ech, stiprybes, linosiuke 4u.gif
Atsakyti
[quote=Nica79,2014 10 14, 15:13]
Ta prasme, musu AMH panasus, tai gal neverta net pradeti IVF verysad.gif Isivazduok, pas mane toks AMH, o MV be "kareivuku" - jis ju gal normaliu 6 kokius turi sad.gif Tuoj isprotesiu sad.gif sad.gif. Idomu, koks AMH pas Cestrella g.gif


Nica79, šalin negatyvias mintis mirksiukas.gif Jiems buvo aktualu mano FSH, o AMH net nedarė tyrimo pakarotinai, gal LT pasitikėjo, nes dariausi mėnesį prieš išvykstant. Žinau kiek nervų kainuoja, nes pati sėdžių dabar "strese" kol rytoj gausiu žinių iš laboratorijos doh.gif, tačiau stenkis tikėti turkais, mane tik tikėjimas ir sėkmingos mergaičių istorijos dar kažkiek palaiko blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cestrella: 14 spalio 2014 - 17:41
Yendi, GLIFOR gėrė KityKity, Atisa ir aš tebegeriu 4u.gif taip, kaina 13.08TRY už 100vnt tablečių
Turi PKS?

cestrella 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 14 spalio 2014 - 17:48
QUOTE(RositaK @ 2014 10 14, 17:48)
Yendi, GLIFOR gėrė KityKity, Atisa ir aš tebegeriu 4u.gif taip, kaina 13.08TRY už 100vnt tablečių
Turi PKS?

cestrella 4u.gif

Dėkui Rosita 4u.gif wub.gif
Atsakyti