Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Gulcan @ 2006 09 01, 12:33)
Sveikos 4u.gif  Taigi vakar buvau pas Kęstą Rimdžių. Liuks kaip šauniai apkirpo  thumbup.gif  Sumokėjau 70 lt, bet toookia patenkinta esu, kad nė cento negaila  rolleyes.gif



o nesiūlė plaukų dažyti?

nes man nepatinka, kai pradeda siūlyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 09 01, 12:58)
o nesiūlė plaukų dažyti?

nes man nepatinka, kai pradeda siūlyti doh.gif




Nea, nesiūlė 4u.gif . Ten kai užsirašai pas kirpėją, klausia ar kirpimui, ar ir dažymui- nes pagal tai kažkaip laiką skirsto. Tai, matyt, dėl to vėliau jau nė nesiūlo... Ir šiaip jis patarė su mano plaukais kuo mažiau chemijų, nes atseit labai sveiki ir geri plaukai, o susigadint sakė greitai galima blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gulcan: 01 rugsėjo 2006 - 12:24
QUOTE(Gulcan @ 2006 09 01, 13:21)
Nea, nesiūlė 4u.gif . Ten kai užsirašai pas kirpėją, klausia ar kirpimui, ar ir dažymui- nes pagal tai kažkaip laiką skirsto. Tai, matyt, dėl to vėliau jau nė nesiūlo... Ir šiaip jis patarė su mano plaukais kuo mažiau chemijų, nes atseit labai sveiki ir geri plaukai, o susigadint sakė greitai galima blush2.gif  ax.gif

Nu, jau jei taip isgyrei, tai ir pasirodyk mirksiukas.gif
O kur jis dirba, kazkaip nesu paie ji nieko girdejus. Cia Figaro?
Atsakyti
QUOTE(sofili @ 2006 08 30, 07:24)
O man, pas Jurate labai patinka. Visada labai graziai padazo sruogom, apkerpa ir susukuoja bet kokiai progai thumbup.gif .

Mano draugė darėsi pas ją vestuvinę šukuoseną su prisegtu veliumu, tai Jūratė dar darydama aiškino, kad man tai veliumai visada iškrenta (ar čia profesionalumo įrodymas dėl to džiūgauti?!), na, ir žinoma, draugei vos parvažiavus namo tas veliumas išgriuvo (kai aš dariausi vestuvinę pas vieną kirpėją, veliumą vos iš plaukų išlupau per jėgą, kai jau reikėjo išimt), ir man teko nuolat jį taisyt ir tvirtint. Pati irgi dariausi tuo metu pas ją šukuoseną, nes buvau piršlė, tai reikėjo atrodyt normaliai, tai aiškinau aiškinau, kad kuodas turi būt aukščiau, vis tiek padarė pagal save, ir atrodžiau kaip turgaus boba. Ir dar visa tokia iš savęs pasikėlusi, co to ja co to moja kamizelka. Nėra čia ko keltis, jei prastai dirbi. Tarp kitko, kiek žiūriu, pas ją fyfos eina, tai gal ji į ne fyfas iš aukšto žiūri? Ką aš žinau?
O pas Taniušą labai jaukiai jaučiuosi, ji tokia saviakė, išklauso, ko tu nori, pakoreguoja, kas tau labiau tiktų, ir paskui pamatai, kad ji buvo teisi:)
Atsakyti
Na parekomduokit gera kirpeja Vilniuj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2006 09 01, 16:45)
Mano draugė darėsi pas ją vestuvinę šukuoseną su prisegtu veliumu, tai Jūratė dar darydama aiškino, kad man tai veliumai visada iškrenta (ar čia profesionalumo įrodymas dėl to džiūgauti?!), na, ir žinoma, draugei vos parvažiavus namo tas veliumas išgriuvo (kai aš dariausi vestuvinę pas vieną kirpėją, veliumą vos iš plaukų išlupau per jėgą, kai jau reikėjo išimt), ir man teko nuolat jį taisyt ir tvirtint. Pati irgi dariausi tuo metu pas ją šukuoseną, nes buvau piršlė, tai reikėjo atrodyt normaliai, tai aiškinau aiškinau, kad kuodas turi būt aukščiau, vis tiek padarė pagal save, ir atrodžiau kaip turgaus boba. Ir dar visa tokia iš savęs pasikėlusi, co to ja co to moja kamizelka. Nėra čia ko keltis, jei prastai dirbi. Tarp kitko, kiek žiūriu, pas ją fyfos eina, tai gal ji į ne fyfas iš aukšto žiūri? Ką aš žinau?
O pas Taniušą labai jaukiai jaučiuosi, ji tokia saviakė, išklauso, ko tu nori, pakoreguoja, kas tau labiau tiktų, ir paskui pamatai, kad ji buvo teisi:)

O kas tokia Jurate ir Taniusa, jau apsvieskit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulcan @ 2006 09 01, 12:33)
Sveikos 4u.gif  Taigi vakar buvau pas Kęstą Rimdžių. Liuks kaip šauniai apkirpo  thumbup.gif  Sumokėjau 70 lt, bet toookia patenkinta esu, kad nė cento negaila  rolleyes.gif

Parasykit Kestucio Rimdzio adresa arba nors telefona g.gif kur galima butu uzsirasyti help.gif
Atsakyti
cia jus mergot kazkoki zurnala su figaro reklama perskaitet, dabar ta grand figasro labai reklamuoja kestuciumi. tai kad ir fantazuojate jog buvote. o gal viena is jusu ir buvo, nesigincisiu. bet ka daro reklama moteriskose zurnalose....
Atsakyti
gal kas galit parekomenduot gera kirpeja is Figaro, Savanoriu pr mirksiukas.gif
Atsakyti
eik pas greta is ceros visai nebloga. uz to figaro. na ten is arti nieko daugiau nezinau
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2006 09 01, 15:35)
Nu, jau jei taip isgyrei, tai ir pasirodyk  mirksiukas.gif
O kur jis dirba, kazkaip nesu paie ji nieko girdejus. Cia Figaro?


blush2.gif Pasirodyčiau, bet neturiu fotiko Vilniuj ax.gif
Rimdžius dirba Grand Figaro, kur Grand Duke Palace yra (Gedimino pr.). O aš pas jį užsirašiau tai šituo telefonu 8-5-212 06 91 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2006 09 01, 18:25)
O kas tokia Jurate ir Taniusa, jau apsvieskit  unsure.gif

Salono "Labella" kirpėjos Vilniuje, salonas yra prie Operos ir Baleto teatro, gatvelėje už jo, kur nevažiuoja trolikai, šalia Office 1. (gatvės pavadinimo tiksliai nepamenu, todėl taip painiai aiškinu). Kirpimo su dažymu sruogom kaina - 100 - 120 lt.
Atsakyti