Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Stigma @ 2006 08 30, 10:48)
pries kirpima sutariam,kaip ka daryt,kaip noriu atrodyt




va šito visai nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 08 30, 11:05)
va šito visai nesuprantu g.gif

ko nesupranti?pavyzdys: nuejau pas ja apsikirpt.pasakiau,kad noriu,jog prieky paliktu ilgesnius,o gale nutrumpintu(zinau,kad tokia sukuosena man tinka ir patinka).jinai pasake,kad taip ir ruosiasi daryt.o pradejus kirpt ziuriu,kad mano priekiniai plaukai vis trumpeja,trumpeja....gavosi taip,kad gale paliko uodega apipesiota,o prieky buvo visai nutrumpinti.atrodziau baisiai ir vis laukiau,kol ataugs.dabar ataugo(po daugiau,nei puses metu),tai bijau vel pas ta pacia kirpeja grizt... unsure.gif
Atsakyti
tikti žmogui gali labai daug kas rolleyes.gif

aš visada pasakau, kad nenoriu berniukiško kirpimo (t.y. labai trumpai), o visa kita - kirpėjo kompetencija

o jeigu pasakai, ko nori, tai visada atrodysi vienodai

nuobodu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 30 rugpjūčio 2006 - 10:40
QUOTE(Bajm @ 2006 08 30, 11:41)
tikti žmogui gali labai daug kas rolleyes.gif

aš visada pasakau, kad nenoriu berniukiško kirpimo (t.y. labai trumpai), o visa kita - kirpėjo kompetencija

o jeigu pasakai, ko nori, tai visada atrodysi vienodai

nuobodu cool.gif

bet as puikiai zinau,kas man netinka,nes ne karta buvau panasiai apkirpta.o po to puse metu nervintis,bandyt kazka su tais plaukais kazka daryt irgi nesamone doh.gif geriau busiu nuobodi,bet savim patenkinta ir sau grazi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Pati asmeniškai esu už Simonos saloną, lankiausi pas Vytą bigsmile.gif Gražiai padažė plaukus, bet kažko man spalvytė neprilipo, o vat mano draugę pakeitė kardinaliai, ir beje, labai gražiai smile.gif O gal žinot, kas iš Simonos stilistų vyrukus gražiausiai kerpa? g.gif
Atsakyti
Jau antri metai kerpuosi pas Kestuti Rimdziu. Pries tai teko pakeisti daug salonu ir daug kirpeju, nes vis galvojau, kad nera butina leisti ant plauku tokiu pinigu. Deja, niekada negaudavau norimo rezultato, pavargdavau aiskinti kaip kirpti, kaip dazyti ir pan. Galiausiai kantrybe truko ir nuejau pas Kesta thumbup.gif Dabar nereikia sukti galvos, jis pasako ir visada iseinu patenkinta. Vienintele problema - uzrasymai g.gif Norint pasirinkti reikiama laika ir data, reikia uzsirasineti iskart ir pries 1 men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laima: 30 rugpjūčio 2006 - 14:33
help mamytes.. patarkit kokia/koki kirpeja kad ir nukirptu ir nudazytu max uz 130..
Atsakyti
visi mes kazko ieskom o kartais ieskai o reikiamas zmogus sedi salia ir net nezinai.... as nesenei kirpausi , patiko pas viena mano pazistama, aisku iodeju nauju nebuvo bet visvien likau patenkintas. dabar auginsiu plaukus nes noriu kepures. zinot rugsejis kirpejams gan sunkus metas nes visu galvose sukasi visai kitos mintys.
Papildyta:
visi mes kazko ieskom o kartais ieskai o reikiamas zmogus sedi salia ir net nezinai.... as nesenei kirpausi , patiko pas viena mano pazistama, aisku iodeju nauju nebuvo bet visvien likau patenkintas. dabar auginsiu plaukus nes noriu kepures. zinot rugsejis kirpejams gan sunkus metas nes visu galvose sukasi visai kitos mintys.
Atsakyti
QUOTE(Laima @ 2006 08 30, 15:33)
Jau antri metai kerpuosi pas Kestuti Rimdziu. Pries tai teko pakeisti daug salonu ir daug kirpeju, nes vis galvojau, kad nera butina leisti ant plauku tokiu pinigu. Deja, niekada negaudavau norimo rezultato, pavargdavau aiskinti kaip kirpti, kaip dazyti ir pan. Galiausiai kantrybe truko ir nuejau pas Kesta  thumbup.gif Dabar nereikia sukti galvos, jis pasako ir visada iseinu patenkinta. Vienintele problema - uzrasymai  g.gif Norint pasirinkti reikiama laika ir data, reikia uzsirasineti iskart ir pries 1 men.

gal galit parasyti tikslu adresa Kestucio Rimdzio ir telefono numeri kur reikia uzsirasyti
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2006 08 31, 20:27)
gal galit parasyti tikslu adresa Kestucio Rimdzio ir telefono numeri kur reikia uzsirasyti

ir kaina blush2.gif
Atsakyti
nu figaro itin daug investuoja i jo reklama. ir zurnalai ir tt. nu ateinerjo pas mane keli klientai po jurijaus nu ir kas nieko ten ohujenno nebovo tiesiog labai iskarpyti galai.... reklama daro savo. gal ior man koki ww suykurus. smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Taigi vakar buvau pas Kęstą Rimdžių. Liuks kaip šauniai apkirpo thumbup.gif Sumokėjau 70 lt, bet toookia patenkinta esu, kad nė cento negaila rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gulcan: 01 rugsėjo 2006 - 11:33