Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(hexa @ 2006 08 03, 10:49)
Ar kas nors einate i VDG Style arba SIMONA LUX Juozapaviciaus gatveje? Pas ka konkreciai ir kokie atsiliepimai?

Aš į "Simona LUX" einu rytoj..pirmąkart..išbandysiu..galėsiu vėliau parašyti kaip patiko nauja šukuosena ax.gif
Atsakyti
na geriau eik i paprasta simona lotuliukas.gif ten vaikinai dirba patyre,o tam luxe vien kazkokios mergos naujokes doh.gif
Papildyta:
mazojoj simonoj kirpdavausi pas vaiduka,bet jis isejo is ten,veliau isbandziau ruslana,labai fainai kirpo,o dabar jau pas pauliu vaikstau,pas ji per pusvalandi visai kita sukuosena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
na geriau eik i paprasta simona  ten vaikinai dirba patyre,o tam luxe vien kazkokios mergos naujokes

Visąlaik ir vaikščiojau į "Simoną" pas vyrukus ax.gif O dabar adrenalinas sukilo, užsinorėjau išbandyti naujokes..girdėjau, kad taip atsiliepiama, kad nepatyrusios kirpėjos, bet..mokomės iš savo klaidų smile.gif O gal patiks cool.gif Iš esmės einu ne todėl, kad nepatiko "Simonos" kirpėjai, o vien todėl, kad kažką naujo išbandyti..šiaip sau..šimtą metų pas kirpėją moterį nebuvau blush2.gif
Atsakyti
Buvau pas Denisa is Simonos, visai neblogai, ypac ka tik isejus is kirpyklos, nes paciai issilyginti plaukus taip, kaip kad jis padare, nelabai gaunasi wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2006 08 04, 00:50)
na geriau eik i paprasta simona  lotuliukas.gif  ten vaikinai dirba patyre,o tam luxe vien kazkokios mergos naujokes  doh.gif
Papildyta:
mazojoj simonoj kirpdavausi pas vaiduka,bet jis isejo is ten,veliau isbandziau ruslana,labai fainai kirpo,o dabar jau pas pauliu vaikstau,pas ji per pusvalandi visai kita sukuosena biggrin.gif



o tu buwai pas tas naujokes g.gif ?
jei naujoke salone, tai nereiskia, kad naujokia, toj srity tongue.gif


Simona Juozapaviciaus man labai patinka meistre Renata thumbup.gif

Sekmes!
Atsakyti
Neturiu priekaištų naujokei. Mane labai gražiai apkirpo biggrin.gif Suprato ko nenoriu (net daug šnekėti nereikėjo), o visa kita palikau kirpėjos rankose ir jos fantazijai. Man labai patiko kirpėjos pasiūlymas palikti įstrižai kirptus kirpčiukus, aš dar niekada taip nebuvau apkirpta.
"Simonos" vyrukai mane labiau "aplaižydavo"..na plaukai būdavo preciziškai nukirpti: nors ir trumpi, bet lygiai lygiai, tarsi įrėmindavo veidą, o dabar smagi betvarkė smile.gif Patinka, kad bus lengva susišukuoti..be jokių priemonių, tiesiog fenu, pamataruojant rankomis ir plaukai labai garžiai patys sugulė thumbup.gif
Šiaip tikrai nenusivyliau. Dabar galėsiu rinktis kur nuotaika bus nueiti ar į "Simoną", ar į "Simona Lux" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2006 08 04, 20:27)
Neturiu priekaištų naujokei. Mane labai gražiai apkirpo biggrin.gif Suprato ko nenoriu (net daug šnekėti nereikėjo), o visa kita palikau kirpėjos rankose ir jos fantazijai. Man labai patiko kirpėjos pasiūlymas palikti įstrižai kirptus kirpčiukus, aš dar niekada taip nebuvau apkirpta.


faina, kad pasisekė thumbup.gif aš irgi noriu šukuosenos, kuriai nereikia valandą su fenu ir šepečiu stovėt doh.gif dar įdomu, kiek kainavo kirpimas? ax.gif
Atsakyti
Na, kirpimas nepigus, bet aš klaikiai nemėgstu kirptis, tai dažnai nebėgioju blush2.gif Kirpėja Olga. Sumokėjau 100 Lt ("Simonoje" mokėdavau 70 Lt).
Man reikia tokio kirpimo, kuris būtų pats "savaime geras", nereikėtų plaukams ataugant kasdien įdėti vis daugiau vargo, kad normaliai atrodyti..ir gražu turėtų išlikti bent 3 mėnesius blush2.gif Dažniau į kirpyklą neprisiverčiu nueiti..nepatinka man labai, kai kas plaukus ar galvą liečia blush2.gif Beje, kaip nekeista man kirpėjai (pas kuriuos lankausi) sako, kad ir neverta dažniau į kirpyklą bėgioti..o jei reikia, vadinasi netinkamas kirpimas g.gif (išimtis - turbūt kirpčiai ir labai "stilizuotos" šukuosenos, kai svarbi kiekvieno plauko vieta ax.gif ) Aš kažkaip anksčiau žurnaluose matyt buvau prisiskaičiusi, kad į kirpyklą - kas mėnesį - būtina..ir bėginėjau...kol supratau, kad verta sumokėti daug, atrodyti taip, kad patiktum sau, nebijoti jokių naujovių (plaukai net ir trumpiausiai nukirpti vis vien ataugs biggrin.gif ) ir džiaugtis bent tuo, kuom lengviausia pasikeisti ir atrodyti "naujai", įdomiai, t.y. nauja šukuosena.
Atsakyti
Mergaites, o kur Rimdzius dirba? Seniai noriu pas ji pabandyt, bet nezinzu kur ji rast blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 07 17, 23:35)
oi, geras meisras neklausia kliento kaip kirpti nes jis pats geriau zino....  - ir istiesu man jau atsibodo kirpti jus taip kaip jus norit (kaip visada) arba ikalbineti kazka keisti...  dabar as maziau kalbu daugiau darau ir gaunu daug daugiau malonumo is darbo , kaip nepasirodytu keista kaikuriems klientams tai patinka.  DEje tokios jau moterys, joms pastoviai turi vadovauti vyrai kad vyktu progresas....
Papildyta:
oi, geras meisras neklausia kliento kaip kirpti nes jis pats geriau zino....  - ir istiesu man jau atsibodo kirpti jus taip kaip jus norit (kaip visada) arba ikalbineti kazka keisti...  dabar as maziau kalbu daugiau darau ir gaunu daug daugiau malonumo is darbo , kaip nepasirodytu keista kaikuriems klientams tai patinka.  DEje tokios jau moterys, joms pastoviai turi vadovauti vyrai kad vyktu progresas....


Robke, o tu bent gali pacituot zinute moteros, kuriai skiri savaja? doh.gif Nu mes labai stengiames tave suprast, bet gi ne aiskiareges esam, nugis.
Tu megsti patrumpint plaukus? Noriu keistis, bet as tau rankas nukapociau, jei is mano jau apyilgiu plauku suns uodega paliktum triniti.gif bicycle.gif
Beto galiu patikint, kad tam "uzsieny" kuri visi musu meistrai taip giria ir skundziasi, kad LT neturi ka veikt, visi klauso klientu noru ir pageidavimu, nes kompensacijas moka iki stukos euru, jei padaro ne tai ko prasyti. Taip kad neisijausk. Slampinejau ir po paryziu ir po kitur, ir maciau gal tris paauglius apskirpusius radikaliai. Visi kiti - tau taip nusibode standartai, bet apkirpti taip, kad krenta idealiai. Jei ir leidzia sau eksperimentuoti, tai pastebejau kad imamasi spalvu, o ne kirpimo.
Atsakyti
robke musu kirpejas stebukladarys jei pasirysi is taves kaimietes,nulipdys zmogu mirksiukas.gif

Rimdzius dirba vokieciu gatvej FIGARO,bent jau dirbo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 06 rugpjūčio 2006 - 09:12
[quote=B.Brigitte,2006 08 06, 09:12]
robke musu kirpejas stebukladarys jei pasirysi is taves kaimietes,nulipdys zmogu mirksiukas.gif

Ane g.gif smile.gif Eik tu sau biggrin.gif O jeigu jau esi zmogus, tai tada padarys kaimiete lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SKAIDRE: 06 rugpjūčio 2006 - 10:09