Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Rituxx @ 2007 03 01, 20:46)
geras ten salonas  mirksiukas.gif mano draugė ten ir dažosi ir kerpasi tai labai patenkinta  smile.gif



Man ten nepatiko, kad bais ilgai kerpa g.gif Na bent jau mane kirpdavo beveik 2 valandas doh.gif doh.gif Kai dabartinė kirpėja nukerpa ir sutvarko tokiu pat kirpimu per valandą. O kai nudažė vienąkart Joico dažais, tai nešiau iš ten kudašių, nes likau labai nepatenkinta schmoll.gif Laikė spalva tik dvi savaites, o sumokėjau krūvą pinigų - be dažų, vien tik už dažymą 160 Lt doh.gif doh.gif Kirpėjos vardo neprisimenu, berods, Rūta g.gif Ilgaplaukė labai tamsi, didelėmis akimis.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2007 03 09, 12:53)
Man ten nepatiko, kad bais ilgai kerpa g.gif  Na bent jau mane kirpdavo beveik 2 valandas doh.gif  doh.gif  Kai dabartinė kirpėja nukerpa ir sutvarko tokiu pat kirpimu per valandą. O kai nudažė vienąkart Joico dažais, tai nešiau iš ten kudašių, nes likau labai nepatenkinta schmoll.gif Laikė spalva tik dvi savaites, o sumokėjau krūvą pinigų - be dažų, vien tik už dažymą  160 Lt doh.gif  doh.gif Kirpėjos vardo neprisimenu, berods,  Rūta g.gif  Ilgaplaukė labai tamsi, didelėmis akimis.

nieko negaliu pasakyti nes ne pati kerpuosiu ir dažausi ten rolleyes.gif draugė tai patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 03 09, 09:17)
Jau karta klausiau, bet niekas neatsiliepe, todel pasikartosiu, kokiu turite nuomoniu apie Eslaudos salona Zveryne?

Nepatiko nei kirpimas, nei antakiu tvarkymas. Nukirpo kaip sena boba doh.gif - neva, parinko tinkama sukuosena mano ploniems plaukams. Gedijausi, kol ataugo.

Reikia atsiliepimu apie VIP Art Pamenkalnio g. Ketinu ten meginti laime ax.gif
Atsakyti
Gal kas turi kokiu atsiliepimu apie K.Rimdziu, kaip jis kerpa? Kur galima ieskot ir kokia kaina pas ji.
Atsakyti
Sveikutes, turiu toki klausima, ar kas ejot i kirpykla su norimos sukuosenos nuotrauka. Manau, butu daug paprasciau susirast kur I-nete nei atejus pasakot, kaip ten turi but. Bet ar nepagalvos, kad as nenormali doh.gif . Tiesa, ar kas kirposi Figaro Fabijoniskese, ten IKI parduotuveje.
Atsakyti
O kur kerpasi garbanes? Nes as is tos baimes kad padarys kokia baisuokliska sukuosena visai netinkancia garbanotiems plaukams, kerpuosi labai paprastai.. o kartais noretusi pasikeist.. tik ne drastiskai nes grazu man ilgi plaukai.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 03 12, 21:24)
O kur kerpasi garbanes? Nes as is tos baimes kad padarys kokia baisuokliska sukuosena visai netinkancia garbanotiems plaukams, kerpuosi labai paprastai..  o kartais noretusi pasikeist.. tik ne drastiskai nes grazu man ilgi plaukai..  blush2.gif

mano plaukai labai garbanoti tai kažką padaryt su jais broblematiška tai aš pastoviai tik iškarpau plaukus o kerpuosiu ir dažausi savo salone jau gal kokie 8 metai rolleyes.gif ten paliginus ir pigu ir manau kad kokibiškai rolleyes.gif salonas mano prie universalinės vadinasi"elžbietos'salonas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2007 03 12, 14:59)
Sveikutes, turiu toki klausima, ar kas ejot i kirpykla su norimos sukuosenos nuotrauka. Manau, butu daug paprasciau susirast kur I-nete nei atejus pasakot, kaip ten turi but. Bet ar nepagalvos, kad as nenormali  doh.gif . Tiesa, ar kas kirposi Figaro Fabijoniskese, ten IKI parduotuveje.


As buvau prisirankiojus internete norimos sukuosenos nutrauku, atsispauzdinau, nusinesiau ir parodziau, normaliai viskas, manau daug paprasciau pardodyti ko nori, nei nupasakoti, vdrug pas kirpeja visai kitokia vaidzuote blush2.gif

Norejau paklausti apie kirpykla jaksto g. priesais buvusi "uzsuk", salia "rutos" saldiniu parduotuves, anksciau jinai vadinosi Merilina, ten kirpausi kelis metus is eiles, nes tikrai gerai apkirpdavo, kainos nesikandziodavo, dabar buvo ja uzdare remontui, po remonto pro langus matosi labai jau shikarnas salonas, nezinot kaip kainos, ar kirpejos tos pacios?
Atsakyti
QUOTE(Lotuke @ 2007 02 27, 21:12)

Buvau ir as ne per seniausiai pas ji, viskas patiko, vel eisiu thumbup.gif



Na tai ar pašviesino Tomas taip kaip norėjai. Kiek kainavo?
Matai mano plaukai tamsūs ir pakankamai sunkiai nusišviesina, tai man taip pat niekas man normaliai nenudažo. Mano plaukai apie 10 cm žemiau pečių ir pakankamai stori, įdomu ar įtilpsiu į 200 Lt kirpimas+dažymas sruogelėmis (norėčiau poros atspalvių šviesių sruogų) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 03 12, 22:26)
mano plaukai labai garbanoti tai kažką padaryt su jais broblematiška tai aš pastoviai tik iškarpau plaukus o kerpuosiu ir dažausi savo salone jau gal kokie 8 metai  rolleyes.gif ten paliginus ir pigu ir manau kad kokibiškai  rolleyes.gif salonas mano prie universalinės vadinasi"elžbietos'salonas  rolleyes.gif

o kokia kaina uz kirpima..? g.gif dazyt as nenoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 03 13, 20:09)
o kokia kaina uz kirpima..?  g.gif dazyt as nenoriu  smile.gif

man iškarpo ir ištiesina plaukus tai kainuoja 35-40lt. rolleyes.gif sakyčiau kad visai normaliai kaina rolleyes.gif
Atsakyti
o kiap paprasciau ta Davines salona pasiekti naugarduko g-veje? g.gif
Atsakyti