Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Dženita @ 2007 02 28, 11:38)
bet manau dažant viena spalva pas Tomą pigiau būtų?  ax.gif  o jei aš pvz pasakyčiau, kad noriu tokį ilgį palikti tai jis manęs paklausys  blink.gif  bigsmile.gif  bijau, kad jis pasakys oi mergyt tau reikia labai iškarpyti, nes labai jau šakojasi  biggrin.gif  aš kai einu į kirpyklą tai visa drebu, labai pergyvenu dėl tų kirpimų, bet tai vistiek noriu atsinaujinti tai tenka rizikuoti, va gerai kai kirpo mane brolienė tai jai galėjau sakyti ką noriu, o šiaip kuklinuos labai jau nurodynėt kirpyklose  blush2.gif

Gal ir pigiau butu schmoll.gif . As manau, kad jei tu nenoresi labai trumpint plauku, tai tikrai tau ir nenutrumpins, as ir nesu labai jau drasi kirpyklose, bet kazkaip viskas gavosi labai gerai bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2007 02 28, 11:37)
Na as kai pas ji nuejau pradzioj paklausiau ka jis man gali pasiulyti del kirpimo su mano plaukais, po to as pasakiau kas man nelabai patinka ir taip is abieju nuomoniu padareme viena sprendima  biggrin.gif o del dazymo jis siule tamsinti plaukus, bet nelabai norejau buti tamsi, tai vel is abieju nuomoniu nusprendem viena, kad reikia vietomis patamsinti, bet bendra vaizda palikti sviesu  biggrin.gif
Taigi manau, kad jis tirkai nedarys to ko pati nenori  ax.gif o del dazymo kainos, tai nemanau kad labai skirtusi, nes vis tik dazu kiekis isnaudotas toks pats  g.gif

na dažų kiekis tai tas pats, bet darbo sąnaudos daug mažesnės bigsmile.gif tai aš dėl to ir galvoju, kad gali būt pigiau biggrin.gif
Atsakyti
einu ryt kirptis i Salon+ Akropoly pas Martyna. Neturiu anei zalio supratimo ko noriu, ka daryt ir pan doh.gif Sesuo uzrase ten. Na, ziuresim, kas bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 03 01, 21:44)
einu ryt kirptis i Salon+ Akropoly pas Martyna. Neturiu anei zalio supratimo ko noriu, ka daryt ir pan doh.gif Sesuo uzrase ten. Na, ziuresim, kas bus unsure.gif

geras ten salonas mirksiukas.gif mano draugė ten ir dažosi ir kerpasi tai labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 03 01, 20:46)
geras ten salonas  mirksiukas.gif mano draugė ten ir dažosi ir kerpasi tai labai patenkinta  smile.gif

o kainytės ten kokios? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dženita @ 2007 03 01, 22:22)
o kainytės ten kokios?  ax.gif

na kiek žinau nepigu ten ax.gif bet tiksliai nepasakysiu rolleyes.gif kažkur apie 130lt berods pakirpimas ir dažymas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rytoj @ 2007 03 01, 20:44)
einu ryt kirptis i Salon+ Akropoly pas Martyna. Neturiu anei zalio supratimo ko noriu, ka daryt ir pan doh.gif Sesuo uzrase ten. Na, ziuresim, kas bus unsure.gif


Na ir kaip rezultatas? 4u.gif
Atsakyti
Kazkaip labaivisos tyli
Atsakyti
Jau karta klausiau, bet niekas neatsiliepe, todel pasikartosiu, kokiu turite nuomoniu apie Eslaudos salona Zveryne?
Atsakyti
gal kuri nors kirposi pas Mindaugą ,jis nežinau kokiame tiksliai salone kirpo anksčiau bet kažkur senamiestyje ir labai prestižiniame salone g.gif jis yra toks gana įdomios išvaizdos(nes žydrukas) ax.gif gal teko lankytis tai pasakysit kur jis dabar dirba rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 03 09, 09:17)
Jau karta klausiau, bet niekas neatsiliepe, todel pasikartosiu, kokiu turite nuomoniu apie Eslaudos salona Zveryne?


esu ten dariusis tik manikiūrą, tai per tą laiką spėjau apžiūrėti vos kelias klientes. Šiaip nežinau, man nepasirodė kažkaip išskirtinai, kaip ir visur: pagal skonį man rodos parenka ir šukuoseną.

QUOTE(Rituxx @ 2007 03 09, 10:56)
gal kuri nors kirposi pas Mindaugą ,jis nežinau kokiame tiksliai salone kirpo anksčiau bet kažkur senamiestyje ir labai prestižiniame salone  g.gif jis yra toks gana įdomios išvaizdos(nes žydrukas)  ax.gif gal teko lankytis tai pasakysit kur jis dabar dirba  rolleyes.gif


Turi omenyje "Debesėlį"? jis dabar didžiosios g. lyg ir 25 (pro bromą įėjimas) dirba. Šiaip mano seserį ir draugę itin gražiai nukirpo ir nudažė, mane - neblogai, bet tikėjausi iš kirpimo daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2007 03 09, 11:28)
esu ten dariusis tik manikiūrą, tai per tą laiką spėjau apžiūrėti vos kelias klientes. Šiaip nežinau, man nepasirodė kažkaip išskirtinai, kaip ir visur: pagal skonį man rodos parenka ir šukuoseną.
Turi omenyje "Debesėlį"? jis dabar didžiosios g. lyg ir 25 (pro bromą įėjimas) dirba. Šiaip mano seserį ir draugę itin gražiai nukirpo ir nudažė, mane - neblogai, bet tikėjausi iš kirpimo daugiau  mirksiukas.gif

ačiu už info taip tai jis thumbup.gif
Atsakyti