Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

gal zinotkas gerai priaugina plaukus?????
girdejau kainos nuo 800-1000lt.
Atsakyti
Na va as jau is Jurijaus grizau, suplojau 260lt. Taip ir tikejausi, todel kaina labai nenustebino. Viskas man labai patiko, tik pastebejau,kad kirpimai pas ji labai panasus. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 02 27, 20:24)
Na va as jau is Jurijaus grizau, suplojau 260lt. Taip ir tikejausi, todel kaina labai nenustebino. Viskas man labai patiko, tik pastebejau,kad kirpimai pas ji labai panasus. rolleyes.gif


O kokie tie jo kirpimai? blink.gif
Atsakyti
Kirpimai grazus, bet panasus laugh.gif
Atsakyti
O as va visia neseniai grizau is Tomo.Anksciau plaukus sviesindavau sruogelem, o dabar Tomas nudaze gal keturiom spalvom, vietomis sruogeles patamsino sokolado spalva, kai kur "ryza", bet atrodo labai liuks thumbup.gif likau ta pati blondine, bet tokia ivairesne ir naturalesne spalva 4u.gif sumokejau 120 lituku, bet i ta suma dar iejo susukavimas, nes neuzilgo leksiu i pasimatyma blush2.gif
Tai va, likau patenkinta juo darbu ir jis tikrai nekritikuoja plauku, nes pas mane irgi buvo tragiski po visu sruodeliu dazymu doh.gif jis labai mielas ir malonus vaikinukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2007 02 27, 20:49)
Kirpimai grazus, bet panasus  laugh.gif


Tai as ir klausiu, kokie tie kirpimai, koks stilius?
Papildyta:
QUOTE(Pamaiviuke @ 2007 02 27, 20:55)
O as va visia neseniai grizau is Tomo.Anksciau plaukus sviesindavau sruogelem, o dabar Tomas nudaze gal keturiom spalvom, vietomis sruogeles patamsino sokolado spalva, kai kur "ryza", bet atrodo labai liuks  thumbup.gif  likau ta pati blondine, bet tokia ivairesne ir naturalesne spalva  4u.gif  sumokejau 120 lituku, bet i ta suma dar iejo susukavimas, nes neuzilgo leksiu i pasimatyma  blush2.gif
Tai va, likau patenkinta juo darbu ir jis tikrai nekritikuoja plauku, nes pas mane irgi buvo tragiski po visu sruodeliu dazymu  doh.gif  jis labai mielas ir malonus vaikinukas  blush2.gif

Buvau ir as ne per seniausiai pas ji, viskas patiko, vel eisiu thumbup.gif
Atsakyti
o kontaktai to Tomo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 02 27, 21:23)
o kontaktai to Tomo? blush2.gif


Salonas Davines, Naugarduko gatveje mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kirpimas, sakyciau stilingas, labai daug iskarpo, plauku negaili. Tokia nuomone susidariau po keleto apsilankymo pas ji. Galiu sakyt drasiai,kad tai kirpimas, kuris nereikalauja valandu valandas stovet prie veidrodzio ir deliot plauka po plauko.Ale to netvarkingos sukuosenos.
Nezinau ar susidarei vaizda is mano aprasymo.
Atsakyti
bet manau dažant viena spalva pas Tomą pigiau būtų? ax.gif o jei aš pvz pasakyčiau, kad noriu tokį ilgį palikti tai jis manęs paklausys blink.gif bigsmile.gif bijau, kad jis pasakys oi mergyt tau reikia labai iškarpyti, nes labai jau šakojasi biggrin.gif aš kai einu į kirpyklą tai visa drebu, labai pergyvenu dėl tų kirpimų, bet tai vistiek noriu atsinaujinti tai tenka rizikuoti, va gerai kai kirpo mane brolienė tai jai galėjau sakyti ką noriu, o šiaip kuklinuos labai jau nurodynėt kirpyklose blush2.gif
Atsakyti
Na as kai pas ji nuejau pradzioj paklausiau ka jis man gali pasiulyti del kirpimo su mano plaukais, po to as pasakiau kas man nelabai patinka ir taip is abieju nuomoniu padareme viena sprendima biggrin.gif o del dazymo jis siule tamsinti plaukus, bet nelabai norejau buti tamsi, tai vel is abieju nuomoniu nusprendem viena, kad reikia vietomis patamsinti, bet bendra vaizda palikti sviesu biggrin.gif
Taigi manau, kad jis tirkai nedarys to ko pati nenori ax.gif o del dazymo kainos, tai nemanau kad labai skirtusi, nes vis tik dazu kiekis isnaudotas toks pats g.gif
Atsakyti
Sveikutės, perskaičiau čia jūsų pasisakymus, bet labai sunku apsispręsti ax.gif Noriu šiek tiek pakeisti šukuoseną, nes plaukai jau gana ilgi užaugę, prisiploję labai, o kadangi dažniausiai "nešioju" juos palaidus, jau atsibodo blush2.gif Gal kas turit ilgus, bet nestorus plaukus ir žinot kirpėją, kuris jus neblogai apkerpa? ax.gif Šiaip esu labiau linkusi į klasikinį stilių...Na kaina man aišku kuo mažiausia rūpi blush2.gif Būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėt patirtimi 4u.gif
Atsakyti