Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

nu vo nuo rytojaus ir as imsiu 70 litu nu geras 6 dezes alaus uz kirpima. oi prasigerciau. bet tada visoas manes noretu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesuota @ 2007 02 17, 19:49)
jei klausi Linos iš Franko kainų, tai kirpimas - 70 lt.



čia turi omeny L.Žvirblytę?

teisingai robertai, kelk savo markę mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal galima plačiau apie tą saloną, kur šermukšnių 1? Gal atsiras kas nors, kas ten dažėsi plaukus? kokios dažymo kainos, kokiom priemonėm dažo - ar negresia po to lūžinėjančių šiaudų kupeta ant galvos?

Kadangi esu studentė, tai man ypač aktualu "kuo geriau už kuo mažiau" ax.gif

ir dar lyg anksciau kazkas minejo Elžbietos saloną, kaip gerą, bet nebrangų. Tai vat klausimai tokie patys: kokios kainos ir kokios priemonės?

Atsakyti
O as siandien buvau kirpukloj Davines pas Toma, apkirpo labai thumbup.gif , norejau dar nusidazyt plaukucius, bet buvo permazai laiko, nes pusvalandziu pavelavau i kirpykla blush2.gif tai uzsirasiau antradieniui, kad padazytu lotuliukas.gif pas mane plaukuciai labai ploni ir net neisivaizduoju ka su jais galima butu padaryt, bet jis taip iskarpe, kad labai graziai atrodo
Atsakyti
Kerpuosi Flagmane treciam aukste pas Daiva. Su pakirpimu ir sruogu dazymu+ isdziovinimu ir visa kita kazkur 100lt moku, rezultatais patenkinta. Normaliai. Dirba subtiliai, per daug neeksperimentuoja, (na nebent panoretum), visada atsizvelgia i kliento norus. Tiesa pigiau ima jei kerpiesi pas ja tik Siaures miestelyje "Banginis" (dirba per dvi vietas). Pabandykik flirt.gif

Siaip dabar pasiskaitaliojus cia pagalvoju pasieskoti ir kito kirpejo, tiesiog smalsu isbandyti assa.gif
Atsakyti
kiek pastebėjau, tai vyrai pasirodo ne tik geresni kulinarai už moterys, bet ir geresni kirpėjai bigsmile.gif šiaip galvoju irgi pas vyrą nueiti, tik nežinau dar pas ką čia nueiti g.gif tik vis neapsisprendžiu ar šviesiai dažytis ar tamsiai, nes kai buvau šviesi lyg ir plaukų daugiau atrodė, o kai atauginau atrodo, kad 3 plaukeliai ant galvos, nors iš kitos pusės, sudeginsiu baltais dažais plaukus tai išvis vienas liks blush2.gif ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dženita @ 2007 02 26, 18:01)
kiek pastebėjau, tai vyrai pasirodo ne tik geresni kulinarai už moterys, bet ir geresni  kirpėjai  bigsmile.gif  šiaip galvoju irgi pas vyrą nueiti, tik nežinau dar pas ką čia nueiti  g.gif  tik vis neapsisprendžiu ar šviesiai dažytis ar tamsiai, nes kai buvau šviesi lyg ir plaukų daugiau atrodė, o kai atauginau atrodo, kad 3 plaukeliai ant galvos, nors iš kitos pusės, sudeginsiu baltais dažais plaukus tai išvis vienas liks  blush2.gif  ax.gif  bigsmile.gif


sunku ka patarti kai nematau, bet sakyciau mano nuomone geriausiai dazyti spalva artima naturaliai, tada ir ne taip matosi atugant skirtumas, ir siaip grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2007 02 26, 16:54)
sunku ka patarti kai nematau, bet sakyciau mano nuomone geriausiai dazyti spalva artima naturaliai, tada ir ne taip matosi atugant skirtumas, ir siaip grazu  4u.gif

na mano spalva tokia pilka nei šis nei tas, bespalvė kaip aš vadinu, tai jai tinka ir šviesint ir tamsint, bet manau tamsinsiu, kol jauna , o paskui paslėpt amžiui - šviesinsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Rytoj vaziuoju pas Juriju, ziuresim su kokiu sedevru ant galvos iseisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sapho @ 2007 02 15, 19:53)
As meginsiu Rutos studijoje (Barboros g.), nes mano viena pazistama atrode super. Uz ilgu ir labai storu plauku pakirpima, istiesinima ir nudazyma ji sumokejo 160 Lt. Minejo, kad ji kirposi pas mergina, o visi kiti kirpejai - vyrukai. Tik idomu, ar tos  pacios kirpyklos, bet skirtingu kirpeju kainos skiriasi?

maniskis varo visad i rutos studija kirptis pas Riciarda, tai man patinka kaip jis ji apkerpa (pas MB ilgesni plaukai) ir po keliu men. lirpimas gerai atrodo.

QUOTE(Pamaiviuke @ 2007 02 23, 19:53)
O as siandien buvau kirpukloj Davines pas Toma, apkirpo labai  thumbup.gif , norejau dar nusidazyt plaukucius, bet buvo permazai laiko, nes pusvalandziu pavelavau i kirpykla  blush2.gif  tai uzsirasiau antradieniui, kad padazytu  lotuliukas.gif  pas mane plaukuciai labai ploni ir net neisivaizduoju ka su jais galima butu padaryt, bet jis taip iskarpe, kad labai graziai atrodo

as vis irgi gundausi is sia kirpykla. kaip kainos ten?

QUOTE(edre @ 2007 02 26, 20:56)
Rytoj vaziuoju pas Juriju, ziuresim su kokiu sedevru ant galvos iseisiu  biggrin.gif

man patika jurijaus kirpimai, bet dazymas tai nelabai.... ir aisku kainos nelabai patinka... nu bet uz varda turi moket... unsure.gif
Atsakyti
Davines kirpykloj kirpdamais pas Toma sumokejau 50 lituku schmoll.gif nei per daug nei per mazai manyciau g.gif o siandien eisiu pas ji dazytis, tai dar nezinau tiksliai kiek sumokesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2007 02 27, 12:01)
Davines kirpykloj kirpdamais pas Toma sumokejau 50 lituku  schmoll.gif  nei per daug nei per mazai manyciau  g.gif  o siandien eisiu pas ji dazytis, tai dar nezinau tiksliai kiek sumokesiu  ax.gif

parašyk kaip sekėsi, kiek kainavo, nes 50 lt už kirpimą tai visai normaliai ,gal ir aš bandysiu pas ji nueiti, bet kai jis pamatys mano plaukus pasibaisės blush2.gif sakys vaje mergyt tau jau nieks nepadės , ką gi galima padaryt su 3 plaukeliais biggrin.gif
Atsakyti