Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Sapho @ 2007 01 31, 22:26)
Kokios ten kainos? Pas Lina vaiksciojau, kai dar dirbo Performoje - patikdavo wub.gif


Ot kainu tai nezinau, nesidomejau kol kas unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2007 01 31, 22:44)
Foto neidesiu, paskolinau fotika, nebent kita savaite ax.gif Lotuke, manau, kad patiks. Siaip visai nieko salonas, as ten ir antakius nusidaziau ir issipesiojau, malonios darbuotojos cool.gif

Tikiuosi kad patiks smile.gif Mano plaukau taip pat pusilgiai, banguoti, nepaklusnus tokie, bandau nusiblondinti, jau pusmeti kaip sviesinu, bet vis kazkokie ryzi verysad.gif Tai sakau gal berniukas stebukla padarys ir pagaliau busiu blondy? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jei ne, ieskosime toliau... biggrin.gif
Atsakyti
Aš kerpuosi ir dažausi Boa salone Jogailos gatvėj.
Man patinka kirpėja Inga, nors teko dažytis pas Sandrą, tai patiko irgi.
Kadangi man visada reikia padaryti viską labai greitai,tai man patinka. Dažymas trunka ne keturias o dvi valandas.
Kai kerpuosi, man svarbu, kad išklausytų mano pageidavimus ir pagal juos padarytų. Inga taip ir daro.
Esu pirkusi pas juos priemonę nuo plaukų slinkimo ir kaukę, tai irgi patiko, nes plaukai atrodo sustorėjo kažkaip.

smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelija @ 2007 02 01, 15:03)
Aš kerpuosi ir dažausi Boa salone Jogailos gatvėj.



O kaip ten kaineles?
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 07 04, 14:38)
pas rimdziu tik kirpaus,kainavo 60lt,bet dazyt ten gautus nemazai... verysad.gif beto mama sake kad pabrango visos paslaugos kai ir taip jau nepigu buvo  smile.gif

skaitau jusu pasisakymus,merginos,ir negaliu nusistebeti blink.gif ar jus galvojat,kad eidamos i "kruta"salona mokat simtus uz gera darba?jus ten mokat tik uz "kruta"kirpyklos varda ,kai daug pigiau ta pati galima padaryti ir paprastesnese kirpyklose doh.gif pvz:yra vilniuj daug "viziju".nezinau kaip kitose,bet fabijoniskiu vizijoj zadeikos gatvej vilma tai tikrai sauniai ir kerpa ir dazo.na jo,kazkada "vizijos"gal ir turejo ne itin gera reputacija,bet dabar ten dirba ir vilma ir violeta,kurios vaiksto i seminarus,kelia savo kvalifikacija ir staza turi ne metus ir ne tirs.jos gali padaryti ta pati,ka daro ir salonuose tik ten daug brangiau-kam to reikai? doh.gif tai va mirksiukas.gif
Atsakyti
As, tarkim, ne galvoju, kad moku uz gera darba, o tiesiog matau bigsmile.gif Nebenoriu eit i pigius salonus - atsivaiksciojau studentavimo laikais. Kraupu prisimint. Jei turiu galimybe eit i geresni - renkuosi geresni. Ir ne del vardo, o del patyrusiu specu, jaukesnes aplinkos, malonesnio aptarnavimo ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotuke @ 2007 01 29, 00:23)
\
O as galvojau gal kitam salone dirba blink.gif



jei apie vaida is simonos tai lyg tas kirpejas dabar grozio akademijoj dirba. ar kaip tas salons vadinas, netoli k/t "vingis". savanoriu pr. kazkiek, kjei reikia, galesiu patikslint adresa.
Atsakyti

Na man irgi jau reik eit kirptis, bo jau kirpciai i akis lenda. O ir galiukai ima skilinet. Zhiurkike, jei gerai prisimenu, tai tamsta su bomond dirbat? Gal ten pas jumi yra kokia kirpeja, kuri nemegeja nutrumpint, nes as auginu, bet noriu kad graziai kristu man jie, kol ilgis dar toks nei i tvora nei i mieta mastau.gif
Atsakyti
geriausia tureti viena ir ta pacia kirpeja,kuri jau zino jusu plaukus,visus sukurius ir kitus plauku"priciudus" mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia buvo issakyta mintis, kad yra pigiu salonu kur kerpa ir kerpa gerai. Buvo issakyta nuomone, kad reikia jaukumo, aplinkos ar kazkas panasaus. As viska radau. Kaifuoju nuejus i kirpykla, iseinu su sypsena nuo ausies iki ausies ir dar visokiu patarimu prisiklausius, kaip tinkamiau plaukus priziuret.
Mano kirpejas taip plaukucius pakarpo, kad atrodo jie nesutrumpeja. Mano plaukai nera ilgi, tai tokio efekto nematyt. O va kai sesuo (paaugle, kuriai itikt labai sunku) nuejo ir pakarpe jos gana ilgus plaukus, tai visi ir ji pati buvo suzaveta. Du menesius laikesi kaip niekur (nors linke veltis), palaidus nesiodavo tai krisdavo thumbup.gif .
Oi kaip isgyriau blush2.gif Bet labai jau suzaveta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egline @ 2007 02 08, 22:31)
Oi kaip isgyriau  blush2.gif  Bet labai jau suzaveta. ax.gif

Tai sakyk, kur cia taip bigsmile.gif 4u.gif Skamba tai nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
Kolkas kerpa sermuksniu 1, ten reikia i broma ilist ir yra kirpykla iris, kirpejas Tomas (neissigask jaunas) ima uz kirpima 25 Lt, visada palieku 30. Siaip as pati plepute tai gal del to taip daug issisneku. Ten jie dviese yra, dar stasys, jis su patirtim, niekad nesikirpau, bet maciau kad kerpa neblogai, tik tomas tokias jaunatviskas gal padaro sukuosenas.
Kiek kas ejo visiems tiko ir patiko, gal ir jum kazkuriai prireiks. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(egline @ 2007 02 08, 23:13)
Kolkas kerpa sermuksniu 1, ten reikia i broma ilist ir yra kirpykla iris, kirpejas Tomas (neissigask jaunas) ima uz kirpima 25 Lt, visada palieku 30. Siaip as pati plepute tai gal del to taip daug issisneku. Ten jie dviese yra, dar stasys, jis su patirtim, niekad nesikirpau, bet maciau kad kerpa neblogai, tik tomas tokias jaunatviskas gal padaro sukuosenas.
Kiek kas ejo visiems tiko ir patiko, gal ir jum kazkuriai prireiks. tongue.gif


Maciau as kaip Tomas kerpa doh.gif Niekada gyvenime nepatikeciau jam savo plauku. Pas ji pagrinde ir eina vien tik jaunimas, visokie studentai. Nes jei dirbi pakankamai oficialu darba, nemegsti eksperimentu, esi pakankamai konservatyvi, geriau pas ji neiti. Labai jau iskarpo, istarso, prišiaušia doh.gif
Bet siaip jaunimui jis patinka 4u.gif Taip sakant jiems viska padaro stiliovai biggrin.gif
Atsakyti