Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Shalimar @ 2007 01 29, 15:06)
Uzsirasiau treciadieniui pas Toma, paskui atraportuosiu cia bigsmile.gif  4u.gif


Tikiuosi kad nenusivilsi 4u.gif
Lauksiu raporto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 01 28, 13:29)
ooo smile.gif rytoj as einu pas Olga kirptis (pirma kart pas ja)  ax.gif  tai ziuresiu, kaip man seksis smile.gif tikiuosi viskas ok bus ir busiu patenkinta  biggrin.gif
o beje, kiek mazdaug pas ja kirpimas kainuoja?


tai stai smile.gif jau gryzau is Simonos ax.gif labai dziaugiuosi savo naujaja sukuosena thumbup.gif Olga igyvendino mano norus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 01 29, 16:56)
Olga igyvendino mano norus  thumbup.gif



už kokią kainą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 01 29, 18:45)
už kokią kainą? smile.gif


Super klausimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 01 29, 18:45)
už kokią kainą? smile.gif


uz kirpima mokejau 50 lt.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 01 29, 18:51)
uz kirpima mokejau 50 lt.



wow, pigiau grybo bigsmile.gif
tai daugiau aprašyk kaip vyko visas procesas smile.gif
Atsakyti
O man Simonoj Ruslanas nelabai patiko. Isejau su tokiu paciu kirpimu, visiskai nepakeista. Man patiko pas Juriju trixy. Vaziuosiu vasari pas ji kirptis vel. Ir ziuresiu jei gerai apkirps, tada dar kartosiu o jei ne tada vel busiu ilgam ieskojime.
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 01 29, 20:05)
wow, pigiau grybo bigsmile.gif
tai daugiau aprašyk kaip vyko visas procesas smile.gif


tai nezinau ka cia ir papasakot biggrin.gif is pradziu gal 10 minuciu aptarinejom ka daryt su plaukais.. issakiau savo norus, kirpeja taip pat patarinejo.. dar apie plauku priezuros priemones pakalbejom.. isplove galva.. o tada beveik dvi valandas kirpo smile.gif rezultatu likau patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
pirmos sausio savaites buvo neblogos bet pasjutines tragiskos. o kai nera ka veikt tai blogai. 3 i diena tai nulis. tai kad akcija kerpu uz bucini tesiasi. beje as niekad negalvoju apie pinigus, na tik kai produktus perku ar uz buta moku.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 01 29, 20:01)
tai nezinau ka cia ir papasakot  biggrin.gif  is pradziu gal 10 minuciu aptarinejom ka daryt su plaukais.. issakiau savo norus, kirpeja taip pat patarinejo.. dar apie plauku priezuros priemones pakalbejom.. isplove galva.. o tada beveik dvi valandas kirpo smile.gif rezultatu likau patenkinta  thumbup.gif



papasakok kaip apkripo, kaip tavo plaukai atrodo
ką patarė dėl priežiūros
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 01 30, 10:53)
papasakok kaip apkripo, kaip tavo plaukai atrodo
ką patarė dėl priežiūros


ok smile.gif pas mane plauku yra labai daug, ir anksciau vis man juos iskarpydavo (cia kituose salonuose), ir man niekada nepatikdavo sukuosena blush2.gif paskutinis lasas buvo kai kirpausi rugsejo men. ir apkirpo mane tragiskai.. iskarpe plaukus ir dar kirpcius nukirpo (siek tiek buvau suteikus laisves kirpejai (kirpausi gatineu salone)).. oi kaip man nepatiko ta sukuosena.. prie veido gal ir tiko, bet prie manes ji nelipo.. su ta sukuosena kaip ne as buvau schmoll.gif tai zodziu puse metu auginau plaukus, kol ataugo siek tiek kad butu galima kazka normalesnio padaryt..
ir ka gi visai netiketai uzsirasiau i Simona, netiketai - tai ta prasme, kad ekspromtu sumaciau apsikirpt biggrin.gif
taigi, kirpejos Olgos paprasiau, kad mane apkirptu kaip nors paprasciau ir kad kuo maziau iskarpymu butu, tik tiek kiek butina.. pasakiau kad noriu atsiauginti kirpcius ir tuos iskarpymus is anksciau.. sakiau noriu kazko panasaus i kare, bet kad nebutu issipute plaukai. tai susitarem kad mane apkirps prailgintu kare (kazkaip panasiai gal vadinasi), priekyje ilgesni plaukai, o is nugaros - trumpesni.. sitaip pabrezia smakra, veidas neatrodo pailgas (nes mano veido forma pailga).. ataugusius kirpcius siek tiek pakarpe kad nebutu tokie stori kokie buvo, nes kai susukuoji ant sono juos tai per daug siek tiek ju lotuliukas.gif kai apkirpo likau labai patenkinta wub.gif
gryzus namo gal valanda pries veidrodi prasimaiviau lotuliukas.gif
o kas del priemoniu plaukams, tai - as pasakiau kad esu megeja patiesint plaukus su znyplem, tai sake naudot drekinancius sampunus, dar aliejuka patare naudot ant sausu plauku, ir nuo karscio apsauganti krema.. paprasiau kad man patartu koki krema isbandyt, tai pasiule Tigi Catwalk Fashionista Smooth and Shine.. ir isbandem iskart (ta prasme kai apkirpo).. tai nusprendziau isigyt (jo kaina apie 60 lt), Simonoj nebuvo jo, tai reiks gal iki Akropolio nulekt Salon+..
As tai turejau (ir dar tebeturiu) purskala is Trevor Sorbie plauku tiesinimui, bet man jis labai nepatinka.. jau senokai as jo nebenaudoju...
tai kol kas tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai gerai,kad gerai thumbup.gif smile.gif
Atsakyti