Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Palomina @ 2007 01 28, 13:29)
ooo smile.gif rytoj as einu pas Olga kirptis (pirma kart pas ja)  ax.gif  tai ziuresiu, kaip man seksis smile.gif tikiuosi viskas ok bus ir busiu patenkinta  biggrin.gif
o beje, kiek mazdaug pas ja kirpimas kainuoja?


Manau viskas bus gerai, ji gera kirpėja, nors iš tos "iki 5 metų" stažo kategorijos. Kirpimas kainavo 50 Lt, dar porą priemonių nusipirkau iš jų (šampūną ir texturizerį). Ir aš pas ją buvau pirmą kartą. Man patiko tai, kad pradžioje gan ilgai pasišnekėjom, ji pakonsultavo kaip tvarkytis su tokiais plaukais, kokie pas mane (na čia bet kur taip konsultuoja, tačiau ji - labai noriai, įsigilindama, neskubėdama). Kadangi neturėjau konkretaus įsivaizdavimo, ko noriu iš kirpimo, parodžiau jai trūkumus, kuriuos reikėtų pakoreguoti kirpimu, o kaip - jau jos fantazija (pvz., plokščias pakaušis, aukšta kakta). Tai mergina visus tuos elementus ištaisė tiksliai tiksliai, nieko nepamiršo, sujungė į vientisą šukuoseną. Ir nedarė bet kaip, pvz. sakiau, dėl pakaušio gal ten iškarpyti, kad styrotų a la "ežiukas" - pasižiūrėjo, sako, nerizikuočiau, nes ten sūkurys, nors nedidukas, bet taip nukarpyti plaukai gali vis tiek ne stovėti, o gultis. Ir parinko kitą tinkantį sprendimą thumbup.gif Daug parašiau, bet gal kiek padėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2007 01 28, 13:49)
Manau viskas bus gerai, ji gera kirpėja, nors iš tos "iki 5 metų" stažo kategorijos. Kirpimas kainavo 50 Lt, dar porą priemonių nusipirkau iš jų (šampūną ir texturizerį). Ir aš pas ją buvau pirmą kartą. Man patiko tai, kad pradžioje gan ilgai pasišnekėjom, ji pakonsultavo kaip tvarkytis su tokiais plaukais, kokie pas mane (na čia bet kur taip konsultuoja, tačiau ji - labai noriai, įsigilindama, neskubėdama). Kadangi neturėjau konkretaus įsivaizdavimo, ko noriu iš kirpimo, parodžiau jai trūkumus, kuriuos reikėtų pakoreguoti kirpimu, o kaip - jau jos fantazija (pvz., plokščias pakaušis, aukšta kakta). Tai mergina visus tuos elementus ištaisė tiksliai tiksliai, nieko nepamiršo, sujungė į vientisą šukuoseną. Ir nedarė bet kaip, pvz. sakiau, dėl pakaušio gal ten iškarpyti, kad styrotų a la "ežiukas" - pasižiūrėjo, sako, nerizikuočiau, nes ten sūkurys, nors nedidukas, bet taip nukarpyti plaukai gali vis tiek ne stovėti, o gultis. Ir parinko kitą tinkantį sprendimą  thumbup.gif Daug parašiau, bet gal kiek padėjau  4u.gif


thumbup.gif
kiek esu kirpusis Simonoj, tai visada buvau patenkinta, tai tikiuosi ir rytoj busiu thumbup.gif
Atsakyti
as tokios olgos net nezinau,nebent is matymo,niekada pas moteris nesikirpau tai nezinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai buvau abiejose Simonose, nieko ypatingo unsure.gif Einu kita savaite i Davines, ziuresim kaip ten ir kas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 01 28, 01:22)
na nezinau kodel vos neapsiverkus,kiek as matau zmoniu visi labai patenkinti iseina ir sugrizta...  schmoll.gif  o tai pas ka kirpais jei nepaslaptis???


Denisas verysad.gif
Kita diena ejau pas kita kirpeja taisytis jo sudarkytos sukuosenos, tai ta klause, kas taip baisiai tuos laukus iskarpe biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Shalimar @ 2007 01 28, 14:09)
As tai buvau abiejose Simonose, nieko ypatingo unsure.gif Einu kita savaite i Davines, ziuresim kaip ten ir kas ax.gif


Ir as i Davines noriu blush2.gif
Tai gal pas Toma uzirasei?Parasyk kas ir kaip,lauksim smile.gif
Atsakyti
oi kaip senai as cia nebuvau, ziuriu yra naujokiu. gal pazerti man patarimu... bloga kad dabar tokie tusti menesiai bet nieko vis sunkiai isgyvena ziema.
Atsakyti
QUOTE(Lotuke @ 2007 01 28, 18:59)
Denisas verysad.gif
Kita diena ejau pas kita kirpeja taisytis jo sudarkytos sukuosenos, tai ta klause, kas taip baisiai tuos laukus iskarpe biggrin.gif
Papildyta:
Ir as i Davines noriu blush2.gif
Tai gal pas Toma uzirasei?Parasyk kas ir kaip,lauksim smile.gif



sveikos,
Lotuke, svarbu, kad viskas susitvarke! jei susitvarke...
ir as ieskau kirpejos-kirpejo VLn, kazkada kirpausi pas Sandra, dabar berods kazkoki salona svao yra atidariusi- super nukirpdavo, bet po keliu metu, butinai reikejo keisti, nes braizas vienodas darosi.
paskui persimeciau ant Palangoje esancios Nijoles!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
nereali kirpeja! neklausia nieko- tiesiog dirba! puse gimines vaizuoja 100 km pas ja kirptis. o vat as ir 320.. jei kas norite isbandyti, parasykit, duosiu kontaktus.
visai neseniai atradau toki Mariu. koleges kerpasi- patenkintos. ir as jau kelis kartus kirpausi- kirpimai super! bet irgi priklauso nuo zmogaus nuotaiku... geriausia pataikyti ant geros.
smile.gif
ir siaip mano plaukai trumpi, man patinka chaosas at galvos, ir siaip kuom idomiau, tai matyt neblogas grovis esu kirpejams, nes daro ka nori, o as vis issisiepus iseinu ax.gif
patinka man keistis.
nors ne visiems kirpejam patinka, kai i klausima- ka darysime, atsakai- ka norite..
smagu, kai perkanda tave.
bet vis tiek Nijole buvo superiausia... tik kad tie kilomentrai..neprivazinesi kiekviena menesi i palanga.
tad jei turite kokiu kirpeju, kurie kerpa sauniai, rasykit.
o RobertasLt, kaip suprantu skundziasi klienciu stygium ziemos metu mirksiukas.gif siulau akcija atrakcija cia kalbancioms moterims padaryti "KERPU NEMOKAMAI!"- vat butu geriausia reklama o ir klienciu prisitrauktumete kaip reikiant, o kas butu- viena dinea uz tuzina nukirptu galvu gautumete tik arbatpinigius. ax.gif tongue.gif
bet matyt cia tik utopija...
rolleyes.gif
Atsakyti
na nei deniso nei olgos nezinau,taigi apie juos nieko negaliu pasakyt simonoje... vat pagirt galiu ruslana,pauliu,misa,kazkada dirbdavo vaidukas dar geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 01 28, 22:23)
na nei deniso nei olgos nezinau,taigi apie juos nieko negaliu pasakyt simonoje... vat pagirt galiu ruslana,pauliu,misa,kazkada dirbdavo vaidukas dar geras thumbup.gif


Gal pries pora metu Vaidukas man daze plaukus... biggrin.gif
Gal kokia 3 valandas daze mano plaukucius(tada turejau trumpus), labai malonus vaikinas, graziai dirba smile.gif ...taciau galutinis rezultatas gavosi ne koks, maciau ir paciam nelabai patiko..zodziu, daugiau pas ji nesilankiau schmoll.gif
Atsakyti
jis labai krupstus biggrin.gif jis mano ilgus plaukus kirpdavo 2h smile.gif ir geri rezultatai budavo,bet poto jis galutinai isejo i krishna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 01 28, 23:53)
jis labai krupstus biggrin.gif jis mano ilgus plaukus kirpdavo 2h smile.gif ir geri rezultatai budavo,bet poto jis galutinai isejo i krishna  verysad.gif

\
O as galvojau gal kitam salone dirba blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotuke @ 2007 01 28, 18:59)

Ir as i Davines noriu blush2.gif
Tai gal pas Toma uzirasei?Parasyk kas ir kaip,lauksim smile.gif

Uzsirasiau treciadieniui pas Toma, paskui atraportuosiu cia bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti