Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Gal kas Klaipedoj buvot? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
As visa laika kerpuosi mazojoje simonoje pas denisa ir esu labai patenkinta ax.gif
dabar vel zadu uzsirasyti, nes plaukuciai jau prasosi aptvarkomi biggrin.gif
Atsakyti
man patiko Vytas is Simonos thumbup.gif buvau kelis kartus ir visus likau patenkinta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mila @ 2006 07 17, 14:24)
norejau paklausti gal kas kirpotes salone savanoriu hyper rimi ir turite kurios nors ten dirbusios kirpejos telefona?Grizusi po atostogu radau ji uzdaryta,dabar neisivaizduoju kaip rasti kirpeja,pas kuria kirpausi verysad.gif o ji man pradejo keisi sukuosena,dabar vaikstau visa apaugusi,neziau ka daryti blush2.gif .o gal kas turite kirpejos Sigitos telefona?buciau labai dekinga.


Nežinau tiksliai bet jie arba bankrutavo, arba užsidarė mirksiukas.gif Pas Sigitą nė karto nebuvau, tad nepadėsiu schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, labai reikia Jūsų rekomendacijų. Skubiai prisireikė kirpėjos. Norėčiau pakeisti kirpimą ir nudažyti plaukučius. Norėtųsi, kad kirpėja galėtu patarti (pati nelabai suvokiu ko norėčiau) ir gražiai nudažytų ir , kad kaina būtų iki 100. Ar tai įmanoma? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alleksandra @ 2006 07 25, 13:00)
Merginos, labai reikia Jūsų rekomendacijų. Skubiai prisireikė kirpėjos. Norėčiau pakeisti kirpimą ir nudažyti plaukučius. Norėtųsi, kad kirpėja galėtu patarti (pati nelabai suvokiu ko norėčiau) ir gražiai nudažytų ir , kad kaina būtų iki 100. Ar tai įmanoma?  4u.gif


Su dažymu ir kad gerai padarytų savo darbą kirpėja g.gif: gal ir įmanoma....Tik reikia labai jau ieškoti.

Paklausk Robertas.lt jis tikriausia nukirps ir nudažys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 07 25, 14:37)
Su dažymu ir kad gerai padarytų savo darbą kirpėja g.gif: gal ir įmanoma....Tik reikia labai jau ieškoti.

Paklausk Robertas.lt jis tikriausia nukirps ir nudažys  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

oooo... maciau as to roberto pasisakymus, del to i ta tema ir nerasiau. Jis gal tik lezuviu dirbti ir temoka
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 07 25, 23:03)
na pusei klientu labiau patinka darbvas lierzuviu... As daugiau tylesiu forume nes rimtu klausimu negaunu. dabar as esu labai uzimtas darbu, del to nepulsiu jums kazko aiskint, visvien kas supranta tas ir be zodziu supras (vos tik susipaziones su savo meistru)
Papildyta:
na pusei klientu labiau patinka darbvas lierzuviu... As daugiau tylesiu forume nes rimtu klausimu negaunu. dabar as esu labai uzimtas darbu, del to nepulsiu jums kazko aiskint, visvien kas supranta tas ir be zodziu supras (vos tik susipaziones su savo meistru)

Na gal jau ne taip ir uzsiemes lotuliukas.gif
Atsakyti
aš tai buvau užsikabliavus Pašilų Simonoj pas sigutį kirptis, kažkaip baisiai savim patenkinta visada išeidavau blush2.gif Bet kai vieną kartelį užsukau tik jam grįžus iš "tony and guy" apmokymų, tai jis biškį per daug įsijautęs buvo ir iš manęs oij ne ką padarė....tai kažkaip ir nebeeinu unsure.gif Bet šiaip simona jėga, pusė mano draugų ten kerpasi, o brolis tai išvis niekam kitam savo plaukų kaip Denisui nepatiki mirksiukas.gif
Atsakyti
Buciau labai dekinga, jei kas nors galetu pasakyti nuo kiek iki kiek kainuoja visu plauku dazymas Mazojoje Simonoje pas Denisa ir Trixy pas Juriju, nes taip norisi susirasti ta miela sirdziai kirpeja uz tinkama kaina blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas nors einate i VDG Style arba SIMONA LUX Juozapaviciaus gatveje? Pas ka konkreciai ir kokie atsiliepimai?

Gal kas nors galetu man i AZ parekomenduoti koki kirpeja, kas graziai daro progines sukuosenas? Buciau labai dekinga 4u.gif Labai reikia...
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 07 19, 21:34)
va siandien vel sugrizo pora klienciu aisku turejau daug kurybinio darbo, nes esu dar neissekes. zinokit niekada nereikia stabdyti.  gaila bet ne visi tai supranta,  siandien isgeres tik puse sampo lkabai fainai apkirpau kliente (mano bendradarbe vos nenualpo nuo mano kurybos, o kliente net arbatpinigiu per daug dave ) . reikia keistis, jei ne as tai ta kliente ir liktu pilka pelyte pilkame mieste.....


Nu persiprasau, kad kisu cia savo nuomone, gal biski ne i tema, bet paskaicius tavo komentarus susidare toks ispudis, kad mes, merginos, nieko neismanom ir neturim teises noreti atrodyti taip kaip PACIOS NORIM, o ne taip kaip kazkoks kirpejelis sugalvojo? As pvz turiu uzsiauginus ilgus plaukus ir kai viena karta kirpeja juos padare tokius trumpus, kad man prasidejo isterija! Nu man tiesiog PATINKA MANO ILGI GARBANOTI IR NEPAKLUSNUS PLAUKAI, tai kodel as turiu leist is ju padarys kazkokia "menine kompozicija" ar panasiai?
Atsakyti