Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Shalimar @ 2007 01 27, 00:30)

  Mano sese isgyre kazkoki Toma, sake visos drauges pas ji kerpasi, eisiu ir as kita savaite isbandyt cool.gif


Shalimar, gal isduotum paslapti kur tas Tomas dirba? Gal ir as isbandyciau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotuke @ 2007 01 26, 23:42)
Shalimar, gal isduotum paslapti kur tas Tomas dirba? Gal ir as isbandyciau... rolleyes.gif

Ka tik issiaiskinau http://www.davines.lt/index_old.html, gal kas buvot jau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 01 27, 02:21)
Ka tik issiaiskinau http://www.davines.lt/index_old.html, gal kas buvot jau? ax.gif


Ir mane labai domina, jei kas lanketes ten, pas koki kirpeja, kokie atsiliepimai? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 01 26, 23:30)
Nes nei viena neina - visos bijo lotuliukas.gif
Robke, nu imesk keleta savo darbu pavyzdziu ax.gif
Mano sese isgyre kazkoki Toma, sake visos drauges pas ji kerpasi, eisiu ir as kita savaite isbandyt cool.gif


Gali būt, kad tas išgirtasis Tomas ir yra robertaslt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Quba @ 2007 01 27, 13:49)
Gali būt, kad tas išgirtasis Tomas ir yra robertaslt  ax.gif

Oi, Robke, ar tikrai? bigsmile.gif
Atsakyti
cia verda aistros kas yra kas lotuliukas.gif as pas nieka kita neiciau,tik i mazaja simona,beveik visus kirpejus jau isbandziau,wisi thumbup.gif bet man engana,visada noriu kitaip ir einu ne daznai,kas kokius 4 menesius g.gif man kazkaip nereikia,plaukai atauge vitiek atrodo gerai blush2.gif
Atsakyti
Na aš šiandien kirpausi "normalioje" Simonoje, taip ir neturiu nuomonės, gerai ar blogai mane apkirpo, nes ir eidama kirptis neturėjau nuomonės, kokios šukuosenos noriu lotuliukas.gif Tik tiek, kad plaukai sutrumpėjo perpus, buvo žemiau pusės nugaros, o dabar iki pečių liko, ale pati leidau tongue.gif
Atsakyti
tai toj normalioj tai pasiluose? smile.gif pas kuri(a) kirpeja? na visuomet kaip paprasai trumpint taip ir patrumpina biggrin.gif man dazniausiai sakydavo gal as tau tik iskarpysiu,labai neturmpinsiu nes tavo grazus plaukai,bet su kiekvienu atejimu norejua keistis,tai plaukai zymiai sutrumpeja,bet bandau atsiaugint biggrin.gif
Atsakyti
Teko lankytis abiejuose"Simonose", nieko gero apie ju darba pasakyti negaliu, o is mazosios tai apskritai isejau vos ne su asaromis... verysad.gif
Zadu apsilankyti Devines salone, gal kas buvote? mirksiukas.gif
Atsakyti
na nezinau kodel vos neapsiverkus,kiek as matau zmoniu visi labai patenkinti iseina ir sugrizta... schmoll.gif o tai pas ka kirpais jei nepaslaptis???
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 01 28, 01:10)
tai toj normalioj tai pasiluose?  smile.gif  pas kuri(a) kirpeja?


Aha, toje, pas Olgą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2007 01 28, 13:03)
Aha, toje, pas Olgą  4u.gif


ooo smile.gif rytoj as einu pas Olga kirptis (pirma kart pas ja) ax.gif tai ziuresiu, kaip man seksis smile.gif tikiuosi viskas ok bus ir busiu patenkinta biggrin.gif
o beje, kiek mazdaug pas ja kirpimas kainuoja?
Atsakyti