Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

Sveikutės,
Aš anksčiau irgi dažnai keisdavau kirpėjus, dabar jau kelis metu pas buvusią klasiokę namo nuvažiuoju ir puikiai nukerpa ir nudažo.. ir kainos žinoma ne saloninės. Šiaip ji dirba viename brangiausių Vilniaus salonų, tai į darbą pas ją visai nesinori važiuot... Anksčiau kirpausi pas Virginiją - Fortinoj, po to Bolero. Man ji labai patiko, ne tik kaip meistrė, bet ir kaip psichologė, bet man per brangu buvo... Ačiū jai už tai, kad padėjo atsiauginti plaukus be didelių kančių. Dabar ji savo saloną atidarė... Tikrai nebijočiau jos rekomenduoti thumbup.gif
Prieš kokius penkerius metus buvau pas Jurijų... Bet man jis nepatiko... Gana arogantiškas, net neklausė, ko aš noriu, tipo, "bus, kaip aš pasakysiu". Daugiau pas jį nėjau... schmoll.gif
Atsakyti
tai kaina mazdaug panasia ir sake, bet mano suvokimu netiko santykis tarp rezultato ir kainos.... tiek to, sikart gavosi taip...
ech nezinau kur reikes kita karta vel kreiptis, kol mano kirpeja grys i darba po gimdymo.... sad.gif
Atsakyti
Aš kirptis einu i Buržua saloną Akropolyje. Kirpimo kaina 40 Lt. Kirpėjos nė vienos neišskirčiau (kirpausi pas kelias). Visais kartais daug maž buvau patenkinta. Girdėjau, kad geriausia kirpėja ten yra tokia šviesiaplaukė Jurgita.
Dažymas Buržua brangus. Kartą prieš gimdienį dažiausi visą galvą vienu tonu plius šviesias sruogeles (plaukai žemiau pečių, tankūs), tai suplojau tik už dažymą 180 Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosta @ 2007 01 03, 22:57)
Sveikutės,
Aš anksčiau irgi dažnai keisdavau kirpėjus, dabar jau kelis metu pas buvusią klasiokę namo nuvažiuoju ir puikiai nukerpa ir nudažo.. ir kainos žinoma ne saloninės. Šiaip ji dirba viename brangiausių Vilniaus salonų, tai į darbą pas ją visai nesinori važiuot...  Anksčiau kirpausi pas Virginiją - Fortinoj, po to Bolero. Man ji labai patiko, ne tik kaip meistrė, bet ir kaip psichologė, bet man per brangu buvo... Ačiū jai už tai, kad padėjo atsiauginti plaukus be didelių kančių. Dabar ji savo saloną atidarė... Tikrai nebijočiau jos rekomenduoti  thumbup.gif
Prieš kokius penkerius metus buvau pas Jurijų... Bet man jis nepatiko... Gana arogantiškas, net neklausė, ko aš noriu, tipo, "bus, kaip aš pasakysiu". Daugiau pas jį nėjau...  schmoll.gif

O kur tos Virginijos dabar salonas? Kokios ten orientacines kainos?
Atsakyti
nuwejo mana drauge i burzua ir liko labai nepatenkitna....jai kazkaip tuos plaukus nenormaliai ishkarpe,sumokejo 45lt ir dabar slepia kuoduke ir galwoja kur eiti taisyt... g.gif shiaip ash wisada pasitikejau,pasitikiu ir pasitikesiu tik SIMONA a mazhaja,sumoku 70 liotu ir isheinu wisishkai pasikeitus ir grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2007 01 08, 21:15)
O kur tos Virginijos dabar salonas? Kokios ten orientacines kainos?


Atrodo Mindaugo ar Algirdo gatvėj, tiksliai nežinau, nes pastaruoju metu pas ją nesikerpu. Kainos būdavo pusilgių plaukų dažymas ir kirpimas apie 180-230lt. Nežinau, ar keitėsi...
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 12 29, 15:45)
Reikia atsiliepimu apie Virsuliskiu grozio salona Lili,gal kas kirpotes ar dazetes?Kokios kainos ir kokia kosmetika dirba? 4u.gif

Lankiausi ten pries 1,5 m. Dirba ten Vaida ir Gina, tai man labiau patinka Gina, tada mokedavau gal 50 lt. dazymas, kirpimas ir sukavimas, dirbo lyg ir su Indola.
Dabar vaikstau i Simona naujesne, pas Renata ir esu labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
jau gal 5 metai vaikštau į Elžbietos saloną rolleyes.gif jis randasi šalia universalinės rolleyes.gif labai man patinka ir kaip pakerpa ir kaip nudažo o ir kaina tikrai nedidelė thumbup.gif pati fainiausia kirpėja Lilia thumbup.gif o plaukų dažytoja Danutė thumbup.gif gal ir kiek lėtoka Danutė pat labai tvarkingai ir atsargiai visada dažo ir matosi kad mėgsta savo darbą smile.gif mano plaukai kokios tik spalvos nebuvo biggrin.gif čia nuo nuotaikos priklauso kokia spalva dažysiuos tą dieną rolleyes.gif
kažkada uvau juodaplaukė ir niekada negalėjau pagalvoti kad busiu kada nors šviesiaplauke schmoll.gif o dabar esu biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas ką nors žino apie saloną "Alondž" Flagmane? Ar yra gerų kirpėjų ir kokios kainos ten?
Atsakyti
labux, kaip asj usu pasiilgau. siaip pastaruoju metu kyla geru ideju. beje lkazkas norejo tapt kirpeja... geriau eikit i maximas dirbt tikrai daugiau uzsidirbsite. ir taip daug kirpyklu gaila kad nuo ju kiekio kokybe neprilauso, nes visi vienodi... ypac tas salonu kopijavimas tai isvis kosmaras
Atsakyti
as tai kerpuosi grozio salone "Labela" pas Mindauga. labai super kirpejas!!! thumbup.gif thumbup.gif madingai graziai nukerpa. o salonas randasi ten kur skalvijos kino teatras, tai tam pastate kairej uz kampo (jei stovi prie "skalvijos" iejimo). kirpimas kainuoja 50lt, dazymas nuo 100lt ir nelabai brangu ir kerpa puikiai.
Atsakyti
progressive kainos toj labeloje kiek girdejau. beje gal kas robke nori?
Atsakyti