Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Malena @ 2006 12 16, 19:42)
O nuo kada kirpejas pagal varda renkames? lotuliukas.gif  Bet as tai neiciau i akropolio salon pliusa,man ten sedet kaip vitrinoj kazkaip nejauku atrodo. unsure.gif Beto nemegstu eksmermentuot ir keist kirpeju,geriau pas viena vaiksciot  biggrin.gif


o as dar neturiu to vieno uztat ir vaikstau,ieskau geriausio biggrin.gif man tai ten atrodo normaliai
Atsakyti
Mane kai nukerpa tai visalaik buna net kirpėjos nepatenkintos darbu, paskutinė tai išvis nors aš nieko nesakiau bet ji mane kažkodėl guodė, kad plaukai paugs bus gražu ir atrodys gražiai, prieš tai viena kai kirpaus, net nemokamai mini šukuosenelę padarė, bet ji irgi baisiai atrodė lotuliukas.gif
Žinoma aš nepatenkinta visom kirpėjom, tik vienu patenkinta ***** net vardo nežinau buvau žirmūnuose už 2 lt pakirpus liuks buvo kirpo berniukas, jau cheminis ant galiuku tik laikėsi tai atėjus kirpyklon sakiau kirpk, kad cheminio visai nesimatytu, o jis man pasiųlė itališką kirpimą (sakė jai bus negražu pakirps kaip aš noriu) kai pakirpo taip man patiko ir aplinkiniai labai gyrė. Pas kitas itališką kirpimą bandžiau , bet baisiai gaudavosi (viena net nežinojo kas čia tokio kitoj pusė kur Europa prie viešbučio kirpykloj)
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 12 17, 00:01)
Mane kai nukerpa tai visalaik buna net kirpėjos nepatenkintos darbu, paskutinė tai išvis nors aš nieko nesakiau bet ji mane kažkodėl guodė, kad plaukai paugs bus gražu ir atrodys gražiai, prieš tai viena kai kirpaus, net nemokamai mini šukuosenelę padarė, bet ji irgi baisiai atrodė lotuliukas.gif
Žinoma aš nepatenkinta visom kirpėjom, tik vienu patenkinta ***** net vardo nežinau buvau žirmūnuose už 2 lt pakirpus liuks buvo kirpo berniukas, jau cheminis ant galiuku tik laikėsi tai atėjus kirpyklon sakiau kirpk, kad cheminio visai nesimatytu, o jis man pasiųlė itališką kirpimą (sakė jai bus negražu pakirps kaip aš noriu) kai pakirpo taip man patiko ir aplinkiniai labai gyrė. Pas kitas itališką kirpimą bandžiau , bet baisiai gaudavosi (viena net nežinojo kas čia tokio kitoj pusė kur Europa prie viešbučio kirpykloj)


Perskaiciau ir nieko nesupratau ar kirpejos nevykusios pasitaiko ar visad uz 2lt kerpies ar plaukai sunkiai valdomi ar tau tiesiog niekas neitinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 16, 00:21)
o kaip dėstytojos vardas? gal Ala?
šiaip  paskutinį kartą, kai buvau pas dėstytoją, spalio mėnesį
tai dar dirbo vienas studenčiokas - kiek supratau, tvarkė plaukus savo panai
tai labai patiko wub.gif

destytojos vardas jolita.kainu neisidemejau g.gif bet kirpimas pastebejau 6 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2006 12 17, 20:07)
destytojos vardas jolita.kainu neisidemejau g.gif bet kirpimas pastebejau 6 lt ax.gif


na as ryt nueisiu pasidometi... kaip ten istiesu yra. thumbup.gif
Atsakyti
noriu parekomenduoti kirpeja is Salon plius akropolyje, vardu Diana. Man patinka kad ji prie mano triju plaukeliu praleidzia kone 1,5 val. ar net daugiau, karpo ir ziuri, isdziovina plaukus, po to vel ziuri kas gerai, ir taip krupsciai daro. Tiesino plaukus, susukavo, viska padare nu labai graziai.Galima sakyt vieninteli karta pasikirpay graziai, es nerodziau jai jokiu zurnalu su sukuosenom, atsisedau ir pasakiau, apkirpkit kad butu grazu ir man tiktu.Pakeite sukuosena kardinaliai, kazkaip pradzioj buvo labai neiprasta, bet dabar tik taip ir kerpuosi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzijanka: 18 gruodžio 2006 - 09:05
QUOTE(Dzijanka @ 2006 12 18, 09:04)
noriu parekomenduoti kirpeja is Salon plius akropolyje, vardu Diana. Man patinka kad ji prie mano triju plaukeliu praleidzia kone 1,5 val. ar net daugiau, karpo ir ziuri, isdziovina plaukus, po to vel ziuri kas gerai, ir taip krupsciai daro. Tiesino plaukus, susukavo, viska padare nu labai graziai.Galima sakyt vieninteli karta pasikirpay graziai, es nerodziau jai jokiu zurnalu su sukuosenom, atsisedau ir pasakiau, apkirpkit kad butu grazu ir man tiktu.Pakeite sukuosena kardinaliai, kazkaip pradzioj buvo labai neiprasta, bet dabar tik taip ir kerpuosi smile.gif 4u.gif


O galima suzinot, kiek pas ja sumokejai? Ilgos eiles? Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
50lt, mokejau 43 nes su lasvalaiuku nuolaida.
Eiliu nera, tik reikia uzsirasyt ir tau paskirs diena smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 12 17, 00:01)
tik vienu patenkinta ***** net vardo nežinau buvau žirmūnuose už 2 lt pakirpus liuks buvo kirpo berniukas, jau cheminis ant galiuku tik laikėsi tai atėjus kirpyklon sakiau kirpk, kad cheminio visai nesimatytu, o jis man pasiųlė itališką kirpimą (sakė jai bus negražu pakirps kaip aš noriu) kai pakirpo taip man patiko ir aplinkiniai labai gyrė.

o tai ko tu vėl pas tą berniuką neini?
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2006 12 18, 16:45)
50lt, mokejau 43 nes su lasvalaiuku nuolaida.
Eiliu nera, tik reikia uzsirasyt ir tau paskirs diena smile.gif 4u.gif


O geras, netikejau, kad akropoly uz tokia kaina gali apkirpti thumbup.gif Aciu mirksiukas.gif
O pala pala, kurioje vietoje salonas,kuriame ji dirba? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikuxe: 18 gruodžio 2006 - 22:05
galima 4u.gif ir kolektyvas visai fainas, ir kavos atsigerti paruosia ir siaip man ten patinka ir tikrai nesijauciu kaip vitrinoj smile.gif turi laaaaabai geros kosmetikos plaukams, nes plaukams kai kerpa naudoja butent ta kosmetika... gali papurksti tuom kuom nori, tik paprasyk.... jau supirkciau ten kokius 7 dalykus. Labai patiko tiesinamas skystys su silku, nu pasaka. Kosmetika ten brangi, bet labai faina pamatyt kaip galima mano tokius levus palukucius padaryt graziai butent su tom priemonem, kai kurias net prima kart maciau gyvenime smile.gif
taigi ateini ir gauni grazu kirpima+gera susukavima+malonia aplinka ir zmones. 4u.gif
Atsakyti
kadangi mano kirpeja jau greit gimdys, tai likau siom sventem "ant ledo".... uzsiregistravau siam 5dieniu pas Diana salon + akropolyje... tai ziuresim kaip man ten seksis... mirksiukas.gif tikiuosi, kad nenusvilsiu ir nenusivilsiu, nes man dar ir plaukus dazyti reikia...
Atsakyti