Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(*Aukse* @ 2006 12 14, 10:41)
geriausiai savo darba ismano antrakursis andrius ir jolita mirksiukas.gif cia is praktikos as galiu pasakyti rolleyes.gif



žinosiu biggrin.gif

tik kaip dabar nueiti pas tuos antrakursius, kad dėstytojos nematytų? lotuliukas.gif
o tai biškį nejauku, pagalvos, kad nuvertinu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 14, 11:49)
žinosiu biggrin.gif

tik kaip dabar nueiti pas tuos antrakursius, kad dėstytojos nematytų? lotuliukas.gif
o tai biškį nejauku, pagalvos, kad nuvertinu rolleyes.gif

nieko tokio.paprasciausiai tada jums reikejos ju kolegijoje ieskoti.nes ten jie ne daznai sukasi ax.gif
Atsakyti
Sveikos, neskaiciau temos ir atsiprasau jeigu ne i tema. Ieskau kirpejos, kuri galetu atvaziuoti i namus i nudazyti man plaukus gerais dazais.
Parasykit i AZ jei cia tokiu yra 4u.gif
Atsakyti
Aukse, džiaugiuosi, kad tu apsipatenkinus grįžai mirksiukas.gif Kaip susitvarkai su ševeliūra? Nes man visi šedevrai tai gražiai atrodo, bet jei išsiplovus galvą nesusitvarkai tai tada nieko gero g.gif

Gal reiks kada pabandyti nuvaryti į pamėnkalnio g., nes paskutinį kartą, kai mane nudažė, tai kitą dieną bėgau perdažinėti...
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2006 12 14, 19:03)
Aukse, džiaugiuosi, kad tu apsipatenkinus grįžai mirksiukas.gif  Kaip susitvarkai su ševeliūra? Nes man visi šedevrai tai gražiai atrodo, bet jei išsiplovus galvą nesusitvarkai tai tada nieko gero g.gif

Gal reiks kada pabandyti nuvaryti į pamėnkalnio g., nes paskutinį kartą, kai mane nudažė, tai kitą dieną bėgau perdažinėti...

na issiplaunu galva kas ryta ir siek tiek padziovinus su dziovintuvu papurskiu vasku skystu ,tada gale formuoju tvarkingai susivelusia seveliura biggrin.gif priekyje ir pasitvarkau ir viska sutvirtinu laku ir formavimo kremu.uztrunka apie 15 min ax.gif
siaip toje pamenkalnio dirba tik viena kirpeja -destytoja,visi kiti ten studentai.va ta destytoja man super thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, reikia itariu isbandyti.
o reikia registruotis? gal galima i tel.? 4u.gif

beja, kokios ten iprastos kainos? na "ne po blatu"?

aciu!
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2006 12 15, 10:36)
na issiplaunu galva kas ryta ir siek tiek padziovinus su dziovintuvu papurskiu vasku skystu ,tada gale formuoju tvarkingai susivelusia seveliura biggrin.gif  priekyje ir pasitvarkau ir viska sutvirtinu laku ir formavimo kremu.uztrunka apie 15 min ax.gif
siaip toje pamenkalnio dirba tik viena kirpeja -destytoja,visi kiti ten studentai.va ta destytoja man super thumbup.gif



o kaip dėstytojos vardas? gal Ala?
šiaip paskutinį kartą, kai buvau pas dėstytoją, spalio mėnesį
tai dar dirbo vienas studenčiokas - kiek supratau, tvarkė plaukus savo panai
tai labai patiko wub.gif
Atsakyti
Na jei neatsiras norinciu i mano prasyma... eisiu pas gerb. "Destytoja".
Atsakyti
o as uzsirasiau Akropolio Salon+ pas Sveta kazkokia,ziuresim kaip ten mane nusienaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 16, 12:48)
o as uzsirasiau Akropolio Salon+ pas Sveta kazkokia,ziuresim kaip ten mane nusienaus biggrin.gif

man vien vardas jau nekokias asociacijas kelia hihihi.gif butinai parasyk po visko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 12 16, 18:13)
man vien vardas jau nekokias asociacijas kelia hihihi.gif butinai parasyk po visko ax.gif


lotuliukas.gif
na cia kaip ir su rekomendacija,aklai neinu,sake kad neblogai nukirpo,nus ziuresim ziuresim
jei labai tragiskai nukirps daugiau gyvenime neprileisiu anei vienos Svetos prie savo plauku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 12 16, 18:07)
lotuliukas.gif
na cia kaip ir su rekomendacija,aklai neinu,sake kad neblogai nukirpo,nus ziuresim ziuresim
jei labai tragiskai nukirps daugiau gyvenime neprileisiu anei vienos Svetos prie savo plauku biggrin.gif



O nuo kada kirpejas pagal varda renkames? lotuliukas.gif Bet as tai neiciau i akropolio salon pliusa,man ten sedet kaip vitrinoj kazkaip nejauku atrodo. unsure.gif Beto nemegstu eksmermentuot ir keist kirpeju,geriau pas viena vaiksciot biggrin.gif
Atsakyti