Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(*Aukse* @ 2006 12 11, 13:30)
jei rekia modelio vilniuje,tai galiu pabuti biggrin.gif  ir svarbu tik,kad ne plikai biggrin.gif  nes jau nebeismanau ka bedaryti su savo seveliura schmoll.gif


Jei nuotraukoje tu, tai man graži tavo ševeliūra, nevaryk Dievo į medį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2006 12 11, 15:42)
Jei nuotraukoje tu, tai man graži tavo ševeliūra, nevaryk Dievo į medį mirksiukas.gif

nuotrauka mano,bet vat seveliura atsibodo blush2.gif visa vasara ir rudeni buvau tamsiai nusidazius plaukus ir pasilikus vos kelias svieisias sruogas,bet vat ziema mane ta tamsi spalva pradejo slegti siek tiek doh.gif taciau zinau,kad norint man nusiimti juoda spalva tureciau paaukoti savo plauku sveikata g.gif nezinau ka daryti schmoll.gif rytoj kaip tik kirpyklon uzsirasiau,bet vat norisi kazka pakeisti g.gif
jauciu ryt mano kirpeja duos man velniu uz mano kvailas idejas ir ikretusi proto nudazys juodai ataugusias mano plauku saknis,paryskins tas kelias sruogas ir pedinsiu namo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2006 12 12, 12:57)
nuotrauka mano,bet vat seveliura atsibodo blush2.gif visa vasara ir rudeni buvau tamsiai nusidazius plaukus ir pasilikus vos kelias svieisias sruogas,bet vat ziema mane ta tamsi spalva pradejo slegti siek tiek doh.gif  taciau zinau,kad norint man nusiimti juoda spalva tureciau paaukoti savo plauku sveikata g.gif nezinau ka daryti schmoll.gif rytoj kaip tik kirpyklon uzsirasiau,bet vat norisi kazka pakeisti g.gif
jauciu ryt mano kirpeja duos man velniu uz mano kvailas idejas ir ikretusi proto nudazys juodai ataugusias mano plauku saknis,paryskins tas kelias sruogas ir pedinsiu namo ax.gif


Šiaip tai ir man gražiau sveikas plaukas, bet gi besikeičiant kokių tik nesamonių pridarai ant galvos doh.gif Su dabartiniu mano protu aš niekada ir nebūčiau pradėjusi dažyti plaukų, bet jau kai pradedi, tai negali sustoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2006 12 12, 14:20)
Šiaip tai ir man gražiau sveikas plaukas, bet gi besikeičiant kokių tik nesamonių pridarai ant galvos doh.gif Su dabartiniu mano protu aš niekada ir nebūčiau pradėjusi dažyti plaukų, bet jau kai pradedi, tai negali sustoti bigsmile.gif

as ir pamastau apie savo naturalius plaukus ax.gif mano lelius turi mano plauku spalva,tai man jie tokie mieli rolleyes.gif bet vat tureciau tada kokius metus vaikscioti su skarele,kad niekas nepamatytu ataugusiu saknu topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2006 12 12, 14:26)
as ir pamastau apie savo naturalius plaukus ax.gif  mano lelius turi mano plauku spalva,tai man jie tokie mieli rolleyes.gif  bet vat tureciau tada kokius metus vaikscioti su skarele,kad niekas nepamatytu ataugusiu saknu topsecret.gif

man tas pats.... doh.gif dabar biski praejo,bet pries koki menesi taip uzsimaniau naturaliu plauku....bet va,neseniai perziurejau senas fotkes,kur as su tamsiais plaukais,drauge isgyre,kad tada labai grazu buvo,paciai irgi visai patiko,tai vel dazau tamsiai.tik dabar ne juodai,o tamsiai rudai.ziuresiu,gal po koki pustoni sviesinsiu ta ruduma ir nusinaturalinsiu kaip nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 12 12, 17:57)
man tas pats.... doh.gif dabar biski praejo,bet pries koki menesi taip uzsimaniau naturaliu plauku....bet va,neseniai perziurejau senas fotkes,kur as su tamsiais plaukais,drauge isgyre,kad tada labai grazu buvo,paciai irgi visai patiko,tai vel dazau tamsiai.tik dabar ne juodai,o tamsiai rudai.ziuresiu,gal po koki pustoni sviesinsiu ta ruduma ir nusinaturalinsiu kaip nors g.gif

o kaip man patartumet po biski gryzti prie naturalumao,kad tik nesugadinti plauku g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2006 12 12, 17:02)
o kaip man patartumet po biski gryzti prie naturalumao,kad tik nesugadinti plauku g.gif


Paprašyk, kad kirpėja dažytų pgl. šaknų spalvą ir jei pataikys išgauti tą pačią spalvą, tai nė nesimatys, kai šaknys vėl ataugs. Aš tai jau nusidažau taip lyg natūralūs būtų, o po kiek laiko ir vėl persidažau kaip nors kitaip, na norisi keistis, kai jau pabandai doh.gif

Kaip sekėsi pas kirpėją? Kur lankaisi? Ką gero padarė?
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2006 12 12, 18:59)
Paprašyk, kad kirpėja dažytų pgl. šaknų spalvą ir jei pataikys išgauti tą pačią spalvą, tai nė nesimatys, kai šaknys vėl ataugs. Aš tai jau nusidažau taip lyg natūralūs būtų, o po kiek laiko ir vėl persidažau kaip nors kitaip, na norisi keistis, kai jau pabandai doh.gif

Kaip sekėsi pas kirpėją? Kur lankaisi? Ką gero padarė?

eisiu siandien po piet pas ja.dirba ji senamiestyje.pavadinima aisku pamirsau,nes paprastai ji pas mane i namus vaziuodavo kirpti ir dazyti,nes su lelium sunkiau buvokur iskeliauti blush2.gif ji taip pat yra destytoja,desto kirpima naujiesiems kirpejams ax.gif
idomu ar pavyks is juodu plauku isgauti naturaluma g.gif kai grysiu papasakosiu,bei isiminsiu kur ta gatve ir pavadinimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aukse*: 13 gruodžio 2006 - 09:41


4u.gif sveika aukse, labai norėčiau sužinoti pas kokia tu kirpėja lankaisi?? rašai kad ji dar ir dėsto,man labai butu patogu, ir apsikirpčiau, ir dėl kursu pakalbėčiau.. laukiu tavo atsakymo.
Atsakyti
laba,
na va gryzau baisiai apsipatenkinus bigsmile.gif mano kasas siek tiek isbalino-na padare tokias "ryzas" tada sumiksavo triju atspalviu rudus dazus ir nudaze,padare keliose vietose sruogas sviesias pereinancias i oranzoine,kasas nukirpo trumpai visai,gale susiause ir tenplaukai trumpesni nei priekyje, nuo pakausio plaukus uzmete ant priekio ir gavosi styliova sukuosena,kuria esu labai patenkinta,sake kita karta dar siek tiek sviesinsim ir tada jau turetu buti panasiau i naturalia mano thumbup.gif
kirpeja jolita,dirba pamenkalnio 15 kampas 6,ivaziavimas is vasario 16 gatves.grizio studija "jaunyste".vilniaus kolegijos kirpejai ten studijuoja mirksiukas.gif kadangi po blatum tai sumokejau 90 lt su jos visais dazais ir dviem dazymais bei pakirpimu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aukse*: 14 gruodžio 2006 - 10:37
aš buvus "Jaunystėje" pas tas dėstytojas, perėjau kelias
tai brangoka pas jas, be tom plaukai greitai formą prarado doh.gif

nors ir ėjau irgi po blatu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 12 14, 11:38)
aš buvus "Jaunystėje" pas tas dėstytojas, perėjau kelias
tai brangoka pas jas, be tom plaukai greitai formą prarado doh.gif

nors ir ėjau irgi po blatu lotuliukas.gif

geriausiai savo darba ismano antrakursis andrius ir jolita mirksiukas.gif cia is praktikos as galiu pasakyti rolleyes.gif
Atsakyti