Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Lėlytė @ 2006 07 17, 15:24)
Pabandyk paieškoti čia, nes kiek žinau yra keli filialai jų NORIMA

skambinauas pagal ju telefonus ,jie pasake filiala uzdare,darbuotojai tik nuomojosi vietas,todel nieko padeti negali schmoll.gif
Atsakyti
oi, geras meisras neklausia kliento kaip kirpti nes jis pats geriau zino.... - ir istiesu man jau atsibodo kirpti jus taip kaip jus norit (kaip visada) arba ikalbineti kazka keisti... dabar as maziau kalbu daugiau darau ir gaunu daug daugiau malonumo is darbo , kaip nepasirodytu keista kaikuriems klientams tai patinka. DEje tokios jau moterys, joms pastoviai turi vadovauti vyrai kad vyktu progresas....
Papildyta:
oi, geras meisras neklausia kliento kaip kirpti nes jis pats geriau zino.... - ir istiesu man jau atsibodo kirpti jus taip kaip jus norit (kaip visada) arba ikalbineti kazka keisti... dabar as maziau kalbu daugiau darau ir gaunu daug daugiau malonumo is darbo , kaip nepasirodytu keista kaikuriems klientams tai patinka. DEje tokios jau moterys, joms pastoviai turi vadovauti vyrai kad vyktu progresas....
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 07 18, 01:35)
oi, geras meisras neklausia kliento kaip kirpti nes jis pats geriau zino....  - ir istiesu man jau atsibodo kirpti jus taip kaip jus norit (kaip visada) arba ikalbineti kazka keisti...  dabar as maziau kalbu daugiau darau ir gaunu daug daugiau malonumo is darbo , kaip nepasirodytu keista kaikuriems klientams tai patinka.  DEje tokios jau moterys, joms pastoviai turi vadovauti vyrai kad vyktu progresas....


jo robertai vadovauk tu ir toliau mums vistoms nelaimingoms nes prazusim, faktas kaip blynas.su tokiu vadu toli keliausim.viskas vardan progreso kai sakama.
Atsakyti
Labukas,
Aš kirpausi Savanorių Hyper Rimi. Turiu tik kirpėjos Irenos nr. Tik jau senokai pas ją buvau blush2.gif Jeigu reikės, rašyk į az, nes temos neseku.
Atsakyti
Robertai, gal visgi pasakysi, kuriam salone dirbi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 07 18, 13:36)
Robertai, gal visgi pasakysi, kuriam salone dirbi? ax.gif


Klausi bijodama "užsirauti"? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviripilė: 18 liepos 2006 - 16:28
na labai maloni aplinka ten ax.gif
as prasiau kad iskarpytu plaukucius man. kainavo ~40lt na jeigu be susukavimo tai mazdaug panasiai sumokesi,gal kiek maziau. jeigu su, tai dar kokiu +20lt mirksiukas.gif
Atsakyti
o tas salonas Akropoly???
Atsakyti
QUOTE(Juratele 25 @ 2006 07 18, 18:30)
o tas salonas Akropoly???

Taip.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 07 18, 20:22)

kazkada kirpausi pas kirpeja Jurgita...atrodo, kad dabar ji siam salone dirba. noreciau ja susirasti... 4u.gif
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juratele 25: 18 liepos 2006 - 19:33
QUOTE(Juratele 25 @ 2006 07 18, 19:33)
kazkada kirpausi pas kirpeja Jurgita...atrodo, kad dabar ji siam salone dirba. noreciau ja susirasti... 4u.gif
Papildyta:

Tai jokia cia problema. Nueik i si salona ir pasidomek ar dirba tokia kirpeja. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 07 18, 21:46)
Tai jokia cia problema. Nueik i si salona ir pasidomek ar dirba tokia kirpeja.  mirksiukas.gif


Viskas labai detaliai surašyta : www.burzua.lt

mirksiukas.gif
Atsakyti