Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

QUOTE(alexxandra @ 2006 11 27, 22:00)
O kas ir kur tas ŠM??  ax.gif
Neišmanėlė aš...  doh.gif


Š.miestelis ax.gif

To Stigma: sakykime lankiausi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Barskuole @ 2006 11 29, 11:11)
Š.miestelis ax.gif

To Stigma: sakykime lankiausi biggrin.gif  4u.gif

niu ir kaip dirba? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 11 29, 15:37)
niu ir kaip dirba? bigsmile.gif



thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kokiu turite atsiliepimu apie "Eslaudos" salona Zveryne?
Atsakyti
nu va, uzsirasiau siaures miestelyje, beet ne pas roberta tongue.gif, but idomu ir pasji isbandyti, bet kad labai uzsislaptines, nesako, kur dirba biggrin.gif
ziuresim, kas gausis...is mano plauku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 30 lapkričio 2006 - 17:31
Apsvieskit mane, tamsuole, o kas ten siaures miestely yra? Seniai tam gale bebuvau, tai nelabai gaudausi situacijoj...
Atsakyti
beje kuriame salone buvai siaures miestelyje? zinau ten kelias neblogas kirpejas, bet pats ten nedirbau. siaip dabar dirbu naujininkuose .
Atsakyti
dar nebuvau, o busiu- i Merilina as einu, kazkaip porakart buvau ten, neverkiau grizusi po kirpimo, tai ir einu ten, nors ka nors geriau noreciau surasti smile.gif nepamenu vardo kirpejos, tokia jaunute rudais plaukais su kirpciukais, gal Kristina, bet negarantuoju del vardo.

tai pareklamuok, kokia ten ta kirpeja gera? vis praeinu pro Frizz, bet kad ten pacios kirpejos baisiom sukuosenom biggrin.gif, dar eliza ir Grozio studija or smth... gal kur kitur nuklysciau kitakart vietoj Merilinos
Atsakyti
Taip as buten merlina turejau omeny. turbut pas ta tu ir kirpaisi. keista buna juk sutapimu.
Atsakyti
na, tai gerai, kad gerai uztaikiau biggrin.gif
Atsakyti
nu va malonu girdeti gerus zodziuys apie kirpejus. zinok kirpejai skurdziausiai gyvena ir reikia jos myleti. is musu seimininkai tyciojasi daug daugiau nbegu kitose darbose, o dar ir paskutrinius pinigus atima. bet nesiskusiu. tikrai faina kad tau patiko.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2006 12 01, 00:53)
dar nebuvau, o busiu- i Merilina as einu, kazkaip porakart buvau ten, neverkiau grizusi po kirpimo, tai ir einu ten, nors ka nors geriau noreciau surasti smile.gif nepamenu vardo kirpejos, tokia jaunute rudais plaukais su kirpciukais, gal Kristina, bet negarantuoju del vardo.



O kaip su kainom Merlinoje? g.gif 4u.gif
Ir man butu nepertoliausiai vaziuoti... bigsmile.gif
Atsakyti