Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

gal pas daiva neryje kirpaisi? jin dabar kitur jau metus dirba. del kirpciu tai sunku atsakyti, atskiri kirpciai nera madingi, kai kirpciai isilieja i kirpima tada madinga. nes pries pora metu buvo madinga vienas kirpimas ir atskirai kirpociai dabar jau tai neaktualu. aisku tai sunku paaiskint l bet manaui supratai ka turejau omeny
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 11 08, 19:08)
gal pas daiva neryje kirpaisi?  jin dabar kitur jau metus dirba.  del kirpciu tai sunku atsakyti, atskiri kirpciai nera madingi, kai kirpciai isilieja i kirpima tada madinga.  nes pries pora metu buvo madinga vienas kirpimas ir atskirai kirpociai dabar jau tai neaktualu. aisku tai sunku paaiskint l bet manaui supratai ka turejau omeny


supratau,tai as apie tokius isiliejancius i kirpima ir mastau,gana ilgus pakarpytus,trumpu tai nea,nenoriu,man ir netiktu,veido forma ne ta..
dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2006 11 08, 18:22)
supratau,tai as apie tokius isiliejancius i kirpima ir mastau,gana ilgus pakarpytus,trumpu tai nea,nenoriu,man ir netiktu,veido forma ne ta..
dekui 4u.gif
]

Madinga tai kas tinka ir yra grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 11 08, 21:45)
]

Madinga tai kas tinka ir yra grazu mirksiukas.gif


zinau mirksiukas.gif man tinka ir su kirpciais ir be,todel ir klausiu
ir grazu ir taip ir taip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 09 lapkričio 2006 - 06:17
QUOTE(Shalimar @ 2006 07 01, 16:56)
Kadangi senoji tema pasieke 50 puslapiu, tai manau reiketu naujos ax.gif 
As niekaip neissirenku kirpejo sau, labai noriu kirpciuku, bet pas mane plaukai tokie nepaklusnus ir purus, kartais garbanojasi doh.gif Kirpejai sako, kad vien vargas man butu su tais kirpciais ir nesusitvarkyciau, na negi nera kirpimo, kuris tiktu, jau taip ir pamirsti man juos? verysad.gif
Vytas is Simonos man ju nenukirpo, o sesei labai graziai padare, pries tai zurnala su nuotraukom atnese ir sake pasirinkti ko nori. Man jokio zurnalo nerode schmoll.gif  bigsmile.gif
Parekomenduokit dar kokiu kirpeju. Apie Bena girdejau neblogu atsiliepimu, atrodo Pilies gatvej kazkur dirba, o gal Natalija is Feminos ar Romanas? g.gif


Mano plaukai irgi linke garbanotis, pustis ax.gif . As visada norejau kirpciuku, bet visos kirpejos kaip susitarusios tvirtino, kad man jie netiks. Dabar as su kirpciukais ir esu labai patenkinta. Ir tikrai nera labai sunku su jais tvarkytis, tik tenka gerai istempti su sepeciu ir dziovintuvu smile.gif . Dar naudoju ivairius aliejukus pries plovima, nenuplaunama balzama ir mano kirpciukai buna slidus ir grazus. Tik kai lietingas oras jie turputi pasisiausia, tai dazniau pasukuoju ir vel gerai biggrin.gif .
Atsakyti
ziuriu vis tame feminabona puslapyje, tai nieko apie kirpimus neradau g.gif
gal galite parasyti, kur as ta Natalija galeciau rasti? labai noriu apsikirpti normaliai kaip nors, paskaiciau kad kazkieno garbanota sese gerai apkirpo, gal ir man pasiseks biggrin.gif
kiek pas ja kainuoja?

aciu
Atsakyti
malonu kad kaikurie kirpejai dar uzsidirba tiek kad gali apmoketi interneta.
Atsakyti
sveikutes.Gal galit man patart pas kokia kirpeja geriausia eiti apsikirpti kuris graziai kerpa ir dazo.Bijau ir prisipazint kiek laiko nebuvau kirpykloj help.gif blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
Ufff, permeciau visa tema karsta.gif Jo, kaineliu dydziai idomus... blink.gif
Einu pas ta pacia kirpeja jau kelinti metai ir esu patenkinta, tik tiek blogai, kad pas ja is anksto reikia uzsirasyti, bent jau keliomis dienomis, nes kerpu ir dazausi plunksnelem....sumoku, priklausomai nuo ataugusiu plauku ilgio, bet ne daugiau 50Lt, del dazu kokybes... g.gif , na dar plaukai nenuslinko.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tik vat beda, ji ne paciam mieste dirba, o man reikia planuotis, kad pas ja nuvaziuoti..., o eiti cia vietoje, pas ka nors bijau, nes nezinau pas ka papulsiu..., kai nudzirds mano garbaneles... cray.gif

O su Robertu, jei neklystu ir galvoju, kad tai tas pats asmuo, teko susitikti seminare, kai daze su Kadus dazais, na ir kirpo, dalyvavo vyro sesutes, as negalejau nes man sekancia diena reikejo i darba...
Na man pasirode, kad visai neblogai daro... assa.gif Bet cia buvo pries 5-6 metus... doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swelnute: 10 lapkričio 2006 - 14:37
QUOTE(swelnute @ 2006 11 10, 15:33)
O su Robertu, jei neklystu ir galvoju, kad tai tas pats asmuo, teko susitikti seminare, kai daze su Kadus dazais, na ir kirpo, dalyvavo vyro sesutes, as negalejau nes man sekancia diena reikejo i  darba...
Na man pasirode, kad visai neblogai daro...  assa.gif Bet cia buvo pries 5-6 metus...  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

pirmieji realus pasakymai apie robke clap.gif tikekimes,per tuos metus jo darbo kokybe pagerejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 11 07, 21:45)
nu ko jus cia tokiosa pikciurnos. del to lietruviu tauta man labai nepatinka, nes visi perdaug uzdari ir suda tik vienas ant kito matot.  del to ir plaukai slenka, del to ir senstat anksciau.

O tu kaip tikras lietuvis tik kitus ir tematai mirksiukas.gif Pats cia virkauji pastoviai.

QUOTE(Renačiukas @ 2006 11 08, 10:05)
Merginos, aš čia ne į temą - bet gal žinote kur galima KEUNE produkcijos įsigyti? Anksčiau pirkdavau parduotuvėje "Viskas kirpykloms ir grožio salonams" Mindaugo g., bet vakar buvau - parduotuvės ten jau nėr  doh.gif Supanikavau  doh.gif Atleiskit, kad ne į temą, bet gal žinote

Femina bona Keune gi prekiauja 4u.gif
Atsakyti
nu cia tokia situacija, ka nesutiksi vietoj "laba diena" sako "pinigu neturiu" arba "vos gala su galu suiduriu" . ir juokas pro asaras. istikreuju mes skurdziai gyvename. bet nieks nieko nedaro kad tai pakeisti.,
Atsakyti